Recenzja Coinbase: WAŻNE – przeczytaj przed użyciem

Znalezienie renomowanej, zaufanej i bezpiecznej giełdy w celu zakupu Bitcoin i innych aktywów cyfrowych może być trudnym zadaniem przy tak wielu dzisiejszych wyborach.

Coinbase jest jedną z najlepszych platform handlowych na świecie, z ponad 35 milionami zweryfikowanych użytkowników, obsługiwaną w ponad 100 krajach i z 320 miliardami całkowitych obrotów..

Odwiedź Coinbase

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji Coinbase, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie witryny internetowej w celu otrzymywania aktualnych informacji o wszelkich zmianach, które mogą nastąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Najpopularniejsza platforma Bitcoin w USA
 • Coinbase Pro pozycja nr 2 dla ruchu, wolumenu obrotu i płynności
 • Dostępne dla użytkowników w ponad 100 krajach na całym świecie
 • Szeroka gama metod wpłat i płatności
 • Obsługuje 46 monet i główne waluty fiducjarne
 • Bezpieczny i stabilny portfel online do przechowywania środków

ogólny

4.7 / 5 Odwiedź Coinbase

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Zanim zagłębimy się w tę recenzję, tak jest wysoce zalecane jest używanie portfela sprzętowego, takiego jak Ledger Nano X przy zakupie kryptowalut. Własność krypto pozostaje w posiadaniu i kontroli inwestora, a nie giełda. Przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach Bitcoin, aby uzyskać więcej informacji.

Co to jest Coinbase?

Coinbase to plik broker walut cyfrowych, który został założony w 2012 roku przez Briana Armstronga i Freda Ehrsama. Platforma zapewnia legalne usługi finansowe w przestrzeni blockchain i jest wspierana przez zaufane i czołowi światowi inwestorzy.

witryna coinbase

Coinbase zrewolucjonizował środowisko walut cyfrowych, udostępniając plik prosta i łatwa w użyciu platforma dla osób fizycznych i instytucji do kupowania, handlu, przechowywania i sprzedaży aktywów cyfrowych takie jak Bitcoin, Ethereum XRP, Litecoin i wiele innych. Jest to ceniona giełda z ochroną ubezpieczeniową obsługiwaną na całym świecie i obsługą popularnych aktywów kryptowalutowych.


statystyki coinbase

Z siedzibą w San Francisco w Kalifornii, Coinbase jest obecnie największą platformą handlu kryptowalutami w Stanach Zjednoczonych pod względem wielkości i rozszerzyła swoją działalność na 100 krajów, takich jak Kanada, Wielka Brytania, Korea Południowa, Hongkong, Australia, Nowa Zelandia i Singapur..

ZARABIAĆ 132 USD Z podstawą do nauki!

Kliknij tutaj teraz

Czy Coinbase jest bezpieczne?

Coinbase jest jednym z najbezpieczniejsze miejsca do kupowania i przechowywania zasobów cyfrowych za pomocą portfela internetowego. Giełda oferuje środki bezpieczeństwa „podobne do bankowych”, aby zapewnić, że fundusze klientów i dane osobowe są przez cały czas bezpieczne. Z naszych badań wynika, że ​​tak brak zgłoszonych włamań lub kompromisów systemów bezpieczeństwa i portfeli internetowych skutkujących utratą środków w wyniku działalności przestępczej.

Środki bezpieczeństwa Coinbase obejmują:

 • 98% chłodni wszystkich środków klientów
 • Bitcoin znajduje się w skrytkach depozytowych i skarbcach na całym świecie
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) na wszystkich kontach
 • Portfele (i klucze prywatne) są przechowywane przy użyciu szyfrowania AES-256.
 • Silna kultura bezpieczeństwa i procesy organizacyjne

funkcje & Usługi

Łatwość użycia

W przeciwieństwie do innych platform handlu kryptowalutami, Coinbase przeznaczony dla początkujących i wprowadzić je do cyfrowych monet, takich jak Bitcoin i Ethereum. Rejestracja, weryfikacja i link do procesu płatności zajmuje tylko kilka minut. Klienci mogą następnie korzystać z wysoce intuicyjnego i eleganckiego interfejsu użytkownika w aplikacji do handlu online i mobilnego, aby kupować kryptowaluty.

