Recenzja FTX: WAŻNE – przeczytaj przed użyciem Exchange

FTX to wiodąca platforma pochodnych kryptowalut, która współpracuje z największą giełdą kryptowalut na świecie, Binance. W tym przeglądzie giełdy FTX przedstawimy przegląd giełdy i sposób, w jaki odróżnia się ona od innych platform, oceniając jej funkcje, interfejs użytkownika, produkty, opłaty transakcyjne i nie tylko.

Odwiedź FTX

Chociaż naszym celem jest dostarczanie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji FTX, zawsze najlepiej jest regularnie odwiedzać tę witrynę, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą wystąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Futures, opcje, zmienność, tokeny spot i lewarowane
 • Dźwignia do 101 razy większa
 • Konkurencyjne opłaty handlowe
 • Pierwsze na świecie kontrakty terminowe na indeksy kryptograficzne (np. Indeks shitcoin)
 • Rozliczenie w stablecoinach
 • Długie lub krótkie tokeny z dźwignią 3x bez depozytu zabezpieczającego
 • Zniżki opłat za pomocą tokena FTX (FTT)

ogólny

4.6 / 5 Odwiedź FTX

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem zalecamy korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, podczas handlu krypto pochodnymi. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut do kupienia.

Co to jest FTX?

FTX to plik giełda instrumentów pochodnych kryptowaluty, która została zbudowana przez traderów i zaprojektowany, aby zaoferować potężną platformę dla profesjonalnych firm handlowych, pośredników handlowych i początkujących. Użytkownicy platformy mają dostęp do innowacyjnych, najnowocześniejszych rynków handlowych, takich jak instrumenty pochodne, opcje, produkty zmienności i tokeny lewarowane.

ftx

Szybkie podsumowanie

Porównanie FTX

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje FTX. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych czołowych giełd kryptowalut, takich jak FTX, które oferują światowej klasy funkcje.


Kto jest właścicielem FTX?

Wymiana FTX jest należący do Sam Bankman-Fried, CEO i współzałożyciel Alameda Research który jest czołowym dostawcą płynności kryptowalut, który zapewnia FTX dostęp do wiodących w branży książek zamówień. Alameda zarządza aktywami cyfrowymi o wartości ponad 100 mln USD i obraca dziennie od 600 mln USD do 1,5 mld USD w ramach tysięcy produktów, takich jak instrumenty pochodne, za pośrednictwem giełdy FTX.

Produkty & funkcje

FTX oferuje przyjazną dla początkujących i łatwą w użyciu platformę handlową z innowacyjnymi produktami do kupna lub sprzedaży. Giełda kryptowalut koncentruje się przede wszystkim na zapewnieniu pliku stabilny i bezpieczny rynek instrumentów pochodnych do handlu kryptowalutami, oprócz następujących zalet i wad:

 • Profesjonalny interfejs użytkownika do handlu na komputerze lub w aplikacji mobilnej
 • Zacznij handlować bez KYC i codziennie wypłacaj do 2000 USD
 • Niskie opłaty i wąskie spready dzięki głębokim księgom zamówień i płynności
 • Dźwignia do 101x na parach handlu kryptowalutami
 • Żetony lewarowane na KRÓTKIE lub DŁUGIE z dźwignią do 3X bez depozytu zabezpieczającego
 • Rozliczenie Stablecoin przy użyciu portfela z pojedynczym depozytem zabezpieczającym
 • Kontrakt MOVE, który ustala bezwzględną zmianę ceny monety w czasie
 • Rabaty opłat handlowych VIP przy większych ilościach i przy użyciu Token FTT
 • Konkursy i wydarzenia FTX Trading
 • Kwotowania kryptowalut 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pomocą biurka OTC
 • Kompleksowe przewodniki, sekcja często zadawanych pytań i responsywny zespół obsługi klienta

Jest regulowany przez FTX?

