DigiFinex szybko ugruntował swoją pozycję jako wiodąca na świecie giełda handlu kryptowalutami. Cyfrowa platforma transakcyjna wykorzystuje natywny token giełdy platformy i zasila ekosystem DigiFinex. Użytkownicy na giełdzie mogą handlować spot, lewarować, bezterminowe swapy i kupować kryptowaluty za walutę fiducjarną.

Odwiedź Digifinex

Chociaż naszym celem jest dostarczenie jak najdokładniejszych informacji w tej recenzji DigiFinex, sugerujemy, abyś odwiedzał tę witrynę internetową, aby być na bieżąco ze zmianami, które mogą wystąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Platformy handlowe dla początkujących i zaawansowanych
 • Handluj kryptowalutami na rynkach spot, futures lub instrumentów pochodnych
 • Stała opłata transakcyjna w wysokości 0,2%
 • Aplikacja mobilna ze średnią oceną 4,5 / 5 gwiazdek
 • Flexi-zarabiaj i pożyczka kryptograficzna, aby zarabiać odsetki od kryptowalut

 • Obsługa klienta 24/7

ogólny

3.95 / 5 Odwiedź Digifinex

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Często zaleca się korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X podczas handlu kryptowalutami. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut.

witryna digifinex

Co to jest DigiFinex?

DigiFinex to plik platforma handlowa kryptowalutami z nad 4 miliony użytkowników na całym świecie. Platforma aktywów cyfrowych oferuje handel natychmiastowy, lewarowany, wieczne swapy i zakup aktywów cyfrowych za pomocą karty kredytowej. Giełda Digifinex zajmowała już 10 miejsce pod względem płynności i wolumenu obrotów według Coinmarketcap.

DigiFinex podążył śladami wiodących światowych giełd kryptowalut, takich jak Binance, oferując swoim klientom szeroką gamę produktów i usług. Zespół odpowiedzialny za DigiFinex jest aktywny z wydarzenia online, zrzuty lotnicze i programy z nagrodami aby umożliwić handlowcom na platformie zarabianie darmowych kryptowalut.


Porównanie DigiFinex

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje DigiFinex. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, takich jak DigiFinex, które oferują światowej klasy funkcje.

funkcje & Korzyści

DigiFinex wyróżnia się na tle tradycyjnej giełdy handlu kryptowalutami, dostarczając zaawansowaną platformę, która umożliwia swoim traderom handel produktami typu spot z depozytem zabezpieczającym. Oprócz standardowej oferty umożliwiającej użytkownikom kupuj, handluj i sprzedawaj kryptowaluty za pomocą ich wersji na komputery i urządzenia mobilne, DigiFinex oferuje następujące dodatkowe funkcje:

 • Platforma handlowa Basic i Pro, która będzie odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów
 • Rynek spot do wymiany głównych aktywów kryptowalut
 • Konto handlowe z depozytem zabezpieczającym z dźwignią do 5x
 • Handel instrumentami pochodnymi, który obsługuje dźwignię 100x.
 • Obsługuje popularne kryptowaluty i popularne pary handlowe DeFi
 • Solidna płynność i wolumen obrotu, aby zrealizować duże zamówienie przy minimalnym poślizgu
 • Dane rynkowe i wykresy w czasie rzeczywistym do handlu popularnymi altcoinami
 • Aplikacja handlowa do monitorowania portfela i handlu z dowolnego miejsca
 • Bezpieczny portfel, który używał zimnego portfela do ochrony funduszy użytkowników
 • Crypto Quant Fund, Crypto Loan i Flexi-zarabiaj, aby zarabiać na krypto
 • Program poleceń i programu partnerskiego, aby nagradzać użytkowników, którzy przyciągają nowych handlowców na platformę
 • Wszechstronne przewodniki szkoleniowe i edukacyjne, które pomogą początkującym handlowcom kryptowalut
 • Zespół obsługi klienta 24/7

Czy DigiFinex jest bezpieczny?

DigiFinex Exchange wydaje się być plikiem bezpieczna platforma z zabezpieczeniami bankowymi, która obejmuje wiele warstw zabezpieczeń witryny oraz protokoły informacyjne zapewniające, że informacje klientów są zawsze bezpieczne. Od momentu powstania firmy nie zgłoszono żadnych naruszeń bezpieczeństwa ani włamań.

