ChangeNOW to dobrze znana i popularna platforma wymiany kryptowalut, która służy do natychmiastowej wymiany jednej kryptowaluty na inną, bez ograniczeń i rejestracji. Użytkownicy mają luksus wymiany na ponad 170 różnych kryptowalut w ciągu kilku minut bezpośrednio do portfela sprzętowego.

W tej recenzji ChangeNOW ocenimy popularną platformę handlu kryptowalutami używaną przez setki tysięcy ludzi na całym świecie i przedstawimy przegląd jej funkcji, interfejsu użytkownika i opłat transakcyjnych.

Odwiedź ChangeNOW

Chociaż staramy się zawsze dostarczać Ci dokładne informacje, sugerujemy od czasu do czasu odwiedzać ich witrynę na wypadek późniejszych aktualizacji. Więc bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do tego!

strona changenow

Zanim zaczniesz, zalecamy korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, podczas handlu kryptowalutą. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut.

Co to jest ChangeNOW?

ChangeNOW to usługa nieupoważniona, która jest powszechnie znana ze swojej natychmiastowej i prostej w użyciu usługi krypto-do-krypto. Platforma oferuje konkurencyjne opłaty transakcyjne, ma ponad 170 kryptowalut dostępnych do wymiany i nie ma żadnych ograniczeń. Możesz zamienić dowolną liczbę kryptowalut, takich jak Bitcoin na Ethereum lub inną kryptowalutę, natychmiast i bez długiego procesu rejestracji.

ChangeNOW umożliwia kupowanie kryptowaluty za pomocą karty debetowej / kredytowej (Visa lub MasterCard) za pośrednictwem partnera zewnętrznego i otrzymywanie bezpośrednio do portfela sprzętowego.

Jak działa ChangeNOW?

ChangeNOW agreguje ceny kryptowalut z największych i najpopularniejszych giełd handlowych na świecie. Wyszuka najlepszą możliwą cenę w danym momencie i zablokuje ją, dopóki użytkownik nie zakończy transakcji i nie zostanie potwierdzona na łańcuchu bloków.

changenow jak to działa

Aby użyć ChangeNOW, wykonaj następujące proste kroki:

ChangeNOW w porównaniu

Przyjazny dla początkujących i łatwość obsługi to ważne cechy ChangeNOW. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych popularnych giełd kryptograficznych, które pozwalają użytkownikom na natychmiastową wymianę kryptowalut za pomocą prostej w obsłudze strony internetowej.


Czy ChangeNOW Legit?

ChangeNOW wydaje się być legitimate usługa wymiany kryptowalut, która działa od 2017 roku. Internetowa platforma kryptograficzna zyskała zaufanie użytkowników z całego świata i stale się rozwija. Według strony internetowej, platforma ChangeNOW i jej aplikacja mobilna przyciągają setki tysięcy odwiedzających miesięcznie.

Czy ChangeNOW jest bezpieczny?

ChangeNOW wydaje się być bezpieczna wymiana kryptowalut, która nie podlega ochronie. Oznacza to, że fundusze użytkowników NIE są przechowywane przez platformę, co zmniejsza ryzyko oszustwa, kradzieży i hakerów. Na platformie zostanie wykryta podejrzana aktywność użytkownika, uruchomiony zostanie wewnętrzny system zarządzania ryzykiem, który będzie wymagał od użytkownika dodatkowej weryfikacji KYC.

Jak zamienić kryptowalutę za pomocą ChangeNOW

Proces wymiany kryptowaluty na ChangeNOW jest łatwy do wykonania i nawet początkujący może zamienić krypto, takie jak z Bitcoin na Ethereum, w ciągu kilku minut.

Aby rozpocząć, użytkownicy będą musieli odwiedź witrynę ChangeNOW i użyj widżetu na stronie głównej, jak pokazano poniżej.

changeNOW widget

Aby natychmiast wymienić kryptowaluty, użyj strzałki rozwijanej, aby wybrać kryptowalutę, którą chcesz zamienić (lub sprzedać) oraz kwotę. Następnie, wykonując podobny proces, wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić. Zobaczysz, że kwota zostanie automatycznie wypełniona w polu „Otrzymujesz”.

Kwota będzie się różnić w zależności od wybranej stawki, co wyjaśnimy dalej w tym artykule przeglądowym. Aby przejść do następnego kroku, kliknij „Wymień”.

Tutaj ponownie pojawią się szczegóły transakcji, które możesz zmodyfikować. W przeciwnym razie możesz wpisać adres, aby wysłać kryptowalutę, którą zamierzasz kupić. To jest najlepiej, aby wysłać krypto bezpośrednio do portfela sprzętowego, więc wprowadź adres, jak pokazano poniżej.

changenow swap crypto

Po wpisaniu adresu portfela, na który otrzymasz kryptowalutę, kolejnym krokiem jest potwierdzenie zamówienia. Zanim potwierdzisz zamówienie, upewnij się, że Twój portfel akceptuje tę kryptowalutę.

Na przykład, jeśli chcesz kupić Ethereum, musisz podać swój adres Ethereum, a nie Bitcoin lub inną kryptowalutę. W przeciwnym razie twoje monety mogą zostać utracone i trudne do odzyskania.