FTX.com to giełda kryptowalut zarejestrowana na Antigui i Barbudzie z siedzibą w Hongkongu. Platforma handlowa nie jest obecnie regulowana, a klienci z USA nie mogą korzystać z usług. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą korzystać z FTX.US, podmiotu partnerskiego obsługującego obywateli Stanów Zjednoczonych i będącego spółką regulowaną. Aby uzyskać więcej informacji prawnych, użytkownicy mogą przeczytać tutaj: Informacje prawne – FTX Exchange.

Czy FTX Exchange Safe?

FTX używa kilku funkcje zabezpieczeń podobne do bankowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych użytkownika i środków przechowywane na giełdzie kryptowalut. Do tej pory nie zgłoszono żadnych włamań ani incydentów związanych z bezpieczeństwem, które można przypisać plikowi wysoki standard bezpieczeństwa takie jak przechowywanie portfela na zimno i uwierzytelnianie dwuskładnikowe w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska handlowego.

Rejestracja konta

Aby utworzyć konto w FTX, użytkownicy będą musieli przejść przez proces rejestracji, aby skonfigurować login do handlu instrumentami pochodnymi. Użytkownicy mogą rozpocząć handel na giełdzie kryptowalut i wypłacaj do 2000 USD dziennie tylko z weryfikacją e-mailową.

Posiadacze kont poziomu 2 i 3, którzy ukończyli KYC, mogą wypłacić nieograniczone ilości kryptowaluty do portfela sprzętowego, takiego jak Ledger X, lub wypłacić pieniądze bezpośrednio na konto bankowe za pomocą przelewu bankowego. Posiadacze rachunków FTX, którzy ukończą proces AML / KYC, również mogą korzystać z punktu OTC.

Metody wpłaty

FTX umożliwia handlowcom na platformie szeroki zakres metod wpłat w celu zasilenia konta. Należą do nich kryptowaluty, stablecoiny lub waluty fiducjarne. Istnieje możliwość użycia karty kredytowej do zakupu kryptowalut bezpośrednio przez platformę FTX lidera rynku fiat / kryptowalut, Simplex. Firma jest pionierem we wprowadzaniu fiat onrampów przy użyciu tradycyjnej karty bankowej (np. VISA i Mastercard).

Alternatywnie handlowcy mogą przesyłać stablecoiny na platformę, taką jak USD, USDC, TUSD, PAX, BUSD i HUSD. FTX zasili portfel użytkownika w stosunku 1: 1.

Interfejs użytkownika

FTX został zaprojektowany dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut na platformie, oferując prosty, łatwy w nawigacji i intuicyjny interfejs użytkownika. Domyślny układ ma boczny pasek nawigacyjny zapewniający szybki dostęp do produktów transakcyjnych na instrumentach pochodnych FTX, pozycji, portfela w celu przeglądania funduszy konta FTX, oczekujących zleceń i przeglądania historii transakcji.

Interfejs ftx

W centrum interfejsu użytkownika znajduje się wykres handlowy, który jest zintegrowany z TradingView i jest dobrze znany ze swoich zaawansowanych funkcji handlowych, wskaźników i narzędzi do rysowania oraz nakładek wzorów wykresów. Użytkownicy mogą kliknij wykres prawym przyciskiem myszy, aby złożyć zlecenie limit i stop na wybranym poziomie cenowym.

Poniżej okna wykresów użytkownicy mogą przeglądać książkę zleceń, aby porównać wolumen w porównaniu z cenami kupna i sprzedaży. Aby wprowadzić pozycję za pomocą FTX, okno zlecenia znajduje się pośrodku. Jest prosty w wyglądzie i może wprowadzać ceny wejścia, klikając książkę zamówień. Wolumen handlu można regulować za pomocą suwaka, który będzie automatycznie oblicza i wyświetla cenę likwidacji.

zamówienia ftx

FTX umożliwia handlowcom zarządzanie swoimi pozycjami, oferując kilka metod składania zamówień, aby wejść na pozycję i wyjść z transakcji. W porównaniu z innymi lewarowanymi platformami transakcyjnymi, wybór typów zleceń na FTX jest doskonały i będzie odpowiedni dla różnych inwestorów. Dostępne zamówienia obejmują:

 • Zlecenie z limitem
 • Porządek rynkowy
 • Zatrzymaj rynek
 • Limit zatrzymania
 • Stop kroczący
 • Mieć zysk
 • Limit take profit

Ogólnie rzecz biorąc, interfejs użytkownika FTX to solidny i dostosowany do różnych typów traderów i poziomu umiejętności. Okno wykresów jest responsywne i zawiera zaawansowane narzędzia do tworzenia wykresów oraz oprogramowanie do handlu produktami kryptograficznymi na FTX.

