KuCoin to wiodąca giełda kryptowalut do handlu zasobami cyfrowymi i kryptowalutami. Giełda jest odpowiednia dla początkujących i doświadczonych traderów korzystających ze swojej strony internetowej lub aplikacji mobilnej, która oferuje szeroką gamę produktów i zaawansowanych narzędzi handlowych dla najpopularniejszych aktywów kryptowalutowych i altcoinów o niskiej kapitalizacji.

Odwiedź KuCoin

KuCoin jest często określany jako “ The People’s Exchange ” ze względu na szybki wzrost popularności, szczególnie na całym świecie i jest zaufany przez 1 na 4 posiadaczy kryptowalut na świecie co sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych giełd do handlu kryptowalutami.

Kluczowe cechy:

 • Ponad 200 wysokiej jakości kryptowalut z ponad 400 parami handlowymi
 • Akceptuje 46 walut fiducjarnych, takich jak USD, GBP, EUR i CNY
 • Handel kryptowalutami z dźwignią do 10 razy
 • Konkurencyjna opłata transakcyjna w wysokości 0,1% za transakcję
 • Zarabiaj odsetki od kryptowalut (do 12% USDT w ujęciu rocznym)
 • 2.3 gwiazdki na podstawie 138 recenzji

ogólny

4.55 / 5 Odwiedź KuCoin

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Chociaż naszym celem jest dostarczanie dokładnych i najnowszych informacji na temat jego funkcji, interfejsu użytkownika i opłat transakcyjnych oraz nie tylko w tej recenzji KuCoin, zdecydowanie zalecamy, abyś odwiedzał witrynę internetową, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą nastąpić później.

Co to jest KuCoin?

KuCoin to giełda kryptowalut, która została zbudowana, aby zaspokoić potrzeby osób na całym świecie, zapewniając domenę łatwa w użyciu platforma dla inwestorów do wymiany aktywów cyfrowych i kryptowalut. Założona pod koniec 2017 roku KuCoin szybko stała się jedną z najpopularniejszych giełd handlu kryptowalutami na świecie. Według coinmarketcap, KuCoin jest obecnie zajmuje 8. miejsce w oparciu o ruch, płynność i wolumen obrotu na rynku kasowym.

W krótkim czasie KuCoin zgromadził się ponad 5 milionów zarejestrowanych użytkowników z ponad 200 krajów i regionów i ma ugruntowaną pozycję w społecznościach takich jak Korea Południowa, Japonia, Hiszpania, Włochy, Wietnam, Turcja, Rosja, Indie i inne regiony.

kucoin

Użytkownicy są rozpieszczani wyborem kilku innowacyjnych usług i produktów kryptograficznych, w tym giełdy spot, rynków kontraktów terminowych, handlu marżą, wymiany kryptowalut z zerowymi opłatami, obstawiania nagród, usług pożyczkowych w celu zarabiania odsetek na aktywach kryptograficznych, a nawet kupowania kryptowalut za pomocą kredytu / debetu karta.


Porównanie KuCoin

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje KuCoin. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, takich jak KuCoin, które oferują światowej klasy funkcje.

funkcje & Produkty kryptograficzne

Użytkownicy KuCoin mają dostęp do kilku funkcji, które obejmują natychmiastowe zakupy kryptowalut za pomocą karty kredytowej, platformę handlu marżą i obstawianie ulubionych monet, aby zdobyć nagrody. Oto podsumowanie najlepszych funkcji KuCoin.

Obsługiwane zasoby

KuCoin oferuje ponad 200 globalnych projektów blockchain wysokiej jakości z ponad 400 par handlowych czyniąc platformę jedną z najlepszych giełd do handlu altcoinami lub dywersyfikacji portfela. Inwestorzy z całego świata mogą kupować monety za pomocą 46 różnych walut fiducjarnych, takich jak USD, GBP, EUR i CNY.

