BiKi.com ma na celu zapewnienie najbezpieczniejszej, najbardziej stabilnej i najskuteczniejszej platformy handlu kryptowalutami. 100% opłat transakcyjnych jest wykorzystywanych do wykupu i wypalania natywnego tokena platformy – BIKI.

Odwiedź Biki

Jeśli szukasz miejsca do wymiany zasobów cyfrowych, BiKi to stosunkowo nowa giełda kryptowalut, która oferuje różnorodne aktywa kryptograficzne do handlu. W tej recenzji BiKi ocenimy funkcje platformy, interfejs użytkownika, pary kryptowalut, metody wpłat, opłaty transakcyjne i nie tylko.

biki

Co to jest BiKi?

BiKi to globalna giełda kryptowalut zapewnia obrót aktywami cyfrowymi dla ponad 150 kryptowalut i 250 par handlowych. Giełda kryptowalut z siedzibą w Singapurze została założona w 2018 roku i stała się jedną z najszybciej rozwijających się giełd na świecie od czasu jej oficjalnego otwarcia pod względem dziennego wolumenu obrotu według Coinmarketcap.

biki coinmarketcap

Giełda BiKi twierdzi, że zgromadziła 1,5 miliona zarejestrowanych użytkowników, 130000 aktywnych użytkowników dziennie, ponad 2000 partnerów społeczności i 200000 członków społeczności i wydaje się, że jest to jak dotąd legalna wymiana kryptowalut.

Porównanie BiKi

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje BiKi. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, które oferują światowej klasy funkcje.

Może Cię również zainteresować:

 • Najlepsze giełdy Fiat na Crypto na świecie
 • Dlaczego ciągle tracę pieniądze na Bitmex? Uniknij tych 5 błędów
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Porównanie najlepszych giełd handlowych z dźwignią kryptograficzną
 • 4 Najlepsze strony z wykresami kryptograficznymi dla traderów Altcoin

BiKi Tokens

BIKI jest tokenem wydawanym przez platformę handlową BikiCoin i reprezentuje prawa i interesy giełdy. Wydawanie i niszczenie BIKI opiera się na zasadzie „handel to wydobycie, odkup i zniszczenie, limit ceny”.

Początkowa całkowita kwota BIKI wynosi 1 miliard, a całkowita kwota zostanie zmniejszona do 100 milionów wraz z ciągłym odkupem i niszczeniem platformy. BiKi ma zobowiązał się do wykorzystania 100% opłat za platformę na odkupienie i spalenie tokena dopóki nie zmniejszy się do 100 milionów.

Czy BiKi Legit / Safe?


BiKi to dość nowa giełda, która szybko się rozwinęła i ma ponad 1,5 miliona zarejestrowanych użytkowników i 130 000 aktywnych użytkowników dziennie na całym świecie. Na tej podstawie BiKi wydaje się być legalną i bezpieczną giełdą handlu kryptowalutami.

Zespół techniczny i operacyjny jest dobrze wyposażony i doświadczony, aby zapewnić, że platforma jest zaangażowana w tworzenie najbezpieczniejszej, najbardziej stabilnej i wydajnej platformy handlu walutami cyfrowymi dla użytkowników na całym świecie.

Firma BiKi wprowadziła fundusz gwarancji ryzyka, który otrzymuje 20% miesięcznych przychodów z platformy handlowej. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa zasobów użytkowników na wypadek włamania lub włamania.

Platforma była również finansowa wspierany przez współzałożyciela Huobi Jun Du, współzałożyciel Huobi i obecny dyrektor generalny Węzeł Capital i Jinse. Obie osoby są dobrze znane w przestrzeni kryptowalut i bardzo pozytywny znak legalności wymiany BiKi.

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ z depozytami bitcoinów

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

Handel giełdowy BiKi

Dla wszystkich inwestorów interfejs handlowy jest jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagę przy wyborze giełdy kryptowalut. Zwłaszcza dla traderów, którzy polegają na analizie technicznej, aby znaleźć przewagę na rynku. Wybierając giełdę kryptowalut, musisz czuć się komfortowo z pakietem wykresów, ponieważ w tym miejscu będziesz identyfikować transakcje i zarządzać nimi.

wymiana biki

Kiedy po raz pierwszy logujesz się do platformy kryptograficznej BiKi Exchange, pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest to, że wykresy są dostarczane przez TradingView. TradingView jest dobrze znany ze swoich płynnych, intuicyjnych i przejrzystych wykresów. Umożliwia handlowcom korzystanie z zaawansowanych narzędzi handlowych i wskaźników w celu udoskonalenia ich przewagi handlowej w celu maksymalizacji zysków i minimalizacji ryzyka.

Poniżej znajduje się obraz giełdy handlowej BiKi i wykresy TradingView.

