Recenzja CoinJar: WAŻNE – przeczytaj przed użyciem

W tej recenzji CoinJar przyjrzymy się bliżej jednej z najpopularniejszych australijskich giełd kryptowalut, która ma ponad 400000 użytkowników. CoinJar jest liderem w dziedzinie innowacji dzięki kilku produktom kryptograficznym, których możesz być zainteresowany.

Odwiedź CoinJar

Chociaż naszym celem jest dostarczenie najdokładniejszych informacji w tej recenzji, sugerujemy, abyś odwiedzał ich witrynę internetową, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą nastąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Prosta i łatwa w użyciu wymiana dla początkujących
 • Obsługuje różne metody wpłat w AUD
 • Karta debetowa CoinJar do wydawania kryptowalut
 • Mobilna aplikacja handlowa na urządzenia z systemem iOS i Android
 • 4,0 gwiazdki na podstawie 1299 opinii

ogólny

4.3 / 5 Odwiedź CoinJar

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Zanim zaczniesz handlować kryptowalutami, dobrą praktyką w zakresie bezpieczeństwa jest użycie portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych Bitcoin.

Co to jest CoinJar?

CoinJar jest Australijska wymiana walut cyfrowych która została założona w maju 2013 roku z siedzibą główną w Melbourne w stanie Wiktoria. Giełda znana jest z prostych i łatwych w użyciu produktów i innowacji, takich jak kryptograficzna karta debetowa, krypto-karta EFTPOS i bezpieczna aplikacja portfela CoinJar na urządzenia mobilne.

coinjar

CoinJar to renomowana i godna zaufania giełda kryptowalut zaufało mu ponad 400 000 użytkowników z ponad 1,5 miliardem dolarów w obrocie kryptowalutą. Wymiana jest wspierany przez najbardziej perspektywicznych inwestorów na świecie, w tym Digital Currency Group, Zwiększ VC i BlackBird Ventures.

Szybkie podsumowanie

CoinJar w porównaniu


Przelew bankowy to jedna z najpopularniejszych metod wpłaty AUD na CoinJar. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych giełd kryptowalut w Australii, takich jak CoinJar, które oferują przelewy bankowe.

Czy CoinJar jest bezpieczny?

CoinJar wydaje się być plikiem bezpieczna wymiana kryptowalut z funkcjami bezpieczeństwa podobnymi do bankowych aby chronić fundusze klientów. 90% środków użytkowników w portfelach CoinJar jest przechowywanych w zimnych portfelach offline znajdujących się w bezpiecznych lokalizacjach dla maksymalnego bezpieczeństwa. Giełda chroni informacje swoich klientów za pomocą warstwy środków bezpieczeństwa, które obejmują szyfrowanie danych, Transport Layer Security (TLS), okresowe audyty bezpieczeństwa i najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa organizacyjnego.

Rejestracja w CoinJar & Zaloguj sie

Proces rejestracji konta CoinJar jest prosty i można go zakończyć w ciągu kilku minut. Aby rozpocząć, wykonaj następujące kroki:

Podczas pierwszego logowania będziesz musiał ustawić nazwę użytkownika CoinJar, przesłać zdjęcie profilowe, wybrać kraj zamieszkania i wprowadzić numer telefonu komórkowego w celu weryfikacji.

Przed zdeponowaniem środków należy skonfigurować i aktywować uwierzytelnianie 2FA i SMS (wysoce zalecane), aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Można to znaleźć w sekcji „Ustawienia” i przechodząc do sekcji „Ulepszona weryfikacja”, o której można przeczytać więcej tutaj.

Jak zweryfikować swoje konto CoinJar

Aby kupić lub sprzedać Bitcoin za pomocą CoinJar, musisz zweryfikować swoje konto. Proces jest zautomatyzowany i przeprowadzany za pomocą cyfrowego identyfikatora (Australia Post), który zajmuje tylko kilka minut. Aby zweryfikować swoje konto, wykonaj następujące kroki:

weryfikacja coinjar

Finansowanie Twojego konta CoinJar

Po zweryfikowaniu konta możesz teraz wpłacić środki do swojego portfela CoinJar. Użytkownicy mogą wpłacać walutę fiducjarną do CoinJar za pomocą następujących metod płatności:

PayID / NPP

CoinJar oferuje możliwość wysyłania płatności za pomocą PayID z obsługiwanego australijskiego konta bankowego. Wpłaty PayID są obsługiwane przez Osko® i NPP, z których można korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. PayID to szybsza metoda płatności z pieniędzmi przelanymi na konto CoinJar w ciągu zaledwie kilku minut.

