Kupowanie Bitcoin lub Ethereum może być trudną perspektywą dla początkujących, którzy chcą dokonać pierwszej inwestycji. Istnieje kilka globalnych giełd kryptowalut, które akceptują depozyty fiducjarne w zamian za kryptowalutę. Ale te giełdy nie zawsze oferują najlepsze funkcje, metody wpłaty lub opłaty dla lokalnych inwestorów.

Odwiedź Easy Crypto (AU) Odwiedź Easy Crypto (NZ)

W tej recenzji Easy Crypto ocenimy funkcje platformy, łatwość obsługi, opłaty transakcyjne i bezpieczeństwo cyfrowej wymiany walut. Easy Crypto pomaga wspierać rozwój globalnej branży kryptowalut, umożliwiając użytkownikom kupowanie kryptowalut w Australii, Nowej Zelandii i RPA.

łatwe kryptowaluty NZ

Co to jest Easy Crypto?

Easy Crypto jest licencjonowanym i regulowana australijska giełda kryptowalut który ma na celu przyniesienie proste i przyjazne dla początkujących platforma internetowa, aby ułatwić kupowanie Bitcoinów w Australii i inwestowanie w waluty cyfrowe. Giełda zapewnia wiele typowych metod wpłat na zakup 44 kryptowalut za pomocą AUD, w tym Bitcoin.


Platforma ma elegancki interfejs użytkownika i może wysłać kryptowalutę bezpośrednio do istniejącego portfela, konta wymiany lub do urządzenia do przechowywania na zimno, takiego jak Ledger Nano S.

Porównanie Easy Crypto

Niskie opłaty są częstym czynnikiem dla inwestorów szukających wymiany, aby kupić Bitcoin za pomocą AUD lub NZD. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych australijskich giełd kryptowalut, takich jak Easy Crypto, które oferują niskie opłaty transakcyjne.

Może Cię również zainteresować:

 • Najlepsze giełdy do kupowania bitcoinów w Australii
 • 7 sposobów kupowania bitcoinów za gotówkę w Australii
 • Recenzja Plus500: Handel kontraktami CFD, funkcje & Opłaty
 • Najlepsze alternatywy dla Coinspot do kupowania & Sprzedawanie Bitcoinów
 • Najlepsze strony internetowe do sprzedaży bitcoinów za gotówkę w Australii [natychmiast]

Historia Easy Crypto

Easy Crypto zostało założone w Nowej Zelandii, aby być łatwym miejscem do zakupu kryptowaluty w oparciu o doświadczenia z pierwszej ręki i frustracje związane z korzystaniem z innych usług. Zespół obiecał stworzyć najprostszego dostawcę waluty cyfrowej. Po sukcesie Easy Crypto New Zealand, założyciele uruchomili Easy Crypto Australia, aby zapewnić podobną usługę na rynku australijskim.

Jest łatwy w obsłudze Crypto?

Easy Crypto to zarejestrowana wymiana raportów z AUSTRAC które egzekwują przepisy finansowe, aby zminimalizować ryzyko przestępców korzystających z giełd kryptowalut do prania pieniędzy, finansowania terroryzmu i cyberprzestępczości.

Plik Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu z 2006 r wymaga od podmiotów objętych regulacją zbierania informacji w celu ustalenia tożsamości klienta, monitorowania działalności finansowej i zgłaszania do AUSTRAC transakcji lub działań podejrzanych lub obejmujących duże kwoty w gotówce powyżej 10 000 USD.

Czy Easy Crypto Safe?

