Wybór giełdy kryptowalut może być trudnym zadaniem. Należy pamiętać o kilku kwestiach, takich jak pary handlowe, funkcje wykresów, łatwość użytkowania, opłaty, bezpieczeństwo i obsługa klienta.

HOTBIT rozwiązuje ten problem, oferując najnowocześniejszą platformę handlową dla użytkowników na całym świecie.

Odwiedź HOTBIT

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji HOTBIT, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie witryny internetowej w celu uzyskania aktualnych informacji o wszelkich zmianach, które mogą nastąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Platforma handlowa kryptowalutami z ponad 1,5 milionami użytkowników
 • Rynki spot i ETF

 • Ponad 150 par handlowych
 • Niskie i konkurencyjne opłaty transakcyjne
 • Nieustanny handel kryptowalutami z dźwignią
 • Zaawansowany interfejs użytkownika do handlu na komputerach stacjonarnych lub urządzeniach mobilnych

ogólny

4/5 Odwiedź HOTBIT

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Często zaleca się korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X podczas handlu kryptowalutami. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do cyfrowej waluty.

Co to jest HOTBIT?

HOTBIT to kryptowaluta giełda handlowa, która została założona w styczniu 2018 roku i jest zarejestrowana w Hongkongu i Estonii. Giełda HOTBIT ma obecnie siedzibę w Szanghaju i Tajpej, a jej główny zespół kierowniczy pochodzi z Chin, USA i Tajwanu.

strona internetowa hotbit


Porównanie HOTBIT

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje HOTBIT. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, takich jak HOTBIT, które oferują światowej klasy funkcje.

Funkcje, produkty & Usługi

Oto kilka ważnych funkcji HOTBIT:

 • Globalna wymiana z ponad 1,5 mln użytkowników
 • Handluj nawet 156 parami kryptowalut z różnymi altcoinami
 • ETF i rynek wieczysty do handlu kryptowalutami z depozytem zabezpieczającym
 • Zaawansowane funkcje handlowe i narzędzia do tworzenia wykresów
 • Mobilna aplikacja handlowa dostępna na Androida i iOS

HOTBIT zajmował już 3 miejsce wśród wszystkich giełd pod względem liczby typów projektów kryptowalut na liście. Giełda oferuje dużą liczbę par handlowych altcoinów z kilkoma unikalnymi monetami i tokenami DeFi.

Czy HOTBIT jest bezpieczny?

O ile nam wiadomo, było brak poważnych incydentów związanych z bezpieczeństwem, włamań lub utraty funduszy na HOTBIT ze względu na luki w giełdzie. Według danych dostarczonych przez Mozillę, serwis HOTBIT posiada klasyfikację bezpieczeństwa B + (czyli taką samą jak Binance). Jednak witryna twierdzi, że ma ocenę B +, ale raport od Obserwatorium Mozilli to F.

Czy HOTBIT Legit?

HOTBIT wydaje się być legalna giełda kryptowalut, która zgromadziła 1,5 miliona zarejestrowanych użytkowników w 170 krajach i obszarach na całym świecie. HotBit.io stała się jedną z najszybciej rozwijających się giełd na świecie od czasu jej oficjalnego otwarcia pod względem dziennego wolumenu obrotu według Coinmarketcap.

Handel z HOTBIT

Dla wszystkich inwestorów interfejs wykresów jest jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagę przy wyborze giełdy kryptowalut do handlu Bitcoinami. Znaczenie ma większe znaczenie dla handlowców, którzy polegają na analizie technicznej, aby znaleźć przewagę na rynku. Wybierając giełdę kryptowalut, musisz czuć się komfortowo z pakietem wykresów, ponieważ w tym miejscu będziesz identyfikować konfiguracje transakcji i zarządzać swoimi pozycjami.

wymiana hotbit

Kiedy po raz pierwszy logujesz się do platformy kryptograficznej HOTBIT Exchange, pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest ogólny interfejs jest czysty, dobrze rozplanowany i przyjazny dla początkujących. Wykresy są dostarczane przez TradingView, który jest dobrze znany ze swoich płynnych, intuicyjnych i przejrzystych wykresów. Umożliwia handlowcom korzystanie z zaawansowanych narzędzi handlowych i wskaźników w celu udoskonalenia ich przewagi handlowej w celu maksymalizacji zysków i minimalizacji ryzyka.

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ z depozytami bitcoinów

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

Aktywa handlowe HOTBIT

HOTBIT Exchange oferuje ponad 156 par, którymi użytkownicy mogą handlować za pomocą bezpiecznej, stabilnej i niezawodnej platformy. Cyfrową monetą można handlować na następujące pary:

 • USDT
 • BTC
 • ETH
 • HTB
 • EOS
 • ATOM
 • BHD

Giełda regularnie dodaje nowe oferty monet, które mogą zapewnić przewagę konkurencyjną na rynku doświadczonym handlowcom kryptowalut. Pełną listę par handlowych można wyświetlić na stronie internetowej HOTBIT, jak pokazano poniżej.