BPAY

Użytkownicy CoinJar mogą wysyłać płatności za pomocą BPAY, który jest szeroko stosowaną i dostępną metodą płatności. Wpłaty są zazwyczaj przekazywane na konto CoinJar w ciągu 1 dnia roboczego.

Wpłaty gotówkowe

Użytkownicy CoinJar mogą kupować kryptowaluty za pomocą depozytów gotówkowych w ponad 1200 punktach sprzedaży detalicznej w całej Australii Blueshyft. Aby znaleźć najbliższy obsługiwany punkt sprzedaży detalicznej, możesz skorzystać z tego połączyć aby wyświetlić interaktywną mapę. Zwróć uwagę, że wpłaty gotówkowe muszą wynosić co najmniej 50 USD i maksymalnie 5000 USD w ciągu 24 godzin.

blueshyft

Depozyty kryptowalut

Podobnie jak większość giełd kryptowalut, użytkownicy mogą wpłacać kryptowaluty bezpośrednio na unikalny adres portfela CoinJar. Ten czas procesu wpłaty będzie zależał od wysyłanej kryptowaluty, ale powinien pojawić się na Twoim koncie po około 15-20 minutach.

Interfejs użytkownika

Kiedy logujesz się po raz pierwszy, zobaczysz pulpit nawigacyjny CoinJar lub interfejs użytkownika. Nawigacja do przeglądania kont, przelewania środków / kryptowalut, kupowania i sprzedawania oraz przeglądania ustawień konta jest dostępna w menu po lewej stronie.

Domyślnym pulpitem nawigacyjnym jest strona kont, na której możesz zobaczyć salda portfela CoinJar na koncie “ Cash ” (AUD), a także wszelkie portfele kryptograficzne, które dodasz.

deska rozdzielcza coinjar

Zwracamy uwagę, że nie ma wizualnej reprezentacji rynków kryptowalut w celu wyświetlenia akcji cenowej, profilu głębokości rynku i ostatnich transakcji. Jeśli polegasz na analizie technicznej, możesz chcieć skorzystać z innych witryn z wykresami kryptograficznymi w połączeniu z CoinJar.

Związane z: 4 Najlepsze strony z wykresami kryptograficznymi dla traderów Altcoin

Na początku deska rozdzielcza była trochę zagmatwana, co nie będzie pasować do początkujących. W porównaniu z innymi giełdami kryptograficznymi uważamy, że interfejs użytkownika CoinJar można uprościć, aby odpowiadał początkującym kryptowalutom, którzy mogą kupować kryptowaluty po raz pierwszy.

CoinJar Coins

CoinJar umożliwia swoim użytkownikom konwersję dolarów australijskich w zamian za kryptowaluty, takie jak Bitcoin, XRP, Ethereum, Litecoin, ZCash, 0x, USD Coin, Stella Lumens, Maker, Compound, Uniswap, Yearn Finance, LINK, Omise Go, Basic Attention Token i więcej.

Oferta aktywów kryptograficznych na CoinJar jest dość ograniczona w porównaniu z innymi giełdami, takimi jak Swyftx, która ma ponad 270 walut cyfrowych. Jest to jeden obszar, który można ulepszyć, aby zaspokoić potrzeby doświadczonych inwestorów altcoinowych.

Opłaty za CoinJar

Opłaty na miejscu

CoinJar pobiera opłaty a stała opłata 1% we wszystkich aktywach handlowych, aby natychmiast kupować i sprzedawać kryptowaluty. W porównaniu z innymi giełdami fiat-to-crypto w Australii opłata transakcyjna jest dość wysoka. Istnieje możliwość korzystania z CoinJar Exchange, który wykorzystuje inną strukturę opłat (jak opisano poniżej). Istnieją bardziej zaawansowane funkcje, w tym wykresy i zamówienia, które będą odpowiednie dla handlowców kryptowalut i doświadczonych inwestorów.