Handel instrumentami pochodnymi

FTX oferuje szereg pochodnych produktów kryptowalutowych, którymi można handlować na giełdzie przy użyciu jednego portfela zabezpieczającego. Oferowane produkty handlowe obejmują:

 • Futures – użytkownicy platformy mogą handlować kontraktami futures na monety takie jak BTC, ETH, EOS, XRP i USDT. Każda moneta ma trzy kontrakty futures: kontrakt, który wygasa w tym kwartale, kontrakt, który wygasa w następnym kwartale i wieczną przyszłość.
 • Tokeny lewarowane – tokeny, które można kupować i sprzedawać z dźwignią do 3X, która nie wymaga wymaganego depozytu zabezpieczającego.
 • Opcje – kontrakty, które dają posiadaczowi prawo, ale nie obowiązek kupna lub sprzedaży po przyszłych cenach wykonania. Często nazywane „wezwaniami” i „stawianiem”. Zaawansowani inwestorzy mogą korzystać z opcji, aby zabezpieczyć swoje otwarte pozycje przed zmiennością cen.
 • RUSZAJ SIĘ – kontrakty, które reprezentują wartość bezwzględną kwoty, o jaką cena monety zmienia się w czasie.
 • Miejsce – transakcje, które następują po podkreślonej cenie aktywa bez depozytu zabezpieczającego lub zabezpieczenia

Futures

FTX ma ponad 100 parami futures, którymi można handlować przy użyciu stablecoin, takiego jak USD lub USDT, jako zabezpieczenia. Oznacza to, że zyski i straty są oparte na cenach w USD bez konieczności posiadania konta bankowego. Istnieje również możliwość wykorzystania tej samej waluty fiducjarnej jako zabezpieczenia wszystkich kontraktów. Popularne pary FTX Futures według dziennego wolumenu obrotu obejmują:

 • BTC-PERP – Bitcoin Perpetual Futures
 • ETH-PERP – Ethereum Perpetual Futures
 • XRP-PERP – XRP Perpetual Futures
 • LTC-PERP – Litecoin Perpetual Futures
 • BCH-PERP – Bitcoin Cash Perpetual Futures

Użytkownicy mogą handluj parami futures z depozytem zabezpieczającym do 101x i czerpać korzyści ze stosunkowo niewielkich ruchów cen. Zapewnia również elastyczność portfela dla większej ekspozycji i sprawia, że ​​kapitał idzie dalej, niż użytkownik byłby w stanie samodzielnie sfinansować.

Każda pozycja na giełdzie futures jest zabezpieczona przez fundusz ubezpieczeniowy FTX, który aktywuje się, gdy rachunek jest zagrożony likwidacją i ogranicza ryzyko szpony.

kontrakty futures na giełdę ftx

Tokeny lewarowane

FTX opracował innowacyjny zasób dla handlowców kryptowalut, zwany tokenami lewarowanymi. To są Tokeny ERC20 które miały lewarowaną ekspozycję do 3x zastosowaną do pary handlowej. Jest brak wymogu depozytu zabezpieczającego z salda konta FTX użytkownika, aby rozpocząć handel monetami lewarowanymi. Istnieją nawet EFT, które wykorzystały ekspozycję na wiele istniejących i popularnych aktywów kryptowalutowych.

