Recenzja Exocrow: czy to bezpieczne i legalne?

Wybór giełdy kryptowalut może być trudnym zadaniem. Istnieje kilka czynników, takich jak funkcje platformy, interfejs wykresów, pary handlowe, opłaty, bezpieczeństwo i obsługa klienta.

Nowa platforma kryptowalutowa na bloku to Exocrow, który oferuje również wymianę P2P, portfel, konto oszczędnościowe i rozwiązania handlowe.

Odwiedź Exocrow

Chociaż staramy się zapewnić dokładne i najnowsze informacje w tej recenzji, zdecydowanie zalecamy, abyś to zrobił odwiedź witrynę internetową aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą wystąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Szybkie i łatwe utworzenie konta i portfela
 • KYC nie jest wymagane natychmiast
 • Wymiana peer-to-peer w celu kupna / sprzedaży kryptowaluty
 • Zarabiaj odsetki od kryptowalut przechowywanych w portfelu Exocrow
 • Zintegrowane rozwiązania płatnicze dla małych firm do akceptowania płatności Bitcoin
 • Program partnerski do nagradzania istniejących użytkowników

ogólny

3/5 Odwiedź Exocrow

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Zanim zagłębimy się w tę recenzję, tak jest wysoce zalecane jest używanie portfela sprzętowego, takiego jak Ledger Nano X przy zakupie Bitcoin, Ethereum, Litecoin lub innych monet. Własność aktywów kryptograficznych pozostaje w posiadaniu i kontroli inwestora, a nie giełda. Przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach kryptowalut, aby uzyskać więcej informacji.

Co to jest Exocrow?

Exocrow to nowa i szybko rozwijająca się giełda kryptowalut z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która oferuje miejsce, w którym osoby fizyczne w 135 krajach mogą kupować, sprzedawać i przechowywać cyfrowe waluty. Od momentu powstania w 2020 roku giełda rozszerzyła swoje usługi o portfel internetowy, możliwość zarabiania odsetek od kryptowalut na koncie oszczędnościowym, bramkę płatności za zakupy i transakcje P2P.

exocrow site

Porównanie Exocrow


Przyjazne dla początkujących, łatwe w obsłudze i konkurencyjne opłaty transakcyjne to ważne funkcje Exocrow. Ta tabela porównawcza zawiera listę najlepsze giełdy kryptowalut które oferują funkcje światowej klasy.

Jest bezpieczny dla Exocrow?

Exocrow obejmuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), które umożliwia użytkownikom aktywację i ochronę konta przed nieautoryzowanym użyciem i oszukańczą działalnością. Strona internetowa nie zawiera listy innych środków bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpieczeństwa środków i danych osobowych klientów. Na podstawie naszych badań nie było żadnych poważnych incydentów związanych z bezpieczeństwem, włamań ani włamań do systemu które zdarzyły się do tej pory, ale jest ich kilka obawy na renomowanych forach.

Czy Exocrow Legit?

Wydaje się, że Exocrow zapewnia legalne usługi kryptowalutowe, takie jak wymiana P2P i portfel cyfrowy do przechowywania walut cyfrowych. Jednak jest brak informacji o zespole za platformą, obsługiwane kraje lub zgodność z przepisami finansowymi, które należy określić.

Obsługiwany Fiat & kryptowaluty

Exocrow obsługuje główne cyfrowe aktywa walutowe, w tym Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) i Zcash (ZEC). Każdy zasób ma własny portfel do wysyłania i otrzymywania środków. Korzystając z wymiany P2P, użytkownicy mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą 13 walut fiducjarnych, takich jak USD, EUR, RUB, AUD, SGD i inni.

Tworzenie konta

Aby założyć konto w Exocrow, użytkownicy będą musieli przejść przez proces rejestracji, który będzie wymagał podania ważnego adresu e-mail w celu weryfikacji. Po zakończeniu użytkownicy mogą zalogować się do giełdy i zapoznać się z oferowanymi funkcjami i usługami. Jest brak natychmiastowego wymogu ukończenia KYC.