Handel na marginesie

KuCoin oferuje zaawansowaną platformę handlu dźwignią z kontraktami zabezpieczającymi aż do 10-krotna dźwignia. Istnieje ponad 50 aktywów z depozytem zabezpieczającym, które są sparowane z BTC, ETH i USDT. Użytkownicy zaawansowani i średniozaawansowani mogą zwiększyć swoje potencjalne zyski, handlując pozycją znacznie większą niż ich kapitał, pożyczając środki. KuCoin oferuje również produkty pochodne z nawet 100-krotną marżą.

handel marżą kucoin

Aplikacja mobilna

KuCoin oferuje intuicyjną i łatwą w obsłudze aplikację mobilną dla klientów do handlu w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja jest obsługiwana na urządzeniach z systemem Android i iOS i umożliwia dostęp do pełnego spektrum produktów i funkcji handlowych. Użytkownicy mogą otwierać pozycje, monitorować transakcje i przeglądać salda portfela.

Pożyczki KuCoin

Podobnie jak platformy pożyczkowe i pożyczkowe, takie jak BlockFi i Nexo, KuCoin zachęca swoich klientów do przechowywania aktywów na platformie, oferując odsetki od kryptowalut. Kiedy nie handlujesz na KuCoin, aktywa mogą być pożyczane innym osobom zarabiaj do 12% USDT w ujęciu rocznym.

Rejestracja konta & Zaloguj sie

Aby założyć konto na giełdzie kryptowalut KuCoin, proces jest prosty i zajmuje kilka minut. Aby rozpocząć, wykonaj następujące kroki:

rejestr kucoin

Weryfikacja KuCoin

KuCoin użytkownicy są zobowiązani do ukończenia procesu Poznaj swojego klienta zgodnie z protokołami branży wirtualnej waluty, aby pomóc zmniejszyć występowanie oszustw, prania pieniędzy i innych złośliwych działań na giełdzie.

weryfikacja kucoin

Ukończenie procesu weryfikacji KuCoin umożliwia użytkownikom:

 • Zwiększ dzienny limit wypłat do 100 Bitcoinów
 • Skorzystaj z usług fiat-to-crypto, takich jak kup kryptowalutę za pomocą karty kredytowej lub debetowej
 • Zwiększ dźwignię do 100x na platformie handlu marżą KuCoin

Jak wpłacić środki na konto KuCoin

Najłatwiejszym sposobem zasilenia konta KuCoin i rozpoczęcia handlu altcoinami jest przelew Bitcoin, Ethereum lub USDT. W zależności od kryptowaluty może minąć od kilku sekund, minut lub nawet godzin, zanim blockchain potwierdzi transakcję i wpłaci środki do portfela KuCoin.

fundusze depozytowe kucoin

Aby zdeponować środki w KuCoin, wykonaj następujące kroki:

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ z depozytami bitcoinów

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

Natychmiastowa wymiana KuCoin: handluj kryptowalutami z zerowymi opłatami

KuCoin uruchomił Instant Exchange, aby zaoferować swoim użytkownikom najlepszy dostępny kurs kryptowalut na rynku globalnym i umożliwić szybki zakup kryptowalut bez opłat transakcyjnych. Błyskawiczna wymiana KuCoin obsługuje popularne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i XRP.

Związane z: 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)

natychmiastowa wymiana kucoin

Aby handlować kryptowalutami bez opłat za pomocą KuCoin, wykonaj następujące kroki:

Kup Crypto za pomocą waluty Fiat za pomocą KuCoin

Giełda KuCoin oferuje więcej niż handel altcoinami i zapewnia swoim użytkownikom możliwość bezpośredniego zakupu kryptowalut i stabilnych monet przy użyciu kilku metod płatności, w tym kart kredytowych i debetowych za pośrednictwem Simplex, Banxa i PayMIR, wymiany peer-to-peer oraz natychmiastowego kupna i sprzedaży ( Szybki zakup).

Funkcja Fast Buy to bezpieczne miejsce kupuj wiele zasobów cyfrowych, takich jak BTC, USDT, ETH i PAX, po niskich stawkach opłat. Natychmiastowe kupno / sprzedaż KuCoin umożliwia użytkownikom doładowanie portfela za pomocą WeChat Pay, Alipay, PayPal i kart bankowych.

Wymiana KuCoin obsługuje ponad 46 różnych walut fiducjarnych z całego świata.

kucoin szybko kup

Platforma handlowa

KuCoin oferuje elegancki, responsywny i łatwy w użyciu Platforma handlowa zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych handlowców altcoinów. Użytkownicy będą musieli zdeponować środki w portfelu KuCoin przed użyciem platformy transakcyjnej.