Kilka przykładów środków bezpieczeństwa dostępnych na platformie obejmuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe, przechowywanie w portfelu na zimno, bezpieczne przechowywanie w skarbcu fizycznym oraz zgodność ze standardami KYC i AML / CTF.

Tworzenie konta w DigiFinex

Podobnie jak wszystkie dzisiejsze giełdy kryptowalut, aby utworzyć konto na DigiFinex, użytkownicy będą musieli przejść proces rejestracji, aby utworzyć konto handlowe. Giełda DigiFinex poprosi o podanie nazwy użytkownika, adresu e-mail i zabezpieczającego kodu PIN, który zostanie wysłany na adres e-mail. Weryfikacja adresu e-mail kończy podstawowy proces tworzenia konta.

Dowód tożsamości nie jest wymagany od razu do handlu. Będzie jednak ograniczony do podstawowego poziomu weryfikacji, który ogranicza maksymalną kwotę wypłaty. Ukończenie KYC jest zalecane, ponieważ odblokowuje więcej funkcji, w tym nagrody za zrzuty i zwiększenie dziennego limitu wypłat do 4 BTC i więcej.

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ z depozytami bitcoinów

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

Użytkownicy będą musieli podać swoje dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, data urodzenia, numer telefonu, adres zamieszkania, kopia ważnego dowodu osobistego lub paszportu oraz potwierdzenie adresu. Te kontrole i salda są zgodne z polityką przeciwdziałania praniu pieniędzy i nie należy się nimi przejmować. Jest to standardowy proces ochrony giełdy kryptowalut przed zaangażowaniem w pranie brudnych pieniędzy lub podejrzaną działalnością.

Wpłacanie środków

DigiFinex użytkownicy mogą zdeponować główne aktywa kryptowalut i stablecoiny takie jak Tether (USDT), aby rozpocząć handel. Środki można zdeponować w wersji na komputery stacjonarne lub za pomocą aplikacji do handlu mobilnego DigiFinex. Giełda DigiFinex obsługuje szeroką gamę aktywów cyfrowych, które można wykorzystać jako zabezpieczenie na rynkach natychmiastowych lub lewarowanych.

Digifinex zdeponuj środki

Proces wpłaty środków jest dość standardowy i składa się z trzech etapów. Wybierz kryptowalutę, skopiuj unikalny adres depozytu i prześlij środki z innej giełdy lub portfela sprzętowego kryptowaluty. Witryna DigiFinex ma rozszerzenie pełny przewodnik wideo w sekcji pomocy, która wyjaśnia, jak zdeponować środki na platformie, która pomoże początkującym.

Handel z DigiFinex

DigiFinex obsługuje początkujących i średnio zaawansowanych handlowców kryptowalut na platformie, oferując rozszerzenie Interfejs użytkownika Basic i Pro. Wersja podstawowa (pokazana poniżej) zapewnia zręczną platformę handlową z narzędziami handlowymi do przeprowadzania analizy technicznej na wykresach i zarządzania ryzykiem związanym z transakcjami. Wykresy są dostarczane przez Tradingview, które jest znane ze swojego zestawu wskaźników i narzędzi do rysowania.

Potężną funkcją systemu handlowego Basic i Pro DigiFinex jest nawigacja jednym kliknięciem. Handlowcy mogą zmieniaj ramy czasowe, dodawaj wskaźniki wykresów i ustawiaj alerty, klikając wykresy prawym przyciskiem myszy, ułatwiając nawigację i kontrolowanie preferencji. Przydatnym narzędziem jest opcja „wyczyść wszystkie narzędzia rysunkowe”, która jednym kliknięciem usuwa wszystkie linie i wzory rysunkowe.

wykresy digifinex

Przy bliższym zapoznaniu się z interfejsem użytkownika Pro nie wydaje się, aby różnica była zbyt duża. Układ jest uproszczony dzięki kompaktowemu oknu wprowadzania zamówień. Lista par kryptowalut jest usuwana i zmieniana na rozwijane menu, które umożliwia maksymalizację rozmiaru wykresu (bez korzystania z trybu pełnoekranowego). Inwestorzy, którzy polegają na analizie technicznej w celu znalezienia ustawień handlowych i zarządzania aktywnymi pozycjami, docenią duże okno wykresów.

