W ostatnich latach popularność spekulacji na walutach cyfrowych przy użyciu lewarowanych giełd handlowych wzrosła. Pozwala to traderom na długie lub krótkie pozycje na rynku kryptowalut z dźwignią do 100: 1, aby zmaksymalizować potencjalne zyski.

Nową giełdą kryptowalut, która została uruchomiona i która oferuje handel instrumentami pochodnymi Bitcoin, jest Margex.

Odwiedź Margex

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji Margex, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie witryny internetowej w celu otrzymywania aktualnych informacji o wszelkich zmianach, które mogą nastąpić później..

Kluczowe cechy:

 • Łatwy w użyciu i przyjazny dla początkujących
 • Handluj parami kryptograficznymi USD, używając BTC jako zabezpieczenia
 • Do 100-krotnie izolowanych depozytów zabezpieczających
 • Połączona płynność 12+

  wymiany w jednym miejscu

 • Konkurencyjne opłaty handlowe
 • Ochrona przed manipulacją ceną
 • 2 Czynnikowe bezpieczeństwo konta
 • Hojny 40% program partnerski

ogólny


4.0 / 5 Odwiedź Margex

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Zanim zagłębimy się w tę recenzję, tak jest wysoce zalecane jest używanie portfela sprzętowego, takiego jak Ledger Nano X przy zakupie Bitcoin, Ethereum, Litecoin lub innych monet. Własność aktywów kryptograficznych pozostaje w posiadaniu i kontroli inwestora, a nie giełda. Przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach Bitcoin, aby uzyskać więcej informacji.

Co to jest Margex?

Margex to nowa cyfrowa platforma aktywów i inwestycji, która została zaprojektowana w celu zapewnienia uczciwej, przejrzystej i bezpiecznej wymiany handlowej. Podstawową ofertą giełdy kryptowalut jest rynek instrumentów pochodnych oparty na Bitcoinach, który umożliwia użytkownikom handel długimi (kup) lub krótkimi (sprzedaż) parami kryptowalut Dźwignia finansowa do 100: 1.

margex

Giełda Margex działa poprzez połączenie płynności 12 innych popularnych giełd dźwigniowych w jednym miejscu, co skutkuje głęboką płynnością i ich Głębokość księgi zamówień o wartości 40 mln USD. Użytkownicy mogą handlować popularnymi cyfrowymi monetami futures za pomocą pliku nowoczesny, przyjazny dla użytkownika interfejs i konkurencyjne opłaty.

Margex w porównaniu

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i handel z wysoką dźwignią to ważne funkcje w Margex. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, takich jak Margex, które oferują światowej klasy funkcje.

funkcje & Usługi

Łatwy w użyciu

To znaczy, Margex oferuje interfejs użytkownika proste, eleganckie i łatwe do naśladowania. Chociaż handel z depozytem zabezpieczającym nie zawsze jest najlepszy dla początkujących, giełda instrumentów pochodnych jest odpowiednia dla szerokiej gamy osób o różnym poziomie doświadczenia, aby móc założyć konto i rozpocząć spekulacje na walutach cyfrowych.

margex utwórz konto

Nie wymaga KYC

Margex to giełda instrumentów pochodnych, która akceptuje depozyty kryptowalut tylko w Bitcoinie. Ponieważ platforma nie pozwala na przekazywanie pieniędzy fiducjarnych, jest brak wymogu przekazywania informacji personalnych, prześlij dokumenty tożsamości lub zakończ proces Poznaj swojego klienta (KYC).

100-krotny handel dźwignią

Margex specjalizuje się w handlu lewarowanym i oferuje do 100: 1 izolowanych pozycji depozytu zabezpieczającego, aby zmaksymalizować potencjalne zyski. Giełda korzysta z izolowanej marży informuje przedsiębiorcę o cenie likwidacji i kwotę funduszy narażonych na ryzyko przed zawarciem transakcji. Uwaga: nie dla każdego.

Ochrona przed manipulacjami cenowymi

Handel kryptowalutami z dźwignią może być ryzykowny ze względu na bardzo zmienną klasę aktywów, która może powodować nagłe wahania ruchów cen, a także manipulacje cenami par handlowych o niskiej płynności. Manipulacja cenami była częstym problemem na giełdach takich jak BitMEX. Margex rozwiązuje to ryzyko, nie oferując aktywów niepłynnych i własnego systemu manipulacji cenami w celu monitorowania spójności cen za pomocą algorytmów z jego 12 partnerów płynnościowych.

manipulacja cenami margex

Czy Margex jest bezpieczny?

