Nauka handlu kryptowalutą może być trudnym zadaniem o wysokim ryzyku i korzyściach. Znalezienie odpowiedniej platformy do testowania strategii przy użyciu konta demo lub kopiowania najkorzystniejszych handlowców może być przydatnym narzędziem do nauki.

Jednym z najlepszych brokerów na świecie do handlu kryptowalutami i handlu społecznościowego jest eToro.

Odwiedź eToro

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji etoro, zdecydowanie zalecamy, abyś odwiedzał tę stronę internetową, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą nastąpić później..

Kluczowe cechy:

 • Platforma przyjazna dla początkujących do kupowania kryptowalut
 • Konkurencyjne opłaty, tylko spread
 • Dostępne na całym świecie i akceptuje wiele walut
 • Obsługuje 94 pary kryptowalut i oferuje tradycyjne aktywa, takie jak akcje, towary i indeksy
 • Kopiuj odnoszące sukcesy handlowców i portfele
 • Wysoce intuicyjna aplikacja do handlu mobilnego

ogólny

4.6 / 5 Odwiedź eToro

67% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Zanim zagłębimy się w tę recenzję, tak jest wysoce zalecane jest używanie portfela sprzętowego, takiego jak Ledger Nano X przy zakupie rzeczywistych kryptowalut. Własność krypto pozostaje w posiadaniu i kontroli inwestora, a nie giełda. Przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut, aby uzyskać więcej informacji.

Witryna internetowa etoro

Co to jest eToro?

eToro to leadująca platforma handlu społecznościowego, która oferuje kryptowaluty, akcje i handel kontraktami CFD. Użytkownicy platformy mogą łączyć się z podobnie myślącymi traderami i dołączać do społeczności, aby omawiać strategie handlowe lub automatycznie kopiować odnoszących sukcesy handlowców i portfeli.


Firma Etoro została założona w 2007 roku i stała się popularną platformą handlową online, która jest wysoce wizualna, intuicyjna i przyjazna dla początkujących. Broker jest używany przez miliony inwestorów i handlowców w wielu jurysdykcjach na świecie. Firma rozszerzyła swoją ofertę, aby umożliwić klientom z USA inwestowanie w aktywa kryptowalutowe, takie jak Bitcoin, Ethereum i Litecoin.

funkcje & Usługi

Handel społecznościowy

eToro jest dobrze znane ze swojej społeczności handlu społecznościowego, w której handlowcy mogą dołączać i łączyć się z innymi traderami, aby dzielić się pomysłami, strategiami lub odzwierciedlają wyniki handlowe zyskownych handlowców. Początkujący mogą skorzystać z systemu filtrów, aby odkryć portfel inwestora i skopiować go, który spełnia ich kryteria, takie jak zwrot z inwestycji, tolerancja ryzyka i liczba kopii. Aby ograniczyć potencjalne straty, istnieje możliwość ustawienia poziomu stop loss.

etoro copytrader

Wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki.

Oferowane kryptowaluty

eToro obsługuje 94 pary kryptowalut, którymi można handlować z altcoinami lub walutami fiducjarnymi. Inwestorzy w USA i Wielkiej Brytanii mogą kupować rzeczywiste aktywa kryptograficzne, podczas gdy inwestorzy w innych regionach, takich jak Europa i Australia, mogą kupować tylko kontrakty CFD. Popularne monety cyfrowe, którymi można handlować, obejmują Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Cardano, Tezor, Stella Lumens i więcej.

eToro kopiuje statystyki handlowe

Wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki.

Opłaty handlowe

Zakup kryptowalut na eToro pociągnie za sobą koszt spreadu tylko dla rzeczywistego aktywa. Opłata za spread jest różna dla każdego zasobu cyfrowego i rośnie i spada w zależności od warunków rynkowych. Na przykład opłata za kupno i sprzedaż Bitcoinów wynosi 0,75% za transakcję. W porównaniu z innymi dostawcami kryptowalut, takimi jak Coinbase, które pobierają od 0,5% do 3,99%, opłaty na eToro są bardzo konkurencyjne.

Porównanie eToro

Najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa, intuicyjny interfejs użytkownika dla początkujących i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje eToro. Ta tabela porównawcza zawiera listę alternatywnych platform handlu kryptowalutami, takich jak eToro, które pozwalają inwestorom inwestować w aktywa cyfrowe, takie jak kryptowaluty.

Rejestracja, logowanie & Weryfikacja konta

Aby utworzyć konto w eToro, użytkownicy będą musieli przejść przez proces rejestracji, aby zdeponować środki na zakup aktywów cyfrowych lub kontraktów CFD, w zależności od lokalizacji. Informacje wymagane do rozpoczęcia obejmują nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło.

Weryfikacja eToro jest obowiązkowa dla wszystkich użytkowników którzy chcą handlować na platformie. Procedura i informacje, które należy przekazać, różnią się nieznacznie w poszczególnych jurysdykcjach, zgodnie z lokalnymi przepisami. Proces weryfikacji tożsamości eToro zwykle zajmuje kilka dni.