Gdy portfel lub konto Exocrow osiągnie 10000 USD w dolarach amerykańskich lub euro, posiadacz konta będzie musiał przedstawić dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

Wpłacanie środków

Exocrow nie przyjmuje wpłat w walucie fiducjarnej (np. USD, EUR lub GBP). Aby zasilić konto w celu korzystania z produktów i usług oferowanych przez Exocrow, użytkownicy będą musieli przesłać kryptowalutę z osobistego portfela sprzętowego lub platformy do handlu walutami cyfrowymi.

portfel exocrow

Na przykład, aby zdeponować Bitcoin w Exocrow, użytkownicy mogą przejść do portfela i wybrać BTC z rozwijanego menu. Tutaj pojawi się adres portfela BTC i kod QR, aby skopiować i przelać środki.

Gdy środki dotrą do portfela, użytkownik będzie mógł uzyskać dostęp do innych funkcji oferowanych przez platformę. Zaleca się aktywację uwierzytelniania dwuskładnikowego przed zdeponowaniem środków.

Bitcoin depozytu exocrow

Handel kryptowalutą

Użytkownikom, którzy chcą handlować walutami cyfrowymi, Exocrow oferuje wymianę peer-to-peer (P2P), aby ułatwić zlecenia kupna i sprzedaży. Podobnie jak w przypadku popularnych platform P2P, takich jak Paxful i Local Bitcoins, użytkownicy mogą szukać konkretnego kupującego lub sprzedawcy w obsługiwane kraje / jurysdykcje.

wymiana exocrow

Handlowcy mogą wyszukiwać kupujących i sprzedających, korzystając z rozwijanych menu u góry. System filtrów może klasyfikować kupujących i sprzedających według waluty fiducjarnej, kraju i metody płatności. Podczas przeglądu wymiany P2P interfejs użytkownika jest prosty i przyjazny dla początkujących.

Z drugiej strony, liczba traderów korzystających z giełdy P2P była ograniczona (mniej niż 20 w momencie pisania) i wydawało się, że pochodzi z zespołu Exocrow. Jako nowa platforma spodziewamy się wzrostu wykorzystania platformy wraz z szerokim gronem użytkowników z wielu krajów, walutami fiducjarnymi i opcjami płatności.

Konto oszczędnościowe

Exocrow oferuje swoim użytkownikom konto oszczędnościowe, dzięki któremu mogą zarabiać miesięczne odsetki od kryptowalut przechowywanych w portfelu do 3,2%. Odsetki naliczane są 1 i 15 każdego miesiąca, a kwota kapitału może być wypłacona raz w miesiącu.

Nie jest w 100% jasne, który zasób kryptograficzny w portfelu przyniesie 3,2% odsetek. W przypadku Bitcoin miesięczne oprocentowanie jest niezwykle wysokie w porównaniu z renomowanymi platformami pożyczkowymi i oszczędnościowymi, takimi jak BlockFi i Nexo, które oferują odpowiednio od 8,6% do 10% P.A.

konto oszczędnościowe exocrow

Opłaty handlowe

Utworzenie konta w Exocrow lub utrzymanie portfela nie wiąże się z żadnymi kosztami. Podobnie jest zero opłat za wpłatę środków na konto. Istnieje niewielki koszt w wysokości 0,01% za wypłaty, który jest dodatkiem do opłaty za sieć blockchain. Na przykład standardowy koszt sieci Bitcoin to ok. 0,0005 BTC.

Aby skorzystać z giełdy, Exocrow pobiera opłatę transakcyjną w wysokości 0,5% całkowitej kwoty handlu Bitcoinem. Oznacza to, że zakup i natychmiastowa sprzedaż BTC za pomocą Exocrow będzie kosztować 1% opłaty transakcyjnej. W porównaniu z popularnymi giełdami spot, takimi jak Binance, Crypto.com i KuCoin, opłaty transakcyjne są nieco wysokie.