Monety obsługiwane przez hotbit

Opłaty HOTBIT

Opłaty za wymianę są ważnym czynnikiem przy wyborze giełdy kryptowalut do kupowania, handlu i sprzedaży aktywów cyfrowych. Koszt transakcji staje się jeszcze bardziej krytyczny podczas handlu większymi rozmiarami pozycji.

Opłaty depozytowe

Obecnie giełda umożliwia wpłaty w 22 różnych kryptowalutach. HOTBIT nie pobiera opłat za wpłaty na platformę dowolnego rodzaju tokenów.

Opłaty karencji

Opłaty za wypłatę z HOTBIT monet i tokenów kryptowaluty są określane na podstawie kosztu sieci blockchain, a nie platformy. HOTBIT nie wiąże się z żadnymi konkretnymi kosztami wypłaty środków kryptowalutowych z giełdy.

Opłaty handlowe

Opłaty transakcyjne HOTBIT są oparte na model twórcy i biorcy do określenia opłat transakcyjnych, które są 0,1% (producent) i 0,01% (producent). Opłaty handlowe są nieco wyższe w porównaniu do innych giełd w branży handlu kryptowalutami.

Użytkownicy korzystający z natywnego tokena HTB platformy mogą obniżyć opłaty transakcyjne dowolnego producenta i (lub) przyjmującego zamówienia tylko do 0,05%.

HOTBIT Security

Serwis HOTBIT wspomina, że ​​zapewnia najwyższy poziom zabezpieczeń w celu ochrony środków użytkowników przed włamaniem, o czym można przeczytać w Sekcja FAQ. Giełdy wspominają, że zapewnia następujące środki bezpieczeństwa:

 • Wielopoziomowy system zapory sieciowej do monitorowania danych systemowych
 • Rozwiązanie do przechowywania portfela na zimno w celu ochrony funduszy klientów
 • 2 Czynnikowe uwierzytelnianie w celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkownika

Nie mogliśmy znaleźć żadnych innych informacji na temat rozwiązania do przechowywania portfela na zimno i procesu weryfikacji wypłat. Ogólnie rzecz biorąc, informacje na temat bezpieczeństwa platformy są krótkie w porównaniu z innymi giełdami kryptowalut, które zawierają dokładne wyjaśnienie środków bezpieczeństwa w celu utrzymania bezpiecznego środowiska handlowego.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ HOTBIT Z INNYMI

Porównaj teraz!

Aplikacja mobilna

Giełda HOTBIT posiada mobilną aplikację handlową, którą można pobrać ze strony internetowej i obsługuje urządzenia z systemem iOS i Android. Handlowcy kryptowalut mogą w pełni wykorzystać aplikację, aby sprawdzić otwarte pozycje i monitorować rynki.

Często Zadawane Pytania

Czy handlowcy z USA mogą używać HOTBIT?

Klienci z USA nie mogą handlować kryptowalutą na giełdzie HOTBIT ze względu na surowe przepisy. To jest poza kontrolą giełdy kryptowalut. Handlowcy z USA będą musieli znaleźć renomowaną giełdę kryptowalut w Stanach Zjednoczonych, taką jak Coinbase, Gemini i eToro.

Czy Hotbit wymaga KYC?

HOTBIT nie wymaga KYC zarejestrować konto, handlować, wpłacać lub wypłacać środki. Użytkownicy mogą rozpocząć handel kryptowalutami natychmiast po zdeponowaniu środków na platformie.

Które portfele obsługują tokeny HTB?

HTB to plik Token ERC20 który jest obsługiwany przez MyEtherWallet i imToken.

Czy Hotbit ma konto demo?

HOTBIT nie oferuje sieci testowej ani konta demo do handlu kryptowalutami bez depozytu. Użytkownicy muszą zdeponować środki na giełdzie, aby handlować kryptowalutą.

Czy istnieje program partnerski?

HOTBIT nie posiada programu partnerskiego oferującego bonusy za polecenie jako nagrodę za przyciąganie nowych użytkowników na platformę. Witryna informuje, że wkrótce pojawi się program partnerski.

Wniosek

Podsumowując tę ​​recenzję HOTBIT, ta giełda kryptowalut jest dobrą opcją do rozważenia, jeśli chcesz handlować szeroką gamą altcoinów. Giełda obsługuje ogromną listę par handlowych i daje użytkownikom przewagę, jeśli chodzi o nowe aktywa cyfrowe i oferty tokenów.

Odwiedź HOTBIT

Platforma giełdowa HOTBIT oferuje intuicyjną platformę i zorganizowany interfejs handlowy, który jest dobrze zaprojektowany dla aplikacji komputerowej i mobilnej dla handlowców kryptowalut.

Może Cię również zainteresować:

 • Najlepsze giełdy Fiat na Crypto na świecie
 • Dlaczego ciągle tracę pieniądze na Bitmex? Uniknij tych 5 błędów
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Recenzja Shrimpy: Automatycznie zrównoważyć swój portfel kryptograficzny

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź HotBit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me