Margex to nowa giełda dźwigni i jest za wcześnie, aby sprawdzić, czy jest to bezpieczne miejsce do handlu kryptowalutami. Wydaje się jednak, że istnieje kilka funkcji bezpieczeństwa w celu zabezpieczenia informacji o klientach i funduszy, które obejmują wykorzystanie procesu wypłaty z wieloma sygnaturami, przechowywanie portfela w trybie offline i uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Na podstawie naszych badań nie było żadnych poważnych incydentów związanych z bezpieczeństwem, włamań ani włamań do systemu które miały miejsce do tej pory.

Tworzenie konta

Aby utworzyć konto w Margex, użytkownicy będą musieli przejść proces rejestracji, aby utworzyć konto handlowe. Giełda Margex poprosi o podanie prawidłowego adresu e-mail, który należy potwierdzić. Po zakończeniu handlowcy mogą zalogować się na giełdę i zbadać interfejs handlowy. Jest brak wymogu ukończenia KYC do wpłacania środków.

Wpłacanie środków

Handlowcy mogą sfinansować portfel Margex za pomocą krypto, przesyłając Bitcoin z portfela sprzętowego lub giełdy fiat-to-crypto, takiej jak Coinbase, która akceptuje walutę fiducjarną. Jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób wpłaty pieniędzy do Margex poprzez skopiowanie kodu QR lub adresu BTC w celu przesłania środków na.

fundusze depozytowe margex

Użytkownikom, którzy nie posiadają żadnego Bitcoina i chcą rozpocząć handel natychmiast, Margex zapewnia opcję kup Bitcoin bezpośrednio na platformie. Ta funkcja jest zapewniana przez integrację z Changelly, popularną platformą wymiany walut i natychmiastowej wymiany.

Możliwość zakupu Bitcoinów za pomocą karty kredytowej (VISA lub Mastercard) to przydatna funkcja do szybkiego doładowania konta handlowego, aby spełnić minimalne wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego. Minimalny zakup to 100 USD lub równowartość tej kwoty w euro.

Interfejs użytkownika

Interfejs użytkownika wykresów jest ważnym aspektem dla każdej giełdy instrumentów pochodnych, ponieważ to na nim inwestorzy spędzają większość czasu. Po głębszym przyjrzeniu się Margexowi wydaje się, że pakiet wykresów był zaprojektowany dla początkujących i zaawansowanych traderów. Aby zobaczyć na żywo demonstrację doświadczenia handlowego, Kliknij tutaj.

interfejs handlu margex

Funkcje wykresów, takie jak narzędzia do rysowania i wskaźniki, są dostarczane przez TradingView, który jest jednym z najlepszych witryn do tworzenia wykresów kryptograficznych w branży. Integracja umożliwia użytkownikowi Margex kliknięcie prawym przyciskiem myszy na wykresie, aby zmienić ramy czasowe, dodać wskaźniki i dostosować skalę.

Przykłady wskaźników, które można dodać, obejmują średnie kroczące, stochastykę, wstęgi Bollingera i wiele innych. Przełączanie się między parami nie usuwa analizy wykresu, co jest frustracją na innych giełdach handlu kryptowalutami.

pozycje margex

Margex oferuje standardową ofertę typów zleceń do zarządzania ryzykiem w postaci zleceń limit, market i stop-limit. Świetną cechą jest możliwość jednoczesnego Złóż zlecenie Stop Loss i Take Profit dla każdej transakcji który nie jest oferowany na niektórych platformach transakcyjnych.

Wykres cen, księga zleceń, wprowadzanie zleceń, pozycje i okna zleceń oczekujących są dobrze rozplanowane. Obsługiwane pary kryptowalut znajdują się u góry, aby szybko przełączać się między parami handlowymi z wykresem pośrodku.