Metody Płatności & Limity

Nowi użytkownicy mogą rozpocząć swoją podróż handlową od zasilenia rachunku rzeczywistego przy użyciu różnych metod wpłaty, takich jak karta kredytowa, PayPal, Neteller i Skrill wysłać pieniądze na konto handlowe. Każda opcja płatności ma inne limity i prędkości transakcji, które należy wziąć pod uwagę, jak podano poniżej. Jednym z najlepszych sposobów zakupu Bitcoin jest użycie karty kredytowej, która jest natychmiastowa i ma dzienny limit depozytów do 40 000 USD.

Dostępny Fiat & Aktywa kryptowalutowe

eToro działa przy użyciu dolarów amerykańskich i klientów, którzy mieszkają w innych jurysdykcjach lub wolą wpłacać w innych walutach fiducjarnych, takich jak EUR, GBP, AUD, RMB, THB, IDR, MYR, VND i PHP zostanie pobrana opłata za przewalutowanie na USD. Plik opłata za konwersję opiera się na punktach procentowych (lub pipsach). Nie ma opłaty za wysłanie USD w celu zasilenia rachunku handlowego na prawdziwe pieniądze.

Obsługiwane kraje

Platforma handlowa eToro to dostępne dla klientów na całym świecie w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Europa, Singapur, Afryka, Australia i Nowa Zelandia. Istnieje kilka krajów i terytoriów, które mogą nie korzystać z eToro ze względu na regulacje i ograniczenia prawne. Pełna lista kraje objęte ograniczeniami i zakazane można znaleźć na stronie internetowej.

Handel kryptowalutami

eToro oferuje prostą w obsłudze i wizualną platformę przeznaczony dla początkujących i średnio zaawansowanych inwestorów aby zacząć korzystać z walut cyfrowych. Interfejs użytkownika udostępnia kanał wiadomości zawierający przypięte artykuły społeczności dotyczące określonego zasobu, co może być przydatne dla początkujących.

statystyki bitcoin etoro

Inwestorzy, którzy polegają na analizie technicznej, uznają funkcje wykresów eToro za ograniczone. Tam są podstawowe funkcje wykresów, takie jak wskaźniki i narzędzia do rysowania które można zastosować, jednak jest to trudne w użyciu, a nakładki są tracone, gdy wykres jest zamknięty. Naszym zdaniem zalecamy skorzystanie z profesjonalnego programu do tworzenia wykresów kryptowalut, takiego jak TradingView, w celu przeprowadzenia analizy technicznej, a następnie zawarcia transakcji z eToro.

Kopiowanie handlu

Platforma handlu społecznościowego eToro pozwala użytkownikom odkrywać innych traderów, którzy mogą kopiować i śledzić ich transakcje. Jest to potężna sieć, z której korzystają miliony inwestorów na całym świecie, aby zobaczyć, jak profesjonalny i skuteczny handel zarządza swoimi pozycjami w czasie rzeczywistym i Połącz się, aby automatycznie śledzić każdą transakcję.

eToro Kopiuj handel

Wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki.

Każda transakcja, którą obserwowany trader dokonuje automatycznie, umieszcza ją przy użyciu dostępnego salda konta handlowego. Jest bez dodatkowych opłat lub kosztów dołączenia do sieci społecznościowej eToro, chociaż istnieje wymóg salda co najmniej 200 USD. Początkujący mogą skorzystać z kopiowania, śledząc najbardziej dochodowych traderów na platformie, aby uzyskać pasywny dochód, który można wykorzystać do zakupu kryptowalut lub po prostu nauczyć się handlować.

statystyki handlu społecznościowego etoro

Platforma zapewnia 100% widoczność statystyk tradera, portfela i krzywej kapitału za wcześniejsze wyniki przedsiębiorcy. Potencjalni inwestorzy mogą zbadać każdego inwestora, aby upewnić się, że jego strategia handlowa i ekspozycja na ryzyko są zgodne z ich własnym apetytem na ryzyko i oczekiwaniami dotyczącymi zysków. Pełna historia pozycji tradera, zapisy take profit i stop loss są pokazane dla przejrzystości.

eToro kopiuje statystyki handlowe

Wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki.

Ocena ryzyka, liczba kopiujących i zarządzanych aktywów to popularne wskaźniki do oceny. Zaleca się kopiowanie długoterminowych inwestorów z udokumentowaną historią dochodowych miesięcy z minimalnymi wypłatami. Chociaż wyniki osiągnięte w przeszłości nie gwarantują przyszłych wyników, a dokładny przegląd i audyt można przeprowadzić za pomocą eToro przed alokacją kapitału kopiować swoją strategię.

Konto handlowe Demo

eToro może zarejestrować konto za darmo, a nowi użytkownicy mogą zacząć od rachunku demonstracyjnego o wartości 100 000 USD, aby zapoznać się z produktami, funkcjami i interfejsem użytkownika platformy. Tryb ćwiczeń ma taki sam wygląd jak konto zasilane, a użytkownicy mogą przełączać się między trybem rzeczywistym i demonstracyjnym.

Handluj z darmowym kontem treningowym o wartości 100 000 $ już teraz.