Kilka przykładów tokenów lewarowanych FTX:

 • BULL / USD – token Bitcoin o długości 3x
 • BEAR / USD – 3x krótki token Bitcoin
 • ETHBULL / USD – token Ethereum o długości 3x
 • ETHBEAR / USD – 3x krótki token Ethereum

Korzystanie z FTX tokeny lewarowane mogą pomóc inwestorowi w zarządzaniu ryzykiem. Giełda instrumentów pochodnych automatycznie reinwestuje wszelkie zyski handlowe z powrotem w aktywa bazowe będące przedmiotem obrotu. Oznacza to, że jeśli twoja lewarowana pozycja tokenów ma zysk, tokeny automatycznie ustawią na niej 3x lewarowane pozycje. Z drugiej strony, lewarowane tokeny automatycznie zmniejszą ryzyko, jeśli pozycja jest ujemna.

tokeny wymiany ftx

Na przykład, jeśli użytkownik dokonałby transakcji na 3x długiej pozycji ETH, a cena ETH spadłaby o ponad 33%, pozycja zostałaby zlikwidowana. Jednak pozycja na aktywie ETHBULL automatycznie sprzedałaby część pozycji, gdy cena ETH zaczęła spadać. Zmniejszyłoby to ryzyko likwidacji nawet po 33% spadku ceny.

Aby rozpocząć handel tokenami lewarowanymi na FTX, kliknij ‘Znak’ w górnym menu, aby znaleźć listę zasobów. Tokeny są skonstruowane w sposób, który umożliwia handlowcom uzyskanie lewarowanej ekspozycji na określone aktywa kryptograficzne (zarówno po długiej, jak i krótkiej stronie), bez ryzyka likwidacji.

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ z depozytami bitcoinów

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

Opcje

FTX zapewnia funkcję długiego lub krótkiego handlu opcjami kryptograficznymi przy użyciu dźwigni finansowej. Proces jest podobny do handlu kontraktami futures na FTX lub opcjami binarnymi. W momencie wygaśnięcia kontrakt jest rozliczany do kwoty w dolarach amerykańskich równa cenie wygaśnięcia. Handlowcy mogą spekulować i wybrać pozycję długą lub krótką z lewarowaną pozycją.

Opcje FTX

MOVE kontrakty

MOVE to taki kontrakt pozwala użytkownikom handlować zmiennością rynku. Reprezentuje wartość bezwzględną kwoty, o jaką cena monety zmienia się w dolarach amerykańskich w okresie, takim jak DZIENNY. Kierunek handlu nie ma znaczenia w handlu. Liczy się tylko całkowita kwota w dolarach, która porusza się w dowolnym kierunku. Kontrakty FTX MOVE to świetny sposób dla początkujących i podstawowych traderów na uczestnictwo w rynkach handlowanie zmiennością w przyszłości.

Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj poniższy przewodnik dla początkujących dotyczący handlu MOVE na FTX.

Rynki spot

Tradycyjni handlowcy mogą kupować wiele popularnych aktywów cyfrowych na giełdzie, podobnie jak na giełdzie kasowej. FTX obecnie wymienia ponad 100 par handlowych, które można zamienić za pomocą USD lub USDT, takich jak BTC, ETH, LINK, token FTT, PAXG i XRP.

Opłaty transakcyjne FTX

FTX oferuje niska opłata transakcyjna zaczynająca się od 0,07% do 0,04% za jego kontrakty terminowe i rynki spot, które są oparte na modelu producenta i odbiorcy. Struktura opłat FTX wykorzystuje wielopoziomowy system, który przynosi korzyści inwestorom o dużym wolumenie przy niższych opłatach transakcyjnych.

W przypadku tokenów lewarowanych istnieje kreacja i prowizje za wykup w wysokości 0,10% i dzienna opłata za zarządzanie w wysokości 0,03%. Jeśli zdecydujesz się użyć dźwigni 50x lub wyższej, opłata transakcyjna wzrośnie o 0,05%, z czego połowa opłat FTX jest przypisywana do funduszu ubezpieczeniowego.