Aktywa handlowe BiKi Crypto

Oferty BiKi Exchange ponad 150 kryptowalut i 250 par którymi użytkownicy mogą handlować za pomocą bezpiecznej, stabilnej i niezawodnej platformy. Każdą cyfrową monetą można handlować następującymi parami:

 • USDT
 • BTC
 • TRX
 • ETH

Giełda regularnie dodaje nowe oferty monet, które mogą zapewnić przewagę konkurencyjną na rynku doświadczonym handlowcom kryptowalut. Pełna lista par handlowych jest dostępna na stronie Biki.

biki crypto

Dźwignia BiKi

BiKi Exchange oferuje do 3x dźwigni finansowej w stosunku do pary USDT, która obejmuje:

 • BTC
 • ETH
 • TRX
 • EOS
 • LTC
 • BCH
 • ITP
 • XRP
 • HT
 • DZIARSKOŚĆ
 • ADA
 • ATOM
 • ONT

margines biki

Handel lewarowany na BiKi nie jest tak ekspansywny w porównaniu z głównymi konkurentami i oferuje tylko 3x. Inwestorzy nadal będą mogli otwierać większe pozycje niż normalnie, aby skorzystać ze stosunkowo niewielkich ruchów cen i przyspieszyć wzrost salda.

Przeczytaj także: Najlepsze giełdy handlowe z dźwignią kryptowalutową

Opłaty BiKi

Opłaty za wymianę są ważnym czynnikiem przy wyborze giełdy do handlu kryptowalutami. Staje się to jeszcze bardziej krytyczne, gdy handlujesz większymi rozmiarami pozycji i na giełdzie lewarowanej, gdzie płacisz opłaty za pozycje, które są znacznie większe niż Twój depozyt zabezpieczający.

Opłaty depozytowe

BiKi akceptuje tylko depozyty kryptowalutowe (BTC i USDT) i nie pobiera opłaty depozytowej.

Opłaty karencji

Wypłaty BiKi podlegają opłacie sieciowej w wysokości 0,005 za żądanie wypłaty Bitcoin. Jest to wyższy niż standard branżowy w porównaniu z innymi podobnymi giełdami kryptowalut i należy go uwzględnić przy podejmowaniu decyzji, czy zarejestrować się w Biki.

Opłaty handlowe

Platforma BiKi wykorzystuje plik opłata ryczałtowa w wysokości 0,15% która jest taka sama dla każdej monety kryptowaluty. Jest to dość konkurencyjne na rynku i poniżej standardu branżowego dla podobnych giełd handlu kryptowalutami.

Alternatywy BiKi

BYBIT

Bybit

ByBit to platforma handlowa kryptowalutami pochodnymi, z naciskiem na handel lewarowany z dźwignią do 100x na parach handlowych Bitcoin i Etherium. Bybit stał się jedną z najlepszych giełd kryptowalutowych na świecie.

Odwiedź stronę plus500

Plus500

Plus500 to dostawca kontraktów CFD, który oferuje ogromną bazę klientów do handlu najpopularniejszymi aktywami kryptograficznymi na świecie z dźwignią do 30x, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron i Monero.

Zastrzeżenie: Twój kapitał jest zagrożony

Odwiedź stronę binance

Binance

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji i jeden z najszybszych dostawców usług handlowych dla ekosystemu blockchain. Giełda odnotowała astronomiczny wzrost i jest platformą handlu kryptowalutami premium.

Odwiedź stronę

Często Zadawane Pytania

Czy handlowcy z USA mogą używać BiKi?

Klienci z USA nie mogą handlować kryptowalutą na giełdzie BiKi ze względu na surowe przepisy. To jest poza kontrolą giełdy kryptowalut. Handlowcy z USA będą musieli znaleźć renomowaną giełdę handlu kryptowalutami w Stanach Zjednoczonych, taką jak Coinbase, Gemini i eToro.

Czy BiKi wymaga KYC?

BiKi nie wymaga KYC zarejestrować konto, handlować, wpłacać lub wypłacać środki. Użytkownicy mogą rozpocząć handel kryptowalutami natychmiast po zdeponowaniu środków na platformie.

Czy Hotbit ma konto demo?

BiKi nie oferuje sieci testowej ani konta demo do handlu kryptowalutami bez depozytu. Użytkownicy muszą zdeponować środki na giełdzie, aby handlować kryptowalutą.

Czy istnieje program partnerski?

BiKi nie posiada programu partnerskiego oferowanie premii za polecenie jako nagrody za przyciąganie nowych użytkowników na platformę. Witryna informuje, że wkrótce pojawi się program partnerski.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję BiKi, możemy powiedzieć, że każdy, kto chce korzystać z scentralizowana wymiana kryptowalut, Biki to dobra opcja do rozważenia. Giełda obsługuje ogromną listę par handlowych i daje użytkownikom przewagę, jeśli chodzi o nowe oferty tokenów.

Odwiedź Biki

Giełda BiKi oferuje intuicyjną platformę i zorganizowany interfejs handlowy, który jest dobrze zaprojektowany dla aplikacji komputerowej i mobilnej dla handlowców kryptowalut.

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź BiKi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me