Opłaty handlowe

Użytkownik małej firmy może zarejestrować się w systemie płatności handlowców Exocrow, aby wysyłać i odbierać krypto (np. Bitcoin i Ethereum) za pośrednictwem sieci blockchain w zamian za towary i usługi.

Tam jest 1% opłaty wychodzącej za transakcje masowe, przy zerowych kosztach za odbiór transakcji za pośrednictwem zintegrowanej bramki płatniczej. Transakcje pieniężne korzystający z usługi Escrow Exocrow zostaną obciążeni dodatkową opłatą w wysokości 1%.

Bezpieczeństwo platformy

Exocrow nie zawiera odpowiednich informacji o środkach bezpieczeństwa w celu ochrony informacji klientów i funduszy zarządzanych przez giełdę. Chociaż 2FA jest opcją dla posiadaczy kont i usług depozytowych dla transakcji P2P, wydaje się, że Exocrow nie ma najwyższego priorytetu w zakresie bezpieczeństwa.

Często Zadawane Pytania

Które kraje są obsługiwane?

Exocrow to globalna platforma kryptowalutowa, która obsługuje inwestorów w kilku krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Tajlandii i kilku krajach w Europie. Kraje, w których obowiązują surowe przepisy i prawa finansowe, takie jak Australia, Nowa Zelandia, Kanada i Stany Zjednoczone, nie mogą korzystać z giełdy. Użytkownicy powinni zachować ostrożność i z należytą starannością, aby upewnić się, że jest to uregulowane w ich kraju.

Czy handlowcy z USA są dozwoleni?

Exocrow nie zezwala mieszkańcom USA na korzystanie z wymiany P2P kupować i sprzedawać kryptowaluty. Jednak dolary amerykańskie są akceptowane jako waluta fiducjarna do zakupu kryptowalut z obsługiwanych krajów. Handlowcy mieszkający w USA będą musieli znaleźć giełdę kryptowalut w USA.

Wniosek

Exocrow oferuje różnorodne produkty i usługi, takie jak natychmiastowa wymiana kupna / sprzedaży, bezpieczny portfel, który pozwala użytkownikom zarabiać na kryptowalutach i rozwiązaniach handlowych do akceptowania płatności Bitcoin. Projekt strony internetowej i interfejs użytkownika będzie przemówienie do początkujących ze względu na łatwość użycia.

Odwiedź Exocrow

Podsumowując naszą recenzję Exocrow, oto podsumowanie zalet i wad platformy, które obejmują pewne obawy którymi należy się zająć przez zespół, zanim będzie można go uznać za godnego zaufania, bezpiecznego i renomowanego dostawcę na rynku kryptowalut. Osoby fizyczne powinny przeprowadzić własną analizę due diligence i nie polegać na informacjach przedstawionych w tej recenzji.

Pro’s

 • Szybka rejestracja i utworzenie konta
 • Nie wymaga natychmiastowego KYC
 • Interfejs P2P jest czysty i prosty w użyciu

Cons

 • Nowa platforma z niewielką obecnością w mediach społecznościowych
 • Brak informacji o zespole (zdjęcie stockowe) i licencjach
 • Adres na mapach Google wskazuje na dostawcę materiałów biurowych
 • Brak informacji o obsłudze klienta i poradników
 • Wymiana P2P nie jest używana (łącznie 13 użytkowników)
 • Ograniczone informacje na temat warunków konta oszczędnościowego & warunki
 • Niedostępne w krajach, w których obowiązują surowe przepisy

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty transakcyjne, depozytowe i wypłaty (bez ukrytych opłat) z szeroką gamą metod wpłat, które będą pasować do wszystkich typów inwestorów kryptowalutowych.

Odwiedź Exocrow

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map