Pary handlowe

Giełda instrumentów pochodnych Margex obsługuje handel 5 głównymi aktywami kryptograficznymi, takimi jak BTC, ETH, LTC, XRP, EOS i YFI. Każdy kontrakt futures jest sprzedawany w stosunku do pary USD przy użyciu Bitcoin jako zabezpieczenia. Liczba par jest dość ograniczona, jednak są to obecnie najpopularniejsze pary instrumentów pochodnych w handlu.

cennik & Opłaty

Utworzenie konta w Margex lub utrzymanie portfela nie wiąże się z żadnymi kosztami. Giełda pobiera opłatę transakcyjną za pozycje kupna i sprzedaży, która jest oparta na modelu producenta i odbiorcy z opłaty odpowiednio na poziomie 0,19% i 0,060%. Opłaty transakcyjne są konkurencyjne w porównaniu do innych giełd handlowych z dźwignią.

Margex nie oferuje obniżek opłat oferowanych w oparciu o wolumen obrotu lub handel z natywnym tokenem platformy, takim jak Binance, Bybit i FTX. Jednak użytkownicy mogą uczestniczyć w kampaniach marketingowych do zarabiać bonusy które można wykorzystać do opłacenia opłat handlowych i finansowania.

Margex również pobiera opłatę opłata za finansowanie z dnia na dzień (zwane również finansowaniem) za utrzymywanie pozycji przez okres 24 godzin. Opłaty za finansowanie różnią się w przypadku pozycji długich i krótkich w zależności od warunków rynkowych. Koszt jest doliczany do rachunku za utrzymywanie pozycji po każdych 8 godzinach. Odwiedź stronę internetową aby uzyskać listę opłat za finansowanie dla każdej pary handlowej.

Bezpieczeństwo

Witryna internetowa Margex zawiera informacje o liczbie funkcji bezpieczeństwa wdrożonych w celu ochrony informacji i funduszy klientów. ZA wielowarstwowe podejście do bezpieczeństwa służy do ograniczania ryzyka włamań, kradzieży i oszukańczych działań. Kilka z wymienionych środków ochrony obejmuje:

 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA)
 • 100% aktywów jest przechowywanych w portfelach typu cold wall z wieloma znakami
 • E-mail z potwierdzeniem wniosków o wypłatę
 • Wypłaty realizowane raz dziennie
 • Monitorowanie w czasie rzeczywistym i alerty o zasobach
 • Szyfrowanie SSL w celu ochrony informacji użytkownika

Obsługiwane kraje

Margex jest dostępne na całym świecie w krajach takich jak Wielka Brytania, Australia, Singapur i Nowa Zelandia, aby użytkownicy mogli handlować kontraktami futures na kryptowaluty z dźwignią.

Następujące kraje nie są obsługiwane, takie jak Stany Zjednoczone Ameryki (w tym Portoryko i Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych), prowincja Ontario w Kanadzie, prowincja Québec w Kanadzie, Specjalny Region Administracyjny Hongkongu Republiki Ludowej Chiny, Republika Seszeli, Bermudy, Kuba, Krym i Sewastopol, Iran, Syria, Korea Północna lub Sudan i Afganistan.

Często Zadawane Pytania

Czy firma Margex ma program poleceń??

Obecni handlowcy Margex mogą zarabiaj 40% prowizji od poleconych użytkowników udostępniając rodzinie i znajomym unikalny link polecający. Każdy użytkownik może być partnerem Margex i zacząć zarabiać darmowe kryptowaluty.

Czy możesz handlować demo z Margex?

Jest brak konta demo aby nowi użytkownicy mogli ćwiczyć handel z dźwignią finansową przy użyciu wirtualnych funduszy. Handlowcy będą musieli znaleźć platformę demonstracyjną, która umożliwia handel kryptowalutami, taką jak eToro i Plus500.

Czy Margex jest dostępny w Stanach Zjednoczonych?

Margex nie obsługuje użytkowników ze Stanów Zjednoczonych ze względu na ograniczenia regulacyjne. Handlowcy z tego regionu będą musieli znaleźć giełdę kryptowalut w USA.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Margex, platforma oferuje plik prosta, ale potężna giełda handlowa do handlu z dźwignią popularnych par walutowych. Użytkownicy mogą zwiększyć swój potencjał zysku dzięki 100-krotnej dźwigni do długiego lub krótkiego rynku.

Odwiedź Margex

Ogólnie rzecz biorąc, Margex to solidna giełda dla początkujących, którzy chcą nauczyć się handlować z dźwignią. Nie ma żadnych skomplikowanych funkcji ani elementów rozpraszających. Jednak w przypadku szerszego wyboru par handlowych i zaawansowanych funkcji handlowych, użytkownicy mogą rozważyć użycie Binance lub FTX.

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź Margex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me