Opłaty handlowe

CoinJar Exchange używa pliku model twórcy i biorcy do określania opłat transakcyjnych między parami kryptowalut i AUD zaczyna się od 0,2% i 0,15% na transakcję odpowiednio. Opłata transakcyjna jest odejmowana od salda konta i nie wpływa na początkowy depozyt zabezpieczający zlecenia. Użytkownicy, którzy dokonają transakcji powyżej 10 mln USD, będą płacić opłaty tak niskie, jak 0,1%.

Handel między parami kryptowalut, takimi jak ETH / BTC i XRP / BTC, będzie wiązał się z opłatą 0% taker i 0,05% maker fee. Ogólnie rzecz biorąc, w porównaniu z innymi dostawcami kryptowalut w Australii, opłaty transakcyjne CoinJar Exchange są dość konkurencyjne, a także istnieją zniżki na opłaty handlowe za większe kwoty.

Kaucja & Opłaty karencji

Opłaty depozytowe za przelew waluty fiducjarnej do CoinJar zależą od metody wpłaty:

 • BPAY: Za darmo (bez opłat)
 • PayID / NPP: Za darmo (bez opłat)
 • Depozyt pieniężny: 1,5% opłaty
 • Krypto: Za darmo (bez opłat)

Wypłaty w AUD nie wiążą się z opłatą manipulacyjną. Za wypłaty międzynarodowe lub w innych walutach pobierana jest opłata w wysokości 20 USD. Użytkownicy powinni być świadomi, że wypłaty kryptowalut będą wiązały się z opłatą sieciową, która jest pobierana po wycofaniu się z giełdy. Opłata ta zależy od obciążenia łańcucha blokowego.

CoinJar Security

Bezpieczeństwo witryny

Według strony internetowej CoinJar stosuje wiele strategii ochrony aktywów i informacji swoich klientów, w tym szyfrowanie danych, Transport Layer Security, okresowe audyty bezpieczeństwa i najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa organizacji. Serwis wykorzystuje również zaawansowane techniki uczenia maszynowego do rozpoznawania podejrzanych logowań, przejęć kont i oszustw finansowych.

Bezpieczeństwo portfela

Według strony internetowej portfel CoinJar wykorzystuje rozwiązanie do przechowywania w chłodni, aby przechowywać co najmniej 90% zasobów cyfrowych swoich klientów. Portfele sprzętowe są przechowywane w trybie offline w geograficznie nadmiarowych, bezpiecznych lokalizacjach. Giełda używa również proces wypłaty multisig z wieloma pracownikami wymaganymi do przetwarzania wypłat. Co ciekawe, giełda stwierdza, że ​​przez cały czas utrzymują pełne rezerwy, z wystarczającymi aktywami, aby pokryć salda klientów i waluty.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

CoinJar oferuje dwa typy plików Uwierzytelnianie dwuskładnikowe aby uniemożliwić dostęp do Twojego konta innym osobom:

 • Aplikacja mobilna do uwierzytelniania
 • Uwierzytelnianie przez SMS

Aplikacja Authenticator

Aplikacje uwierzytelniające są instalowane na Twoim urządzeniu mobilnym, takie jak Google Authenticator lub Authy. Działają na zasadzie generowania nowego kodu uwierzytelniającego co 30 sekund. Po połączeniu aplikacji z kontem CoinJar użyj kodu, aby ukończyć proces logowania na swoje konto.

Aplikacje mają tę zaletę, że można ich używać wszędzie tam, gdzie masz połączenie z Internetem, więc świetnie nadają się do podróży lub gdy SMS-y są z jakiegokolwiek powodu niewiarygodne. Jest również w pełni zaszyfrowany i nigdy nie jest widoczny dla osób trzecich.

Natomiast wiadomości SMS nie są szyfrowane przez operatorów telefonicznych i mogą być podatne na zagrożenia bezpieczeństwa, takie jak przekazywanie portów lub przechwytywanie.