Easy Crypto wydaje się być bezpieczną giełdą w Australii umożliwiającą zakup kryptowaluty. Platforma podjęła kilka środków ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo środków klientów, takich jak:

 • Rozporządzenie. Wymiana Easy Crypto jest zarejestrowana w AUSTRAC i spełnia wymagania AML / KYC.
 • Proces weryfikacji. Przestrzega procesów KYC zgodnie z przepisami dotyczącymi wpłat, wypłat i handlu w walucie fiducjarnej.
 • Portfel sprzętowy. Easy Crypto zapewnia możliwość zdeponowania cyfrowej waluty bezpośrednio do portfela sprzętowego użytkownika do przechowywania w chłodni połączonego z kontem. Oznacza to, że żadne środki klienta nie będą przechowywane na giełdzie, która może być narażona na włamania i kradzież.
 • Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem. Easy Crypto obejmuje uwierzytelnianie dwuetapowe oraz zweryfikowany adres e-mail powiązany z kontem. Dodaje to dodatkową warstwę bezpieczeństwa do konta, co bardzo utrudnia cyberprzestępcom włamanie się na konta klientów i wypłacenie środków. Musieliby znać Twoje dane logowania i posiadać telefon komórkowy (i móc go odblokować)
 • Kradzież & hakerstwo. Nie są znane żadne przypadki włamań do Easy Crypto.

Obsługiwane kraje

Easy Crypto jest dostępne w Australii i Nowej Zelandii, jednak strony internetowe są odrębnymi podmiotami. Witryna Easy Crypto New Zealand dla mieszkańców Nowej Zelandii, którzy chcą inwestować w kryptowaluty.

Jak kupić Crypto za pomocą Easy Crypto

1. Zarejestruj się & Potwierdź email

Proces rejestracji w Easy Crypto jest niezwykle prosty. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć ‘Utwórz konto’ następnie wybierz jedną z opcji, aby rozpocząć:

 • Zaloguj się przez Google
 • Zaloguj się przez Facebook
 • Zaloguj się przez e-mail

2. Prześlij dokumenty weryfikacyjne

Ponieważ Easy Crypto jest giełdą regulowaną, musisz przedłożyć dokumentację weryfikacyjną, aby zachować zgodność z protokołem KYC, zanim będziesz mógł dokonać wpłaty w AUD. Wszystko, czego potrzebujesz, to australijskie prawo jazdy lub dane paszportu. Aby zweryfikować, przejdź do górnego menu i przejdź do ‘Moje konto’ a następnie wybierz ‘Weryfikacja’.

Po zweryfikowaniu konta będziesz mógł zasilić swoje konto dolarami australijskimi.

3. Wpłać środki

Użytkownik może wpłacić środki do Easy Crypto za pomocą przelewu bankowego lub POLi, która jest metodą płatności natychmiastowej. Ta opcja łączy giełdę bezpośrednio z obsługiwanym kontem bankowym. Działa to w taki sam sposób, w jaki normalnie odwiedzasz witrynę banku online, aby dokonać płatności. Płatności POLi są niezwykle proste i zajmują tylko kilka minut, a środki są przekazywane bezpośrednio na giełdę.

4. Handluj kryptowalutą

Po zdeponowaniu środków na koncie możesz rozpocząć handel z Easy Crypto. Aby kupić kryptowalutę:

Łatwa weryfikacja kryptograficzna

Easy Crypto wykorzystuje wielopoziomowy proces weryfikacji, aby zachować zgodność z prawem i chronić swoich klientów, zapobiegając oszustwom. Wymagana jest również pełna zgodność z KYC i Przepisy AML do handlu zasobami cyfrowymi.

Podstawowa weryfikacja będzie wymagała ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, takiego jak Prawo jazdy lub Paszport. Będziesz także musiał przesłać selfie, aby upewnić się, że jesteś rzeczywistą osobą weryfikującą konto. Weryfikacja podstawowa zwiększa dzienny limit do 10 000 USD, maksymalnie do 25 000 USD na koncie. Aby zwiększyć limit konta do 100 000 USD, musisz ukończyć rozszerzony proces weryfikacji.

Reklama

coinspot

KUP BITCOIN za pomocą ulubione z Australii giełda kryptowalut

OCENA

4.3 / 5

Odwiedź Coinspot

Łatwe aktywa do handlu kryptowalutami

Easy Crypto Australia obsługuje główne kryptowaluty i kilka altcoinów. W sumie 44 aktywa kryptowalut można kupić za pomocą AUD na giełdzie. Pełną listę zasobów cyfrowych dostępnych w Easy Crypto można wyświetlić na stronie internetowej, klikając „Stawki”.