Okno zleceń ma opcję przełączania między handlem kasowym i depozytem zabezpieczającym, co jest fajną funkcją wraz z wstępnie ustawionymi kwotami wolumenu na suwakach. Plik dostępne typy zleceń to limit, market i stop limit. W porównaniu z innymi giełdami kryptowalut z dźwignią handlową, jest to podstawowa oferta i można ją rozszerzyć, aby zapewnić lepsze zarządzanie handlem i ekspozycję na ryzyko.

handel digifinex

Handel instrumentami pochodnymi do 100x na DigiFinex ma podobny charakter do wiodących giełd kryptowalut, takich jak Binance, FTX i Bybit. Po prostu wybierz parę kryptowalut do handlu, wybierz typ zlecenia (np. Zlecenie rynkowe, limit lub stop), wybierz rozmiar pozycji za pomocą suwaka (lub ręcznie) i kliknij “ Kup ” lub “ Sprzedaj ”. Użytkownicy handlujący z depozytem zabezpieczającym będą mieli dodatkową opcję wyboru kwoty dźwigni do 5: 1.

Ogólnie rzecz biorąc, interfejs użytkownika Pro to kompletna platforma handlowa, która będzie odpowiednia dla traderów o różnej wiedzy i umiejętnościach. Jest łatwy w użyciu i zawiera zaawansowane narzędzia do tworzenia wykresów oraz oprogramowanie do handlu kryptowalutami. Aby uzyskać więcej informacji na temat handlu kryptowalutami na DigiFinex, obejrzyj poniższy przewodnik wideo.

Kup Crypto z Fiatem za pomocą DigiFinex

Podobnie jak w przypadku najlepszych giełd fiat-to-crypto na świecie, użytkownicy DigiFinex mogą doładować swoje konto handlowe i kup krypto za pomocą karty kredytowej przez Simplex. Limit zakupów wynosi od 50 do 20000 USD. DigiFinex obsługuje w sumie 17 walut fiducjarnych kupować główne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP i wiele innych altcoinów.

digifinex kup kryptowalutę

Aby kupić kryptowaluty za pomocą DigiFinex, wykonaj następujące proste kroki:

 • Utwórz nowe konto i zaloguj się do DigiFinex
 • Przejdź do górnego menu i wybierz “ Kup Crypto ”
 • Wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić
 • Wprowadź kwotę waluty fiducjarnej do użycia
 • Przejrzyj i potwierdź transakcję, klikając „Kup teraz”
 • Przejdź do portfela DigiFinex, aby znaleźć zakupione aktywa kryptograficzne

Transakcja zostanie pobrana opłata w wysokości 3,5% lub ryczałt w wysokości 10 USD, w zależności od tego, która z tych kwot jest wyższa. Całkowita kwota płatności zawiera tę opłatę. Przetwarzanie transakcji i umieszczenie jej w portfelu DigiFinex zajmuje średnio 10-30 minut.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ DIGIFINEX Z INNYMI

Porównaj teraz!

Aplikacja DigiFinex

Wymiana DigiFinex oferuje swoim użytkownikom a mobilna aplikacja handlowa to było pobrano ponad 50 000 razy ze średnią oceną 4,5 na 5 gwiazdek. Aplikacja jest obsługiwana na urządzeniach z systemem Android i iOS. Handlowcy mogą monitorować ceny na rynku kryptowalut i pozycje handlowe w dowolnym czasie i miejscu za pomocą aplikacji DigiFinex.

Opłaty handlowe

Handel Opłata za wymianę spot DigiFinex wynosi stałe 0,2% za transakcję. Domyślna opłata za transakcje kasowe jest konkurencyjna, jednak jest wyższa niż w przypadku jej najbliższych konkurentów, takich jak Binance, KuCoin i OkEX. Inwestorzy długoterminowi i zajmujący się pozycjami powinni również być świadomi, że istnieje oprocentowanie overnight w wysokości 0,05% przy korzystaniu z giełdy wymiany depozytów zabezpieczających DigiFinex.