Po zasileniu portfela KuCoin inwestorzy mogą otworzyć listę rozwijaną “ Handel ” i wybrać giełdę “ Spot ” lub “ Marża ”, aby wyświetlić wykresy kryptograficzne na żywo, które można wyświetlić jako pojedynczy wykres podzielony na poczwórny wyświetlacz, który jest fajna funkcja do monitorowania różnych par kryptograficznych lub ram czasowych.

wykresy kucoin

Domyślny układ wyświetla wykres cen, aby zapewnić szybki przegląd akcji cenowej przy użyciu świec. Oprogramowanie i narzędzia do tworzenia wykresów są dostarczane przez Tradingview, z którym większość handlowców kryptowalut jest zaznajomiona. Użytkownicy mogą rysuj linie, wzory i dodawaj wskaźniki do wykresów cen na żywo.

Po prawej stronie znajduje się księga zleceń i okno ostatnich transakcji. Handlowcy są w stanie szybko zobaczyć wszystkie ceny, za które inni ludzie są skłonni kupić i sprzedać wybraną kryptowalutę. Liczby pośrodku pokazują ostatnią cenę sprzedaży oraz wolumen lub kwotę transakcji na każdym poziomie cenowym.

zamówienia kucoin

Pole wprowadzania zleceń u dołu ekranu umożliwia szybkie przełączanie się między rynkami spot, margin i futures. Każdy rynek zapewnia szybki procent kwoty zamówienia (np. 25%, 50%, 75% i 100%), aby umożliwić szybką zmianę rozmiaru pozycji na podstawie salda konta.

Istnieje kilka typów zamówień, które obejmują limit, market, stop-limit i stop market. Jeśli chcesz złożyć zlecenie, możesz po prostu kliknąć okno ostatnich transakcji, które automatycznie wprowadzi cenę kryptowaluty. Ręczne wprowadzanie ceny może prowadzić do błędów.

Handel z KuCoinem

Aby handlować kryptowalutą z giełdą KuCoin, wykonaj następujące proste kroki:

Obsługiwane Crypto

KuCoin obsługuje over 200 globalnych projektów blockchain wysokiej jakości z ponad 400 parami handlowymi. Użytkownicy platformy mają możliwość wymiany każdego zasobu kryptograficznego na Bitcoin, Akcje KuCoin (KCS), Stablecoiny (np. USDT, USDC, TUSD itp.) I inne altcoiny, takie jak Ethereum.

KuCoin App

KuCoin oferuje swoim globalnym użytkownikom mobilną aplikację handlową, którą można pobrać, aby handlować w dowolnym miejscu i czasie z połączeniem internetowym. Z aplikacji można korzystać na urządzeniach z systemem iOS i Android.

KuCoin Interfejs aplikacji to elegancki, przyjazny dla początkujących i intuicyjna nawigacja umożliwiająca kupowanie, sprzedawanie, handel, zarządzanie zamówieniami i portfelami w ruchu. Aplikacja mobilna KuCoin jest bezpłatna dla każdego i może służyć do:

 • Utwórz konto w KuCoin
 • Pełna weryfikacja tożsamości KYC
 • Zobacz wykresy cen kryptowalut w czasie rzeczywistym
 • Wpłać środki za pomocą metod płatności, takich jak Paypal
 • Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty natychmiast, korzystając z aplikacji Kucoin
 • Handluj aktywami kryptograficznymi za pomocą platformy handlowej

Aplikacja mobilna KuCoin została pobrano ponad 100 000 razy ze średnią oceną użytkowników 4,1 / 5 gwiazdek.

kucoin app

Opłaty na miejscu

KuCoin’s struktura opłat wykorzystuje model taker and maker i jest oparta na 30-dniowym wolumenie transakcji (BTC) dla wszystkich par kryptowalut. Handlowcy, którzy mają miesięczny wolumen obrotu większy niż 2000 BTC i zapewniają płynność księdze zamówień (np. Używając zleceń warunkowych), zapłacą zerowe opłaty handlowe za transakcje kryptograficzne.

Opłaty depozytowe

Struktura opłat z tytułu depozytu zabezpieczającego opiera się na strukturze wielopoziomowej, jednak limity wolumenu obrotu i opłaty producenta / takera różnią się. W porównaniu z popularnymi platformami handlu dźwignią, opłaty KuCoin są konkurencyjne, ale nie najtańsze.