Zastrzeżenie: 67% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Konto demo etoro

Opłaty & Rozpiętość

Opłaty transakcyjne eToro dla monet kryptowalut są obliczane na podstawie pliku koszt spreadu od 0,75% w zależności od rzeczywistego zasobu zakupionego i sprzedanego na platformie. Spread to różnica między ceną kupna a ceną sprzedaży na rynku i może ulegać wahaniom podczas zmiennych warunków rynkowych. Koszt spreadu jest odejmowany od transakcji w momencie otwarcia pozycji.

Na przykład koszt posiadania Bitcoin (BTC) będzie wiązał się z kosztem spreadu w wysokości 0,75%, podczas gdy inwestycja w Ethereum wynosi 1,90%. Mniej znane altcoiny będą generalnie miały wyższą opłatę za spread, ponieważ wolumen obrotu jest niższy. W porównaniu z innymi platformami transakcyjnymi, rozszerzenie faKoszt zakupu monet innych niż Bitcoin jest wysoki. Użytkownikom lepiej jest korzystać z giełd takich jak Binance lub CEX.IO, które mają niższe opłaty za altcoiny.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ ETORO Z INNYMI

Porównaj teraz!

W regionach takich jak Australia, gdzie można kupować tylko kontrakty CFD na kryptowaluty, istnieje niewielka opłata na pokrycie kosztów odsetek związanych z utrzymaniem pozycji lewarowanej przez noc. Istnieje również opłata weekendowa, która jest trzykrotna w stosunku do opłaty za nocleg. Opłaty za noc pojawiają się na dole okna handlu przy otwieraniu nowej transakcji. Ogólnie rzecz biorąc, opłata za noc przez eToro jest porównywalna z innymi dostawcami kontraktów CFD na kryptowaluty, takimi jak Plus500.

Często Zadawane Pytania

Jest regulowany przez eToro?

eToro jest licencjonowaną i zarejestrowaną firmą finansową w wielu jurysdykcjach handlowych na całym świecie, w tym w Europie, w ramach Cyprus Securities & Exchange Commission, w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA) i posiadacz australijskiej licencji na usługi finansowe wydanej przez ASIC w Australii.

Czy eToro jest bezpieczny?

Wydaje się, że eToro jest bezpieczną platformą handlową dla kryptowalut, akcji i kontraktów CFD najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa zapewniające bezpieczeństwo i najbezpieczniejsze fundusze i dane osobowe klientów. Z naszych badań wynika, że ​​eToro nigdy nie zostało zhakowane ani naruszone w żadnej ze swoich jurysdykcji na całym świecie.

Czy eToro jest legalne w Australii?

eToro jest regulowanym dostawcą kontraktów CFD w Australii i przestrzega lokalnych przepisów egzekwowanych przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC). eToro działa pod firmą eToro AUS Capital Pty Ltd, AFSL 491139 i posiada australijską licencję na usługi finansowe (AFSL).

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję eToro, platforma jest ogólnie odpowiednia dla początkujących i inwestorów, którzy chcą kopiować zyskownych traderów lub nauczyć się handlować. Istnieje kilka metod zasilenia prawdziwego konta handlowego i obsługuje wiele walut fiducjarnych, aby rozpocząć.

Przed rozpoczęciem handlu na rynkach prawdziwymi pieniędzmi eToro ma jedno z najlepszych rachunków demonstracyjnych kryptowalut, które można ćwiczyć z wirtualnymi funduszami. Oczywiście decydując się na zakup Bitcoina za rzeczywiste pieniądze, dla bezpieczeństwa zalecamy wycofanie środków do portfela sprzętowego.

Może Cię również zainteresować:

 • Jak postawić w kosmos (ATOM): 4 najlepsze miejsca do zdobycia nagród
 • 5 najlepszych platform do zarabiania na bitcoinach & Crypto
 • 8 najlepszych giełd do handlu kryptowalutami bez opłat (zero prowizji)
 • Recenzja BlockFi: WAŻNE – przeczytaj przed użyciem
 • 9 najlepszych giełd kryptowalut z wykorzystaniem dźwigni finansowej

Zrzeczenie się: eToro to platforma z wieloma aktywami, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje i kryptowaluty, jak i handel kontraktami CFD.

Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 67% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki.

Kryptowaluty to niestabilne instrumenty, które mogą ulegać znacznym wahaniom w bardzo krótkim czasie i dlatego nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Inaczej niż za pośrednictwem kontraktów CFD, handel kryptowalutami jest nieuregulowany i dlatego nie jest nadzorowany przez żadne ramy regulacyjne UE.

eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD i nie składa żadnych oświadczeń i nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści niniejszej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera z wykorzystaniem publicznie dostępnych, niezwiązanych z konkretnymi podmiotami informacji o eToro.

Opłaty transakcyjne są bardzo ważnym aspektem dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty transakcyjne, depozytowe i wypłaty (bez ukrytych opłat) z szeroką gamą metod wpłat, które będą pasować do wszystkich typów inwestorów kryptowalutowych.

Odwiedź eToro

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me