Użytkownicy platformy, na których znajdują się tokeny DFT i Członkowie VIP mogą obniżyć opłatę do 0,06% na transakcję jak pokazano niżej. Jest to dobra zachęta do kupowania i utrzymywania natywnego tokena platformy.

rabat digifinex

Kaucja & Wycofaj opłaty

Aby zdeponować środki w DigiFinex, nie ma opłaty transakcyjnej. Wycofanie aktywów kryptowalutowych z giełdy będzie skutkowało standardowa opłata za sieć blockchain co jest nieuniknione. Opłatę za wypłatę dla każdego zasobu i limitów można znaleźć na stronie Strona opłat DigiFinex.

Często Zadawane Pytania

Czy DigiFinex Legit?

Zarejestrowana na Seszelach w 2017 roku i działająca w Hongkongu z biurami w Singapurze, Chinach, Korei Południowej i Australii, DigiFinex wydaje się być legalną giełdą kryptowalut. DigiFinex jest również regulowaną giełdą kryptowalut w Australii i posiada zwolnienie ze świadczenia usług cyfrowych tokenów płatniczych w Singapurze przez organ regulacyjny MAS.

Kim jest zespół DigiFinex?

Założyciel DigiFinex ma duże doświadczenie w pracy z czołowymi firmami finansowymi i technologicznymi z Hongkongu, Chin kontynentalnych i Stanów Zjednoczonych. Główny zespół ma również bogate doświadczenie w technologii blockchain i operacjach sieciowych produktów online.

Czy muszę ukończyć KYC?

DigiFinex zaleca się użytkownikom platformy ukończenie procesu „Poznaj swojego klienta” aby odblokować pełne funkcje i znieść ograniczenia transakcji na DigiFinex.

Co to jest wolumen handlowy DigiFinex?

DigiFinex jest konsekwentny zajmuje czołowe miejsce pod względem ruchu, płynności i wolumenu obrotów na rynku kasowym według coinmarketcap. 24-godzinny wolumen dzienny w momencie pisania tego tekstu wynosi około 487 milionów dolarów, co jest znaczące.

Czy DigiFinex ma program polecający?

Program poleceń DigiFinex nagradza klientów kwotą 2 USD za każdego nowego klienta skierowanego na giełdę, która wpłaca walutę fiducjarną i realizuje pierwszą transakcję. Istnieje również program rabatowy lub program partnerski, który zapewnia do 48% poleconych użytkowników prowizji handlowych. Obecni użytkownicy mogą udostępniać swój link polecający lub kod promocyjny znajomym i rodzinie, aby otrzymywać nagrody.

Czy DigiFinex jest obsługiwany w Australii?

Digifinex to globalna giełda kryptowalut, która obsługuje kilka krajów na całym świecie. Klienci mogą handlować Bitcoinami w Australii i Wielkiej Brytanii za pomocą platformy Digifinex.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję DigiFinex, byliśmy pod wrażeniem platformy handlowej i funkcji oferowanych jej klientom. W szczególności interfejs handlowy wyróżniał się eleganckim wyglądem i zaawansowanymi narzędziami handlowymi dzięki integracji z TradingView.

Odwiedź DigiFinex

W połączeniu z możliwością kupowania kryptowalut za pomocą karty kredytowej, produktów marżowych, instrumentów pochodnych i EFT na jednej platformie, DigiFinex jest liderem w dziedzinie dostarczania platformy cyfrowej, która spodoba się handlowcom kryptowalut i inwestorom na całym świecie.

Aby konkurować z wiodącymi giełdami, takimi jak Binance i Crypto.com, chcielibyśmy, aby giełda DigiFinex poszerzyła swoją ofertę o popularne tokeny DeFi, rachunki oszczędnościowe, pożyczki zabezpieczone kryptowalutami, handel z wysokimi marżami do 100x i obstawianie monet.

Ważne jest, aby korzystać z globalnej i godnej zaufania giełdy kryptowalut, aby kupować, handlować i sprzedawać kryptowaluty. Istnieje kilka giełd, które zostały zhakowane lub zostały skradzione środki klientów. Następujące giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – są dobrze znane i cieszą się zaufaniem, ponieważ zapewniają bezpieczny sposób dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut w celu zdeponowania kryptowalut i handlu zasobami cyfrowymi.

Odwiedź Digifinex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me