Opcje płatności

Coinbase jest popularną platformą handlową ze względu na swoje dostępność na całym świecie, obsługa wielu walut fiducjarnych i wiele różnych sposobów przesyłania środków na konto. Platforma zapewnia osobom fizycznym dostęp do rynku kryptowalut przy użyciu ich lokalnej waluty za pośrednictwem przelewu bankowego, płatności SEPA, przelewu bankowego i kart kredytowych / debetowych.

Oferowane kryptowaluty

Coinbase obsługuje 46 cyfrowych monet na swojej platformie kupować, handlować i sprzedawać. W porównaniu z innymi topowymi platformami, takimi jak eToro, liczba dostępnych zasobów jest dwukrotnie większa. Użytkownicy platformy Coinbase mogą handlować znanymi monetami, takimi jak BBTC, ETH, ATOM, XRP, LTC, BCH, DAI, EOS, LINK, XLM i wiele innych.

Ochrona ubezpieczeniowa & Bezpieczny portfel

Coinbase używa zimnego i gorącego systemu przechowywania portfela, aby zabezpieczyć fundusze swoich klientów. Co najmniej 98% cyfrowych środków walutowych klienta jest przechowywanych w zimnych portfelach. To znaczy że mniej niż 2% środków użytkownika jest przechowywanych w gorących portfelach zapewnienie płynności na platformie. Ubezpieczenie Coinbase obejmuje liczbę środków przechowywanych w gorących portfelach i do których zostanie wypłacone pokryć koszt utraconych środków powinien miało nastąpić zawarcie lub naruszenie systemów bezpieczeństwa.

Coinbase Zarabiaj

Użytkownicy mogą zarobić dodatkowy dochód wypłacany w kryptowalutach, poznając projekty blockchain oferowane na platformie. Jest to przyjemny i łatwy sposób dla początkujących na zarabianie pieniędzy za darmo, angażując się w kosmos i ucząc się o handlu kryptowalutami i zasobami cyfrowymi, takimi jak BAND, MKR, COMP, XLM, ALGO, XTZ, DAI i inne.

jak działa zarabianie w bazie monet

Porównanie Coinbase

Najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa, intuicyjny interfejs użytkownika, możliwość darmowego zarabiania kryptowalut i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje w Coinbase. Ta tabela porównawcza zawiera alternatywne giełdy kryptowalut, takie jak Coinbase, do kupowania Bitcoinów & kryptowaluta.

Rejestracja, logowanie & Weryfikacja konta

Aby kupować, sprzedawać, wysyłać i odbierać kryptowaluty za pośrednictwem Coinbase.com, użytkownicy będą musieli zweryfikować swoją tożsamość i dodać konto bankowe za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Klienci muszą być co najmniej 18 lat lub więcej. Nie ma żadnych opłat za utworzenie lub utrzymanie konta lub portfela Coinbase.

konto coinbase

Użytkownicy zostaną poproszeni o podanie prawidłowego adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego i danych osobowych, Rząd lub dowód osobisty, prawo jazdy, paszport lub karta paszportowa i połącz metodę płatności. Coinbase przystąpi do weryfikacji podanego adresu e-mail, numeru telefonu, aby zakończyć proces. Proces weryfikacji tożsamości zwykle trwa mniej niż 24 godziny od momentu prawidłowego przesłania dokumentów.

Związane z: Kraken Vs. Porównanie Gemini: która giełda kryptowalut jest lepsza dla początkujących?