Uwierzytelnianie przez SMS

Uwierzytelnianie SMS polega na odebraniu wiadomości SMS na urządzenie mobilne, gdy CoinJar wymaga uwierzytelnienia. Wystarczy, że wpiszesz kod przesłany na Twój telefon. Ta ulepszona metoda zabezpieczeń nie jest tak bezpieczna, jak korzystanie z aplikacji, jak opisano powyżej.

Wiadomości SMS nie są szyfrowane przez operatorów telefonicznych i mogą być podatne na zagrożenia bezpieczeństwa, takie jak przekazywanie portów lub przechwytywanie.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut w Australii są takie same.

PORÓWNAJ MONETY Z INNYMI

Porównaj teraz!

Inne produkty CoinJar

Zespół stojący za CoinJar dodał innowacyjne produkty, aby oddzielić giełdę od jej konkurentów na australijskim rynku walut cyfrowych, takich jak:

 • CoinJar Swipe Card
 • CoinJar Exchange

Produkty te mają na celu dywersyfikację oferty usług i obejmują nowe sposoby przekazywania kryptowalut w ręce setek tysięcy ludzi.

CoinJar Swipe

CoinJar Swipe to kryptograficzna karta debetowa, która pozwala wydawać cyfrową walutę u dowolnego sprzedawcy EFTPOS w Australii. Możesz również wypłacić gotówkę w dowolnym bankomacie lub u sprzedawcy z możliwością wypłaty. Z kartą CoinJar Swipe Card nie ma żadnych opłat aktywacyjnych, opłat transakcyjnych ani opłat miesięcznych.

machnięcie coinjar

CoinJar Exchange

CoinJar wprowadził giełdę kryptowalut, która nazywa się CoinJar Exchange. To inny produkt niż giełda CoinJar fiat-to-crypto, która istnieje od wielu lat. Możesz użyć swojego zarejestrowanego adresu e-mail i hasła CoinJar, aby zalogować się do cyfrowego konta walutowego.

handel na giełdzie coinjar

CoinJar Exchange jest odpowiedni dla handlowców, którzy rozumieją, jak czytać wykresy kryptowalut na żywo. Interfejs jest elegancki, minimalistyczny i przejrzysty, co jest przyjemne dla oka. Jest dość prosty, więc nie oczekuj żadnych zaawansowanych wskaźników, narzędzi do rysowania i typów zamówień.

Wygląda na to, że interfejs wykresów jest przeznaczony dla początkujących. Brakuje funkcji handlowych, które są oczekiwane na giełdzie handlu kryptowalutami w dzisiejszym środowisku. CoinJar Exchange ma co innego struktura opłat do giełdy fiducjarnej za kupno i sprzedaż kryptowalut.

Obsługa klienta

Wsparcie CoinJar zapewnia obszerną bazę wiedzy z przewodnikami i odpowiedziami na często zadawane pytania dotyczące platformy. Przewodnik obejmuje takie tematy, jak weryfikacja tożsamości, wpłacanie środków za pomocą przelewu bankowego, wysyłanie płatności w walucie cyfrowej i nie tylko. Istnieje również opcja skontaktuj się z zespołem obsługi klienta bezpośrednio za pomocą systemu zgłoszeń.

Często Zadawane Pytania

Czy istnieje proces KYC, aby rozpocząć handel?

Aby kupować i sprzedawać kryptowaluty na CoinJar, musisz najpierw zweryfikować swoją tożsamość. Nowi użytkownicy są zobowiązani do przesłania swoich osobistych dokumentów identyfikacyjnych. Środki te mają na celu ochronę giełdy i inwestorów przeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Czy CoinJar to bezpieczny portfel?

CoinJar ma wiele funkcji bezpieczeństwa w celu ochrony aktywów klientów, takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i inne aktywa przechowywane w portfelu. Szyfrowanie danych, Transport Layer Security, okresowe audyty bezpieczeństwa i najlepsze praktyki bezpieczeństwa organizacji to tylko kilka przykładów środków bezpieczeństwa stosowanych w celu zapewnienia bezpieczeństwa środków w portfelu.

Czy CoinJar umożliwia inwestowanie przez SMSF?

