Wielu inwestorów kryptowalutowych będzie przechowywać swoje aktywa cyfrowe na giełdzie fiat-to-crypto, giełdzie handlowej lub portfelu sprzętowym do przechowywania. Chociaż jest to uważane za normę, ta strategia nie buduje twojego bogactwa kryptowalutowego w czasie, nie zarabia darmowych kryptowalut ani nie pozwala na natychmiastowe uzyskanie waluty fiducjarnej w celu opłacenia rachunków bez sprzedaży inwestycji.

Odwiedź Nexo

W tym Nexo przeglądu, ocenimy platformę waluty cyfrowej, która ma być liderem w dziedzinie pożyczek kryptograficznych, zdecentralizowanych finansów i jednej najlepszych platform do zarabiania na kryptowalutach.

Kluczowe cechy:

 • Uzyskaj natychmiastową pożyczkę gotówkową bez sprzedaży kryptowalut
 • Zarabiaj do 10% rocznie na stablecoinach i walutach fiducjarnych
 • Zarabiaj do 6% rocznie na kryptowalutach
 • Platforma jest ubezpieczona od kradzieży u depozytariusza BitGo
 • Szybki i łatwy proces weryfikacji kredytu
 • Kwota odsetek jest wypłacana codziennie

ogólny

4.2 / 5 Odwiedź Nexo

Łatwość użycia


Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Co to jest Nexo?

Nexo to internetowa usługa pożyczki kryptowalutowej oferuje korzyści finansowe w zakresie przechowywania aktywów kryptograficznych na platformie takiej jak Bitcoin i Ethereum w bezpiecznym portfelu Nexo. Platforma pożyczek gotówkowych jest wspierana przez znanego inwestora i założyciela TechCrunch Michael Arrington i prowadzony przez Acntoni Trenchev, Współzałożyciel & Partner zarządzający.

Witryna internetowa nexo

Od czasu premiery w 2017 roku Nexo przetworzyło ponad 1,5 miliarda dolarów od ponad 1 milion użytkowników w 200 jurysdykcjach i obsługuje ponad 40 walut fiducjarnych. Usługa pożyczkowa zyskała powszechną popularność jako alternatywna metoda inwestycji w kryptowaluty i opcja przechowywania dla osób fizycznych i firm w celu uzyskania dodatkowych korzyści finansowych dla pożyczkobiorców i pożyczkodawców.

Porównanie NEXO

NEXO to łatwy w użyciu i popularny sposób na zarabianie darmowych bitcoinów poprzez ich konta odsetkowe i platformę pożyczkową. Oto kilka alternatywnych platform pożyczkowych i odsetkowych, takich jak Nexo, na których możesz zarabiać odsetki na kryptowalutach.

Czy firma Nexo jest godna zaufania?

Konto pożyczkowe i oszczędnościowe w kryptowalutach Nexo wydaje się być renomowana, legalna i godna zaufania firma to jest upoważniony, regulowane w 200 krajach i ubezpieczone do 100 milionów dolarów od kradzieży który jest zapewniany przez wykwalifikowanego opiekuna, BitGo.

Chociaż umieszczanie pieniędzy u dostawcy internetowego wiąże się z pewnym ryzykiem, Nexo’s polisa ubezpieczeniowa zapewnia swoim inwestorom spokój ducha ich fundusze mogą zostać zwrócone w przypadku naruszenia bezpieczeństwa lub włamania.

statystyki nexo

Czy Nexo jest ubezpieczony?

Nexo nawiązało współpracę z Ledger, aby zapewnić rozwiązanie skarbca do przechowywania zasobów kryptograficznych, którym jest ubezpieczony do 150 milionów dolarów poprzez indywidualną polisę ubezpieczeniową między Arch i Marsh. Firma planuje zwiększyć polisę ubezpieczeniową do ponad 1 miliarda dolarów w 2021 roku w wyniku wykładniczego wzrostu i zaangażowania w zapewnienie wysokiego standardu bezpieczeństwa.

Ponadto portfele chłodnicze Nexo są dostarczane przez powiernika BitGo, który zapewnia ochronę ubezpieczeniową o wartości 100 milionów dolarów za pośrednictwem sieci ubezpieczycieli za pośrednictwem firmy ubezpieczeniowej Lloyd’s. Ta polityka chroni cyfrowe zasoby i klucze klientów, które są przechowywane w portfelu BitGo. Polisa ubezpieczeniowa obejmuje włamanie lub kradzież kluczy prywatnych, kradzież poufnych informacji lub utratę kluczy.