łatwe aktywa kryptograficzne

Metody wpłaty

Easy Crypto obsługuje przelew bankowy i POLi depozyty w dolarach australijskich. Szybkość metody wpłaty zależy od kryptowaluty i wybranego banku. Przelewy bankowe mogą trwać od 1 do 3 dni roboczych. Gdy depozyt dotrze do Easy Crypto, zamówienie zostanie dostarczone w ciągu około 5 minut, zgodnie ze stroną internetową.

Obsługiwane waluty

Easy Crypto obsługuje tylko depozyty fiducjarne w dolarach australijskich (AUD). Według strony internetowej giełda chce w najbliższej przyszłości umożliwić depozyty kryptowalut, które umożliwią użytkownikom zamianę między zasobami cyfrowymi. Jeśli chcesz handlować między kryptowalutami, musisz znaleźć renomowaną giełdę kryptowalut.

Łatwe opłaty za kryptowaluty

Opłaty za wymianę są ważnym czynnikiem przy wyborze wymiany fiat-to-crypto. Przy zakupie większych ilości staje się to jeszcze bardziej krytyczne. Easy Crypto są przejrzyste dzięki opłatom, które są wymienione na stronie internetowej.

Opłaty handlowe

Easy Crypto pobiera opłatę za mieszkanie opłata transakcyjna w wysokości 1% dla wszystkich zleceń kupna i sprzedaży.

Kaucja & Opłaty karencji

Easy Crypto nie pobiera opłaty za wpłatę ani za wypłatę.

Easy Crypto Security

Giełda nie przechowuje żadnych środków użytkownika ani klucze prywatne. Wszystko pozostaje w pełnej kontroli użytkownika przez cały czas. Eliminuje to ryzyko kradzieży i hakerów.

Easy Crypto zapewnia możliwość dostarczania kryptowaluty bezpośrednio do istniejącego portfela, innego konta wymiany lub do urządzenia sprzętowego. Easy Crypto gwarantuje nawet 100% bezpieczeństwo środków klienta, gdy depozyt w AUD dotrze na giełdę zgodnie z stronie internetowej.

Łatwe alternatywy kryptowalut

Często Zadawane Pytania

Czy istnieje aplikacja mobilna?

Easy Crypto nie oferuje użytkownikom mobilnej aplikacji handlowej do kupowania i sprzedawania walut cyfrowych. Wersja strony na komputery stacjonarne jest przyjazna dla urządzeń mobilnych i może być używana na urządzeniach inteligentnych.

Czy Easy Crypto ma lewarowany handel

Easy Crypto nie ma rynku instrumentów pochodnych ani rynku futures do handlu kryptowalutą z depozytem zabezpieczającym lub z wysoką dźwignią. Handlowcy będą musieli znaleźć giełdę dźwigni, która obsługuje pary kryptowalut.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Easy Crypto, możemy powiedzieć, że giełda wydaje się być renomowaną usługą, która pochodzi z Nowej Zelandii i rozszerzyła swoją ofertę, aby zaspokoić potrzeby rynku australijskiego. W porównaniu z innymi giełdami kryptowalut w Australii opłaty handlowe są wysokie, jednak opłaty są dość konkurencyjne w Nowej Zelandii.

Odwiedź Easy Crypto (AU) Odwiedź Easy Crypto (NZ)

Ogólnie rzecz biorąc, Easy Crypto to prosta i prosta wymiana, która obsługuje wiele walut fiducjarnych, aby pomóc zwykłym Australijczykom i Nowozelandczykom w rozpoczęciu korzystania z walut cyfrowych.

cyfrowy wzrost

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty za handel, wpłaty i wypłaty (bez ukrytych opłat) z szeroką gamą metod wpłat, które będą odpowiednie dla wszystkich typów inwestorów w Australii.

Odwiedź Easy Crypto

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me