Metody Płatności

Coinbase obsługuje kilka opcji płatności dla swoich klientów zlokalizowanych na całym świecie. Najpopularniejszą metodą zakupu kryptowaluty jest użycie karty debetowej lub przelewu bankowego. Opcje wpłaty, wypłaty, kupna i sprzedaży różnią się w zależności od obsługiwanego kraju. Opcje wpłaty obejmują:

 • Przelewy na konto bankowe
 • Płatności SEPA
 • Przelewy bankowe
 • Karta debetowa
 • Szybsze płatności
 • Karta 3D Secure Card
 • PayPal

W przypadku dużych inwestycji najlepszym sposobem na zakup kryptowalut jest skorzystanie z przelewu bankowego lub przelewu bankowego, którego przetworzenie może zająć od 1 do 3 dni w zależności od banku. Użytkownicy, którzy chcą dokonać mniejszego i natychmiastowego zakupu i wolą wygodę, mogą skorzystać z karty debetowej. Średnie prędkości każdej opcji płatności są ważną kwestią i zostały wymienione poniżej.

Obsługiwane kraje

Coinbase oferuje swoje usługi finansowe w ponad 100 krajach na całym świecie włącznie z Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Europa, Azja, Australia, Nowa Zelandia i Afryka. Obywatele z całego świata mogą korzystać z giełdy i brokera, aby kupować, handlować, przechowywać, zarabiać i sprzedawać kryptowaluty. Listę obsługiwanych krajów można znaleźć pod adresem Strona krajowa Coinbase.

Kraje obsługiwane przez coinbase

Dostępny Fiat & Aktywa kryptowalutowe

Coinbase umożliwia użytkownikom platformy kupowanie & sprzedawać zasoby cyfrowe, wspierając siedem walut fiducjarnych, takich jak USD, GBP, EUR, CAD, SGD, NZD i AUD. Tradycyjne waluty można zdeponować na giełdzie przy użyciu różnych metod płatności dla każdego kraju.

Gdy środki dotrą do portfela Coinbase, użytkownicy mogą przeglądać ceny aktywów kryptowaluty na żywo przed zakupem. Plik Exchange obsługuje 46 kryptowalut takie jak Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, a także popularne tokeny DeFi, takie jak Yearn Finance. Giełda regularnie dodaje nowe aktywa kryptograficzne do swojej platformy transakcyjnej, które są ogłaszane za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych Blog Coinbase.

obsługiwana kryptowaluta coinbase

Użytkownik powinien mieć świadomość, że wolumen obrotu księgi zleceń może się różnić w każdym kraju, co może skutkować wyższymi opłatami za spread dla par handlowych o niskiej płynności. Pełna lista kryptowalut i tokenów obsługiwanych przez Coinbase, odwiedź witrynę internetową.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ MONETY Z INNYMI

Porównaj teraz!

Interfejs użytkownika Coinbase

Coinbase został zaprojektowany dla początkujących, którzy chcą zacząć korzystać z cyfrowych monet, takich jak Bitcoin, Ethereum i XRP. Pulpit nawigacyjny jest prezentowany w taki sposób łatwy w użyciu, elegancki i prosty. Pasek nawigacji po lewej stronie zapewnia szybkie łącza do głównych funkcji i opcji Stronę główną można dostosować tak, aby wyświetlała ulubione monety na liście obserwowanych w celu szybkiego monitorowania cen.

lista obserwacyjna bazy monet

Podstawowy wykres cen pokazuje wartość aktywów, która jest przedstawiona jako wykres liniowy, a czas trwania można zmieniać między przedziałami czasowymi dziennymi, tygodniowymi, miesięcznymi i rocznymi. Nie ma skomplikowanego systemu wykresów, ksiąg zamówień, historii handlu i profili wolumenów, które normalnie pokazywałaby zaawansowana giełda handlu kryptowalutami.

Użytkownicy mogą kliknąć aktywo, aby wyświetlić większy wykres z informacjami o cenie, takimi jak ogólna kapitalizacja rynkowa, ostatni wolumen obrotu w ciągu ostatnich 24 godzin, podaż w obiegu, jego popularność wśród innych inwestorów na Coinbase i szacowany czas wstrzymania. Świetną funkcją jest wykres nastrojów, który pokazuje aktywność handlową innych użytkowników na giełdzie.

coinbase kup bitcoiny

Informacje te mogą być przydatne dla początkujących, aby zobaczyć, czy inni handlowcy dodawali do swoich pozycji kupna lub sprzedaży w ciągu ostatnich 24 godzin. Wartość sentymentu może również zapewnić zaawansowanym handlowcom wgląd w handel przeciwny do trendu, gdy uczestnicy rynku wykupili rynek (tj.FOMO).