Na wszystkie rynki z wyjątkiem BTC-PERP i ETH-PERP, wykorzystując dźwignię 50x zwiększa opłaty transakcyjne o 0,02%, a 100-krotne lub wyższe opłaty transakcyjne zwiększają się o 0,03%, co jest wypłacane funduszowi ubezpieczeniowemu FTX. Należy pamiętać, że BTC-PERP i ETH-PERP nie wiążą się z dodatkowymi opłatami za wykorzystanie wyższej dźwigni.

Utwórz DARMOWE konto w FTX.

Użytkownicy FTX otrzymują nagrodę zniżka opłaty transakcyjnej do 30% po prostu trzymając pewną kwotę natywnego tokena FTX (FTT), który jest wyceniony w USD. Kwota rabatu zależy od aktualnych posiadanych tokenów FTT, zgodnie z poniższą tabelą:

Zniżka na opłaty FTX

Kaucja & Opłaty karencji

Tam są brak opłat za wpłaty lub wypłaty dla monet i tokenów kryptowaluty za pomocą FTX.

Wycofanie aktywów kryptowalut z giełdy nie jest standardem opłata za sieć blockchain co jest nieuniknione i dostosowywane automatycznie w oparciu o warunki rynkowe.

Zaakceptowana waluta Fiat

Użytkownicy FTX mogą zasilić konto handlowe, wpłacając kryptowalutę, stablecoiny lub walutę fiducjarną. FTX obsługuje 10 walut fiducjarnych które można wpłacać i wypłacać za pomocą przelewu bankowego, takiego jak USD, EUR, GBP, AUD, HKD, SGD, ZAR, CAD, CHF i BRL.

Mobilna aplikacja handlowa

FTX oferuje również mobilna aplikacja handlowa obsługiwana przez urządzenia z systemem Android i iOS. FTX Pro pozwala użytkownikom monitorować rynki i handlować w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja ma 4,7 gwiazdki i została pobrana przez ponad 10 000 użytkowników.

aplikacja ftx

Aplikacja FTX zawiera funkcjonalność wykresów pełnoekranowych, zlecenia, pozycje i podstawowe wskaźniki wykresów. Funkcjonalność aplikacji FTX jest podobna do wersji na komputery stacjonarne. Handlowcy mogą edytować zamówienia, sprawdzać historię transakcji i przeglądać informacje rynkowe.

Recenzje FTX Exchange & Obsługa klienta

FTX udostępnia szereg kanałów umożliwiających kontakt z zespołem obsługi klienta, takich jak telegram i e-mail wsparcia. Początkujący mogą przeglądać sekcję FAQ w witrynie internetowej, przechodząc do ‘Wsparcie’ link na dole strony. Istnieje obszerna lista artykułów obejmujących szeroki zakres tematów, takich jak:

 • Wpłaty i wypłaty
 • Weryfikacja konta i KYC
 • Handel kryptowalutami
 • Token FTT
 • Konkursy i wydarzenia handlowe FTX
 • Aplikacja mobilna
 • OTC
 • API
 • Opłaty

Użytkownik może również czytać online przeglądarkę FTX Exchange, na przykład z TrustPilot zrozumienie opinii obecnych handlowców na platformie. Obecnie istnieje tylko 14 opinii ze średnią oceną 3,2 / 5. Chociaż wydaje się, że komentarze pochodzą z kont spamowych.

Często Zadawane Pytania

Czy FTX Legit?

Wydaje się, że FTX jest legalna giełda kryptowalut, która specjalizuje się w instrumentach pochodnych, indeksach, kontraktach futures i tokenach lewarowanych którymi można handlować z depozytem zabezpieczającym. Giełda jest wspierana przez czołowego dostawcę płynności kryptowalut Alamada Research, który zarządza setkami milionów aktywów cyfrowych dziennie. FTX odnotował gwałtowny wzrost w ostatnich latach i obecnie zajmuje 6. miejsce pod względem wolumenu obrotów według coinmarketcap.

Czy FTX ma program partnerski?