Gdy będziesz zadowolony z zamówienia, zaakceptuj T&Cs i kliknij „Potwierdź”.

changenow potwierdź zamówienie

Ostatnim krokiem jest zdeponowanie kryptowalut, które chcesz sprzedać (zamiana) na adres ChangeNOW.

Po zakończeniu płatności ChangeNOW wyśle ​​krypto na wskazany adres portfela. Przetwarzanie zamówień zajmuje około 5-10 minut, w zależności od obciążenia sieci blockchain.

Jeśli nie otrzymasz nic w portfelu przez kilka godzin, skontaktuj się z Helpdesk ChangeNOW.

depozyt changeNOW

Kup Crypto za pomocą karty debetowej / kredytowej

ChangeNOW działa jako wymiana walut fiducjarnych na kryptowaluty, umożliwiając użytkownikom kupowanie kryptowalut za pomocą waluty fiducjarnej, takiej jak USD, GBP, AUD, NZD, JPY, EUR i wiele innych. Użytkownicy mogą kupować kryptowaluty na ChangeNOW za pomocą karty debetowej lub kredytowej w ramach współpracy z Simplex.

Aby kupić kryptowaluty za pomocą karty debetowej, wykonaj następujące proste kroki:

Opłaty ChangeNOW

Opłaty za wymianę

Opłaty za wymianę muszą zostać oszacowane przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z giełdy kryptowalut. Jest to ważne przy zamianie dużej ilości kryptowalut na inną kryptowalutę.

Witryna nie podaje opłat za wymianę kryptowalut. Jednak na podstawie naszych szacunków wydaje się, że opłata za konwersję lub swap wynosi od 0,5% do 1,5% (w momencie pisania), które są uwzględnione w proponowanej zamianie.

Kaucja & Opłaty karencji

Ponieważ ChangeNOW nie ma własnego portfela do przechowywania kryptowalut, nie ma żadnych opłat za wpłaty ani wypłaty. Istnieje minimalna opłata sieciowa, która jest określana przez blockchain. Opłata ta różni się w zależności od obciążenia sieci i dla każdej monety kryptograficznej.

Obciążyć & Opłaty za kartę kredytową

Jeśli kupujesz kryptowalutę za pomocą karty debetowej lub kredytowej, naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości około 5% oprócz opłaty ChangeNOW. Dlatego ogólne opłaty za zakup kryptowalut za pomocą platformy są dość wysokie.

Często Zadawane Pytania

Czy musisz dokończyć weryfikację konta?

Tak, jeśli używasz ChangeNOW do konwersji waluty fiducjarnej na aktywa cyfrowe, będziesz musiał ukończyć proces KYC zgodnie z przepisami finansowymi. Aby zweryfikować swoje konto, można przesłać następujące dokumenty:

  • Międzynarodowy paszport
  • Narodowa karta identyfikacyjna
  • Prawo jazdy

Jakie monety są dostępne?

ChangeNOW obsługuje ponad 170 kryptowalut, takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, EOS, Stellar, Monero i wiele innych. Aby wyświetlić pełną listę obsługiwanych kryptowalut, możesz odwiedzić dostępna strona monet.

Jakie kraje się zmieniają Wsparcie NOW?

ChangeNOW to obsługiwana giełda w Stanach Zjednoczonych, na której można kupować kryptowaluty i inne kraje na całym świecie, takie jak Wielka Brytania, Australia, Europa i Kanada. Jeśli nie masz pewności, czy usługa ChangeNOW jest dostępna w Twoim kraju, odwiedź stronę changenow.io/terms-of-use po więcej informacji.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję ChangeNOW, korzystanie z platformy internetowej do zamiany kryptowalut na kryptowaluty jest proste i bez żadnych kłopotów ani komplikacji. Widżet na stronie głównej jest odpowiedni dla inwestorów w każdym wieku, a najlepsze jest to, że nie musisz zakładać konta, aby wymienić kryptowaluty.

Odwiedź ChangeNOW

Dla tych, którzy chcą kupić Bitcoin lub inny altcoin, platforma umożliwia korzystanie tylko z karty debetowej lub kredytowej. Sugerujemy użycie innych metod wpłat, ponieważ opłaty transakcyjne są wysokie. Pamiętaj też, że przy zakupie kryptowalut w walucie krajowej musisz przedstawić dowód tożsamości, aby potwierdzić swoją tożsamość.

Może Cię również zainteresować:

  • Recenzja FTX Exchange – czy powinieneś dokonać zmiany?
  • Recenzja BlockFi: czy to legalne & Bezpieczny?
  • Jak kupić bitcoiny za pomocą karty podarunkowej Amazon (bardzo łatwe)
  • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
  • 8 najlepszych giełd kryptowalut w USA

Polub ten post? Nie zapomnij go udostępnić!

Jeśli są inne giełdy kryptowalut, które chcesz, abyśmy przejrzeli, zostaw komentarz.

Ważne jest, aby korzystać z globalnej i godnej zaufania giełdy kryptowalut, aby kupować, handlować i sprzedawać Bitcoiny i kryptowaluty. Istnieje kilka giełd, które zostały zhakowane lub zostały skradzione środki klientów. Następujące giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – są dobrze znane i cieszą się zaufaniem, ponieważ zapewniają bezpieczny sposób początkującym i profesjonalnym handlowcom kryptowalut na zdeponowanie waluty fiducjarnej i zakup aktywów cyfrowych.

Odwiedź ChangeNOW

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me