Produkty & funkcje

Uzyskaj natychmiastową pożyczkę gotówkową

Nexo oferuje możliwość wyjęcia pliku natychmiastowa pożyczka gotówkowa pożyczając aktywa kryptograficzne od zaledwie 10 USD do maksymalnie 2 milionów USD. Pożyczanie gotówki lub stablecoinów za pomocą Nexo wiąże się z zerowymi ukrytymi opłatami, z elastycznymi spłatami i brakiem kontroli kredytowej, dzięki czemu jest bardzo przystępny dla wielu posiadaczy kryptowalut.

Zarabiaj do 12% rocznych odsetek

Nexo oferuje wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe dla kryptowalut i pieniędzy fiducjarnych, takich jak EUR, GBP i USD. Fundusze klientów są zabezpieczone polisą ubezpieczeniową aby zapewnić całkowity spokój ducha, zarabiając nawet 12% odsetek. Środki można dodać do portfela oszczędnościowego lub wypłacić w dowolnym momencie (niezablokowane).

nexo zarabiać na kryptowalutach

Wydaj Crypto z kartą Nexo

Nexo uruchomiło własną kartę bankową, aby wydawać aktywa kryptograficzne, takie jak tradycyjna karta debetowa. Karta Nexo jest akceptowana przez ponad 40 milionów sprzedawców na całym świecie, którzy mają nawet 2% zwrotu gotówki za zakupy u obsługiwanych dostawców. Karta Nexo umożliwia swoim klientom wydawać waluty cyfrowe bez konieczności sprzedaży im.

Nexo Exchange

Podobnie jak w przypadku popularnych platform do handlu kryptowalutami, Nexo ma własną “ wymianę ”, która pozwala obecnym użytkownikom na natychmiastową wymianę między 75+ aktywami cyfrowymi a parami fiat. Giełda działa jak broker, jednocześnie łącząc się z ponad 5 giełdami w celu znalezienia domeny najlepsze ceny.

wymiana nexo

Tworzenie konta

Aby zacząć zarabiać pasywnie na kryptowalutach za pomocą Nexo, użytkownicy będą musieli założyć konto i ukończyć proces Poznaj swojego klienta (KYC) i Przeciwdziałanie praniu pieniędzy (AML). Plik jaProces weryfikacji D jest w pełni zautomatyzowany i można je ukończyć w ciągu kilku minut. Informacje, które należy podać, to podstawowe imię i nazwisko, adres i potwierdzony przez rząd dokument tożsamości, taki jak paszport lub prawo jazdy.

Token Nexo

Plik NEXO Token jest rodzimym tokenem platformy pożyczek gotówkowych, która dzieli 30% wszystkich zysków netto ze swoimi lojalnymi klientami w formie dywidend. Według strony internetowej monety Nexo są Pierwszy na świecie token wypłacający dywidendy zabezpieczony aktywami i wypłacił ponad 9 milionów dolarów posiadaczom Nexo w ciągu ostatnich 3 lat. Token zapewnia następujące korzyści użytkownikowi na platformie:

 • Zarabiać 12% APR dla stablecoinów, depozytów w EUR, GBP i USD
 • Zarób 8% APR dla BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BNB, EOS, LINK, XLM, TRX, PAXG
 • Pożyczać 5,9% RRSO dla linii kredytowych Instant Crypto firmy Nexo
 • Otrzymaj 30% zysku netto z tokenu Nexo w postaci dywidend

Natychmiastowe pożyczki gotówkowe zabezpieczone kryptowalutą

Nexo oferuje bezpieczną i łatwą w użyciu platformę do szybkiego uzyskania pożyczki gotówkowej na codzienne wydatki poprzez zdeponowanie kryptowalut jako zabezpieczenia. Pożyczka zabezpieczona kryptowalutą zapewnia elastyczność w porównaniu z tradycyjną pożyczką brak długiego procesu kredytowego lub sprawdzania zdolności kredytowej wymagany. Użytkownicy mogą natychmiast wydawać pieniądze, korzystając z karty Nexo lub wypłacając pieniądze na konto bankowe. Obecne oprocentowanie pożyczki Nexo wynosi od 5,9% rocznie od wydatkowanej kwoty.

jak działa nexo

Właściciele kryptowalut mogą wykorzystać swoje portfolio kryptograficzne, aby natychmiast uzyskać gotówkę fiducjarną bez konieczności sprzedaży inwestycji lub rezygnacji z własności. Jest to alternatywny sposób na zachowanie potencjału wzrostu Bitcoin i innych aktywów, jednocześnie wypłacając gotówkę na pokrycie kosztów. Inwestorzy mogą również uniknąć wywołania zdarzenia powodującego opodatkowanie zysków kapitałowych.