Wydaje się, że na stronie CoinJar nie ma żadnych informacji na temat inwestowania w kryptowaluty za pomocą Self Managed Super Fund (SMSF). Nie musi to oznaczać, że wymiana na to nie pozwala, dlatego w celu uzyskania dalszych informacji należy skontaktować się z zespołem pomocy w CoinJar.

Czy CoinJar ma aplikację mobilną??

CoinJar ma aplikację na telefon komórkowy na urządzenia z systemem iOS i Android, za pomocą której możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty. Wersja internetowa platformy jest również przyjazna dla urządzeń mobilnych i może być używana na smartfonach.

wymiana coinjar

Czy CoinJar ma program poleceń??

CoinJar ma program polecający, w którym użytkownicy mogą udostępniać swój kod polecający, aby zapraszać znajomych lub promować wymianę poprzez treści, filmy, artykuły lub miejsca docelowe reklam. Każdy, kto zarejestruje się w CoinJar za pomocą linku polecającego, a następnie przejdzie weryfikację tożsamości, zostanie automatycznie nagrodzony 500 punktami CoinJar Rewards. Otrzymasz także 500 punktów za zaproszenie ich do CoinJar. Punkty CoinJar Rewards można wymienić w sklepie CoinJar Rewards.

Które kraje są obsługiwane?

Platforma CoinJar jest dostępna dla mieszkańców Australii i Wielkiej Brytanii do kupowania i sprzedawania walut cyfrowych. Witryna wspomina o CoinJar to dostępny na całym świecie cyfrowy portfel walutowy, którego można używać do wysyłania, odbierania i przechowywania kryptowalut. Nie oznacza to jednak, że inwestorzy we wszystkich krajach mogą wpłacać środki do CoinJar ze względu na lokalne przepisy w tym kraju.

CoinJar Alternatives

Następujące australijskie giełdy kryptowalut są renomowanymi i godnymi zaufania alternatywami dla CoinJar.

swyftx

Swyftx

Swyftx to najnowocześniejsza platforma, która umożliwia szybki i łatwy zakup kryptowalut. Proces rejestracji jest niezwykle prosty dzięki szybkiej rejestracji i weryfikacji, która zajmuje mniej niż dwie minuty.

Odwiedź stronę niezależna rezerwa

Niezależna rezerwa

Independent Reserve to popularna giełda wśród handlowców kryptowalut na całym świecie, która oferuje konkurencyjne opłaty i wsparcie dla tradycyjnych walut fiducjarnych, takich jak dolar australijski, dolar nowozelandzki i dolar amerykański.

Odwiedź stronę coinspot

Coinspot

CoinSpot został założony w 2013 roku i zbudował solidną reputację i wiarygodny wizerunek australijskiej platformy kryptowalutowej. Giełda koncentruje się na pomocy nowicjuszom w kupowaniu Bitcoinów i kryptowalut w Australii za AUD.

Odwiedź stronę

Wniosek

Podsumowując tę ​​recenzję CoinJar, giełda wydaje się być legalnym i bezpiecznym dostawcą kryptowalut dla Australijczyków do kupowania i sprzedawania kryptowalut. Tam są kilka ulepszeń które można by uczynić, na przykład uczynić go łatwiejszym w użyciu, zwiększyć liczbę obsługiwanych monet i wdrożyć zaawansowane narzędzia handlowe na giełdzie.

Ponadto opłata transakcyjna 1% za natychmiastowe zlecenia kupna / sprzedaży jest wyższa niż na innych giełdach i należy jej unikać, ponieważ w Australii istnieją tańsze alternatywy.

cyfrowy wzrost

Może Cię również zainteresować:

 • Jak kupić Bitcoin w Australii (4 proste kroki)
 • Recenzja Plus500: Handel kontraktami CFD na kryptowaluty, funkcje & Opłaty
 • Najlepsze alternatywy dla Coinspot do kupowania & Sprzedawanie Bitcoinów
 • 4 Najlepsze strony z wykresami kryptograficznymi dla traderów Altcoin
 • Najlepsze strony internetowe do sprzedaży bitcoinów za gotówkę w Australii [natychmiast]

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty za handel, wpłaty i wypłaty (bez ukrytych opłat) z szeroką gamą metod wpłat, które będą odpowiednie dla wszystkich typów inwestorów w Australii.

Odwiedź CoinJar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map