Alternatywy KuCoin

crypto.com

Crypto.com

Crypto.com to globalna usługa aktywów cyfrowych, która oferuje szeroką gamę produktów przyspieszających przyjęcie technologii blockchain poprzez poprawę użyteczności i dostępności usług płatności finansowych za pomocą kryptowalut.

Odwiedź stronę plus500

Plus500

Plus500 to dostawca kontraktów CFD, który oferuje ogromną bazę klientów do handlu najpopularniejszymi aktywami kryptograficznymi na świecie z dźwignią do 30x, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron i Monero.

Zastrzeżenie: Twój kapitał jest zagrożony

Odwiedź stronę binance

Binance

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji i jeden z najszybszych dostawców usług handlowych dla ekosystemu blockchain. Giełda odnotowała astronomiczny wzrost i jest platformą handlu kryptowalutami premium.

Odwiedź stronę

Często Zadawane Pytania

Gdzie jest oparty na KuCoin?

KuCoin to globalna platforma kryptowalutowa z siedzibą w Singapur. Wymiana zatrudnia ponad 300 pracowników w czterech głównych biurach w Chinach, na Filipinach, w Singapurze i Tajlandii.

Czy KuCoin ma ubezpieczenie?

Aktywa kryptowalut przechowywane na giełdzie KuCoin to poparte polisą ubezpieczeniową zgodnie ze stroną internetową. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia firma Lockton, która należy do największych na świecie prywatnych brokerów ubezpieczeniowych.

Czy musisz ukończyć KYC?

KuCoin ma wdrożyliśmy proces Poznaj swojego klienta (KYC) zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony środków użytkowników na giełdzie. Użytkownicy są zobowiązani do przesyłania danych osobowych zgodnie z protokołami branży wirtualnej waluty, aby zmniejszyć ryzyko oszustwa, prania pieniędzy i innych złośliwych działań na KuCoin.

Czy KuCoin ma program partnerski??

KuCoin oferuje program poleceń oparty na warstwowej strukturze i nagradza wyższą prowizję w oparciu o liczbę zaproszonych. Pierwszy poziom prowizji partnerskiej za nowych poleconych to 30% opłat transakcyjnych poleconych użytkowników. Następny poziom, jeśli 40% prowizji, jeśli liczba poleconych użytkowników przekracza 50.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję KuCoin, jest to plik prowadzący giełda kryptowalut, która zapewnia pełną ofertę handlową pełną innowacyjnych produktów i funkcji. Giełda KuCoin jest bardzo popularna dzięki przyjaznemu dla początkujących interfejsowi handlowemu w aplikacjach stacjonarnych i mobilnych. Dzięki szerokiemu wyborowi par handlowych kryptowalut, handlowcy na całym świecie mogą szybko wymieniać aktywa w kryptowalutach i przy niskich opłatach transakcyjnych.

Odwiedź KuCoin

Aby wzmocnić naszą recenzję KuCoin, tak jest zaufany przez 1 na 4 posiadaczy kryptowalut na świecie należne, co przypisuje się jej bezpiecznej platformie handlowej. Naszym zdaniem KuCoin zasługuje na wszystkie pochwały i jest niewątpliwie jedną z najlepszych giełd kryptowalutowych na świecie do handlu kryptowalutami.

Może Cię również zainteresować:

 • Recenzja StormGain: PRZECZYTAJ TO, zanim się zarejestrujesz
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • Recenzja Nexo: jak zarabiać odsetki na kryptowalutach
 • Recenzja Shrimpy: Automatycznie zrównoważyć swój portfel kryptograficzny
 • 4 Najlepsze oprogramowanie do tworzenia wykresów kryptograficznych & Narzędzia dla traderów Altcoin

Ponadto dobrą praktyką w zakresie bezpieczeństwa jest wypłacanie zysków do portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, podczas handlu kryptowalutą. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz artykuł o tym, jaki jest najlepszy portfel sprzętowy Bitcoin.

Ważne jest, aby korzystać z globalnej i godnej zaufania giełdy kryptowalut, aby kupować, handlować i sprzedawać kryptowaluty. Istnieje kilka giełd, które zostały zhakowane lub zostały skradzione środki klientów. Następujące giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – są dobrze znane i cieszą się zaufaniem, ponieważ zapewniają bezpieczny sposób dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut na deponowanie kryptowalut i handel aktywami cyfrowymi.

Odwiedź KuCoin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me