Kupowanie & Sprzedawanie

Przylegające do wykresu cen, okno wprowadzania zleceń ma dwie opcje kupna i sprzedaży za wybraną monetę. Użytkownicy mogą wybrać częstotliwość transakcji, która może być zamówieniem kupna (lub sprzedaży) lub cyklicznym. Okresowe zlecenia kupna to świetny sposób dla początkujących na rozpoczęcie od niewielkiej kwoty i zbudowanie pozycji w czasie jednocześnie usuwając stres związany z codziennym patrzeniem na cenę.

jak kupić bitcoiny za pomocą coinbase

Użytkownicy mogą wprowadzić kwotę waluty fiducjarnej do wydania, przejrzeć zamówienie i przystąpić do składania zamówienia kupna / sprzedaży za pomocą podłączonego konta bankowego, karty debetowej lub innego rodzaju płatności powiązanego z kontem.

Opłaty w Coinbase

Opłaty w Coinbase są trudne do zrozumienia, ponieważ zależą od lokalizacji użytkownika, produktu handlowego i rodzaju płatności. Ogólnie rzecz biorąc, plik opłaty wahają się od 0,5% do 4,5% dla osób, które korzystają z platformy do kupowania, handlu i sprzedaży kryptowalut. Korzystanie z usługi portfela Coinbase do przechowywania monet fiducjarnych i kryptowalut jest bezpłatne.

Opłaty za spread

Wszystkie transakcje kryptowalutowe wiążą się z kosztem opłata za spread w wysokości 0,5%, które mogą się różnić w zależności od wahań rynkowych i różnicy między notowanymi na giełdzie cenami a momentem zakończenia transakcji.

Opłaty handlowe

Istnieją dwa (2) rodzaje opłat transakcyjnych, które zostaną zastosowane w przypadku zakupu kryptowaluty jako stała opłata od 0,99 USD do 2,99 USD lub zmienna wartość procentowa od całkowitej kwoty, w zależności od tego, która z tych wartości jest większa.

Plik opłata procentowa zależy od lokalizacji użytkownika i rodzaju płatności. Zmienna opłata procentowa dla typów płatności w USA jest następująca:

 • Konto w banku w USA – 1,49%
 • Portfel Coinbase USD – 1,49%
 • Karta debetowa – 3,99%

Na przykład handlowiec w Stanach Zjednoczonych, który kupi 1000 USD bitcoinów za pomocą konta bankowego w USA lub portfela Coinbase USD, poniesie zmienną opłatę procentową w wysokości 1,49% całkowitej transakcji. Odpowiadałoby to 14,90 USD, czyli więcej niż stała opłata w wysokości 2,99 USD. Gdyby do zakupu kryptowaluty użyto karty debetowej, opłata wyniosłaby 3,99%.

Ogólnie rzecz biorąc, plik opłaty handlowe na Coinbase są wyższe w porównaniu do innych domów maklerskich kryptowalut i są jedną z głównych wad platformy. Niższe alternatywy dla platform handlowych, takie jak Binance, Gemini i eToro, oferują niższe ceny zakupu aktywów kryptograficznych dla inwestorów z USA. Listę opłat płatniczych w poszczególnych krajach, takich jak Australia, Europa i Wielka Brytania, można znaleźć na stronie cennika Coinbase.

Opłaty depozytowe

Używać konto bankowe (przelew ACH) dla inwestorów z USA nie podlega opłacie depozytowej. Podobnie, wpłacanie pieniędzy do Coinbase za pośrednictwem SEPA lub Faster Payments jest bezpłatne dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Klienci zagraniczni mogą skorzystać z przelewu w USD, który wiąże się z niewielką opłatą depozytową w wysokości 10 USD.