FTX posiada program poleceń, który nagradza swoich użytkowników za promowanie usług FTX wśród nowych członków. Kiedy zarejestrujesz się w FTX, unikalny link partnerski zostanie Ci automatycznie przypisany. Kiedy nowy użytkownik zarejestruje się za pomocą Twojego kodu polecającego, otrzymasz 30% jego opłat handlowych, a on otrzyma 5% rabatu na własne opłaty handlowe.

Czy możesz handlować demo?

FTX nie ma konta demo ani sieci testowej dla nowych handlowców do handlu Bitcoinem bez dokonywania wpłaty. Handlowcy mogą dokonać niewielkiej wpłaty na platformę, aby wypróbować funkcje giełdy i oferowane produkty.

Jakie kraje obsługuje FTX?

Giełda FTX to usługa kryptowalut dla klientów na całym świecie z obsługą tłumaczeń na język angielski, chiński uproszczony i tradycyjny, koreański i japoński. Jest kilka krajów Zakazany z handlu na FTX z powodów regulacyjnych, które obejmują:

 • Québec (Kanada)
 • Kuba
 • Krym
 • Sewastopol
 • Iran
 • Syria
 • Korea Północna
 • Sudan
 • Singapur
 • Stany Zjednoczone

Czy mogę korzystać z FTX w Stanach Zjednoczonych?

FTX obecnie nie zezwala handlowcom kryptowalutowym mieszkającym w USA na handel na platformie. Usługi są ograniczone do obywateli USA ze względu na przepisy obowiązujące w tym kraju. Użytkownicy będą musieli handlować za pomocą giełdy kryptowalut w USA.

Czy FTX zezwala na zakupy kartą kredytową?

Klienci mogą doładować swoje konto handlowe i kupować aktywa cyfrowe za pomocą karty kredytowej. Ta funkcja jest dostarczana przez zewnętrznego dostawcę Simplex, który akceptuje karty kredytowe / debetowe Mastercard i VISA. Obowiązuje minimalna transakcja w wysokości 50 USD i dzienny limit 20000 USD na użytkownika, co jest rozsądne dla początkujących i średnio zaawansowanych inwestorów kryptowalutowych.

Alternatywy FTX

BYBIT

Bybit

ByBit to platforma handlowa kryptowalutami pochodnymi, z naciskiem na handel lewarowany z dźwignią do 100x na parach handlowych Bitcoin i Etherium. Bybit stał się jedną z najlepszych giełd kryptowalut na świecie.

Odwiedź stronę plus500

Plus500

Plus500 to dostawca kontraktów CFD, który oferuje ogromną bazę klientów do handlu najpopularniejszymi aktywami kryptograficznymi na świecie z dźwignią finansową do 30x, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron i Monero.

Zastrzeżenie: Twój kapitał jest zagrożony

Odwiedź stronę binance

Binance

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji i jeden z najszybszych dostawców usług handlowych dla ekosystemu blockchain. Giełda odnotowała astronomiczny wzrost i jest platformą handlu kryptowalutami premium.

Odwiedź stronę

Wniosek

Aby zakończyć ten przegląd giełdy FTX, platforma oddzieliła się od innych giełd handlu kryptowalutami, oferując nowe i innowacyjne produkty do handlu kontraktami futures w ramach kontraktów futures i lewarowanych tokenów. Dzięki ponad 100 parom kryptowalutowym do wyboru między tokenami spot, futures, opcjami, indeksami i lewarowanymi tokenami, użytkownicy nie będą mieli problemu ze znalezieniem okazji handlowych.

Odwiedź FTX

Jeśli chcesz dokonać zmiany i handlować na platformie z kontraktami futures na indeksy futures i tokenami dźwigni, zalecamy założenie bezpłatnego konta w FTX i skorzystanie z niskich opłat i zaawansowanego interfejsu użytkownika do tworzenia wykresów.

Może Cię również zainteresować:

 • Przestań używać BitMEX: Zamiast tego handluj z tymi 4 alternatywami
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Recenzja ChangeNOW: swapy kryptowalut, opłaty handlowe & Jeszcze
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • 10 najlepszych giełd kryptowalut w Australii

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych traderów.

Odwiedź FTX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map