Opłaty karencji

Tam jest niewielki koszt od 0,55 USD do 25 USD za wypłaty z portfela Coinbase dla użytkowników z USA. W zależności od metody wypłaty i kraju obowiązują inne stawki. Wypłaty mogą zająć od 1 do 5 dni, w zależności od metody, jak pokazano w poniższej tabeli. Najszybszym sposobem wypłaty środków z Coinbase jest PayPal, który jest natychmiastowy dla użytkowników w USA, Europie, Wielkiej Brytanii i Kanadzie.

Podobnie jak w przypadku innych giełd kryptowalut, za wypłaty kryptowaluty na inne platformy lub portfele sprzętowe pobierana jest opłata górnicza. Opłata zależy od obciążenia sieci blockchain w momencie wypłaty i jest wyświetlana użytkownikowi przed przetworzeniem.

Bezpieczeństwo

Coinbase jest jednym z najbezpieczniejsze platformy do zakupu i handlu kryptowalutami. Dom maklerski obejmuje kilka środków bezpieczeństwa w celu ochrony danych osobowych i środków użytkownika przed zagrożeniami zewnętrznymi, błędami wewnętrznymi (np. Pomyłkami ludzkimi) i nadużyciem uprawnień wewnętrznych. Coinbase wykorzystuje następujące środki klasy instytucjonalnej do bezpiecznego przechowywania bitcoinów:

 • 98% środków klientów jest przechowywanych w trybie offline
 • Fundusze przechowywane w rozproszonych geograficznie lokalizacjach w skrytkach depozytowych i skarbcach
 • Schemat z wieloma podpisami w celu wyeliminowania pojedynczych punktów awarii
 • Skoordynowane działania wielu pracowników z uwierzytelnianiem wieloskładnikowym
 • Weryfikacja dwuetapowa na wszystkich kontach Coinbase
 • Wrażliwe dane są całkowicie odłączane od internetu
 • Personel jest sprawdzany pod kątem karalności i szyfruje dyski twarde
 • Szyfrowanie w celu ochrony logowania użytkownika i danych osobowych

Coinbase Zarabiaj

Posiadacze kont Coinbase mogą poznaj projekty kryptowalut zarabiać darmową walutę. Program jest nową zachętą dla firmy, aby przyciągnąć początkujących do platformy, jednocześnie zdobywając wiedzę na temat obsługiwanych projektów blockchain. Aby zarabiać walutę w Coinbase, użytkownicy muszą utworzyć konto w Coinbase.

zarabiać na bazie monet

Coinbase Earn działa, oglądając serię filmów o wybranej monecie i zapraszając znajomych, aby zarabiali więcej. Po zakończeniu quizu na koniec każdej lekcji waluta zostanie zdeponowana do portfela użytkownika. Kwota nagrody różni się w zależności od konkretnej monety i może zostać zamieniona na Bitcoin za pomocą Coinbase Pro lub wypłacona na pieniądze fiducjarne.

Obsługa klienta

W przypadku problemów z obsługą klienta lub pytań najlepszą metodą skontaktowania się z Coinbase jest skorzystanie z systemu biletów. Użytkownicy mogą wybrać produkt lub usługę i wybrać temat związany z problemem, taki jak:

 • Konto zostało przejęte lub nieautoryzowane użycie
 • Problemy z logowaniem, uwierzytelnianiem lub weryfikacją
 • Zarządzanie kontem
 • Podatki, raporty i usługi finansowe
 • Handel i finansowanie

W przypadku zhakowania konta Coinbase lub podejrzenia, że ​​zostało ono przejęte, istnieje możliwość skontaktowania się z pomocą techniczną przez telefon, aby natychmiast wyłączyć konto. Nie ma wsparcia telefonicznego dla innych problemów z kontem, które występują na platformie. Użytkownicy będą musieli polegać na sekcji pomocy, która jest obszerna lub zarejestrować zgłoszenie do pomocy technicznej.

wsparcie coinbase

Często Zadawane Pytania

Czy opłaty Coinbase są tego warte?

Opłaty Coinbase wahają się od 0,5% do 3,99% w zależności od warunków rynkowych, lokalizacji i metody płatności. W porównaniu z innymi platformami do kupowania Bitcoinów, koszty transakcji są trochę wysokie ale oferuje łatwość użytkowania i wygodę dzięki różnorodności akceptowanych walut fiducjarnych, obsługiwanym krajom i szerokiej gamie metod wpłat.

Czy możesz kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej za pomocą Coinbase?

Użytkownicy Coinbase w Europie i Wielkiej Brytanii mogą kupować Bitcoiny i inne waluty cyfrowe za pomocą karty kredytowej lub debetowej z 3D Secure. Ta metoda płatności umożliwia zakup kryptowalut bez konieczności wcześniejszego zasilenia portfela Coinbase. Kupowanie za pomocą karty kredytowej jest natychmiastowe, w porównaniu do 3-5 dni przy użyciu przelewu bankowego.

Jakie są najlepsze alternatywy dla Coinbase w USA?

Alternatywnymi brokerami kryptowalut i platformami handlowymi, takimi jak Coinbase, które inwestorzy z USA mogą rozważyć przy zakupie Bitcoin, są Gemini, Binance i eToro. Platformy te mają porównywalne opłaty handlowe, funkcje, metody wpłat i są renomowanymi giełdami Bitcoin w Stanach Zjednoczonych.

Czy Coinbase jest lepsze niż Kraken?

Kraken to popularna platforma handlu kryptowalutami w USA, która oferuje szeroką gamę walut cyfrowych do kupowania, handlu i sprzedaży. Interfejs użytkownika jest bardziej odpowiedni dla traderów i początkowo może być nieco zagmatwany dla początkujących. Z drugiej strony Coinbase został zaprojektowany dla nowych inwestorów i zapewnia prostą w użyciu platformę. Osoby o wysokiej wartości netto skorzystają na niższych opłatach transakcyjnych na Kraken, które mogą się sumować w czasie.

Czy Coinbase jest dostępne w Australii

Coinbase to obsługiwana giełda kryptowalut w Australii. Lokalni mieszkańcy mogą założyć konto w Coinbase i kupować kryptowaluty w AUD za pomocą karty debetowej. Zakupy kartą debetową mają opłatę w wysokości 3,99% oprócz opłaty transakcyjnej w wysokości 0,5%. Obecnie nie ma możliwości wypłaty środków z powrotem do AUD za pomocą Coinbase.

Wniosek

Podsumowując tę ​​recenzję Coinbase, platforma handlowa jest jednym z najłatwiejszych miejsc do kupowania, sprzedawania i zarządzania portfelem kryptowalut bez wysiłku za pomocą internetowej wersji internetowej lub aplikacji mobilnej. Początkujący, którzy nie są pewni, której giełdy użyć do inwestowania w waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin, mają możliwość skorzystania z renomowanego i bezpiecznego biura maklerskiego, takiego jak Coinbase.

Odwiedź Coinbase

Dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie i z różnymi metodami płatności do zasilenia konta, Coinbase jest najlepszym wyborem dla entuzjastów i handlowców Bitcoin. Jedynym minusem są opłaty transakcyjne, które są nieco wyższe niż na innych giełdach.

Może Cię również zainteresować:

 • Jak postawić w kosmos (ATOM): 4 najlepsze miejsca do zdobycia nagród
 • 5 najlepszych platform do zarabiania na bitcoinach & Crypto
 • 8 najlepszych giełd do handlu kryptowalutami bez opłat (zero prowizji)
 • 10 najlepszych kont demo do handlu bitcoinami za pomocą wirtualnych pieniędzy
 • 9 najlepszych giełd kryptowalut z wykorzystaniem dźwigni finansowej

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty transakcyjne, depozytowe i wypłaty (bez ukrytych opłat) z szeroką gamą metod wpłat, które będą pasować do wszystkich typów inwestorów kryptowalutowych.

Odwiedź Coinbase

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map