Na przykład, korzystając z kalkulatora pożyczki Nexo, inwestorzy Bitcoin mogą zaciągnąć pożyczkę gotówkową w wysokości 10000 USD, zdeponując 0,296 Bitcoin na swoim koncie jako zabezpieczenie. Nie ma żadnych opłat miesięcznych, rocznych ani ukrytych opłat i brak minimalnych miesięcznych spłat.

Kalkulator pożyczki nexo

Aby zaciągnąć pożyczkę gotówkową w formie fiducjarnej, użytkownicy muszą przejść weryfikację Basic i Advance. Po potwierdzeniu wpłaty przez blockchain użytkownik może wypłacić pożyczkę gotówkową.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Nexo

Aby otrzymać pożyczkę gotówkową w Nexo, wykonaj następujące kroki:

Przewodnik krok po kroku dotyczący pożyczki Nexo Crypto Loan

Aby uzyskać pożyczkę w lokalnej walucie przy użyciu portfela kryptowalut jako zabezpieczenia, wykonaj następujące kroki:

Krok 1: oceń, ile możesz pożyczyć

Pierwszym krokiem jest ustalenie, ile możesz pożyczyć. Podobnie jak w przypadku każdej innej tradycyjnej pożyczki finansowej, musisz zrozumieć, ile możesz pożyczyć na podstawie wielkości kwoty depozytu lub zabezpieczenia.

Nexo ułatwia początkującym korzystanie z prostego widżetu, jak pokazano poniżej. Dzięki temu możesz:

 • Wybierz zasób kryptowaluty, który ma być użyty jako zabezpieczenie (np.Bitcoin, Ethereum)
 • Wprowadź ilość kryptowalut, które możesz przechowywać na platformie jako zabezpieczenie
 • Wyświetl kwotę waluty fiducjarnej, którą można wypłacić jako pożyczkę gotówkową

pożyczka nexo

Krok 2: Wpłać środki kryptograficzne jako zabezpieczenie pożyczki

Gdy jesteś zadowolony ze szczegółów pożyczki i wyświetlonych stóp procentowych, następnym krokiem jest zdeponowanie środków na platformie. Na pulpicie zobaczysz listę obsługiwanych kryptowalut, które są akceptowane przez Nexo.

Proces wpłaty środków działa w taki sam sposób, jak giełda handlowa kryptowalutami. Pamiętaj, aby włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe przed zdeponowaniem środków. Aby rozpocząć, wykonaj następujące proste kroki:

nexo wpłaty środków

Krok 3: Wypłata pożyczki walutowej Fiat

Gdy łańcuch blokowy zakończy transakcję, środki pojawią się na Twoim koncie Nexo. Zobaczysz kwotę “ linii kredytowej ” pojawiającą się na pulpicie nawigacyjnym w stosunku do zasobu kryptograficznego używanego jako zabezpieczenie. Na przykład, jeśli zdeponowałeś Bitcoin, kwota linii kredytowej zostanie wyświetlona w stosunku do Bitcoin.

Nie ma obowiązku natychmiastowej wypłaty środków. Może pozostać na Twoim koncie Nexo, tak jak na giełdzie kryptowalut. Decydując się na wypłatę, kliknij przycisk „Wypłać”. Tutaj możesz wybierać spośród 40 różnych walut fiducjarnych. Przed zakończeniem procesu wypłaty pożyczki pamiętaj o poprawnym podaniu danych bankowych.

Krok 4: Dokonaj spłaty pożyczki

Ostatnim krokiem w procesie pożyczki jest dokonanie spłaty. Nie różni się to niczym od innych tradycyjnych umów finansowych, takich jak kredyt hipoteczny czy kredyt samochodowy. Dobrą rzeczą w Nexo jest to, że możesz dokonać spłaty w innej walucie fiducjarnej lub nawet w kryptowalucie.

O ile kwota jest równa minimalnej kwocie spłaty, która została potwierdzona w kroku 1. Za każdym razem, gdy dokonujesz spłaty, będzie ona wyświetlana na pulpicie nawigacyjnym Nexo, abyś mógł śledzić.

Konta oszczędnościowe

Nexo oferuje rachunki o wysokim oprocentowaniu, na których użytkownicy mogą zarabiaj pasywny dochód do 10% rocznie na stablecoinach i fiat oraz do 6% na kryptowalutach. Odsetki zarobione na kontach oszczędnościowych Nexo są znacznie wyższe niż oprocentowanie tradycyjnego konta bankowego, jak pokazano poniżej. Nexo kwota odsetek jest wypłacana codziennie co pozwala na kumulację i szybki wzrost rachunku, podobnie jak w przypadku dywidend z akcji.

nexo zarobić

Nexo ogłosił niedawno 100% wzrost oprocentowania rachunków oszczędnościowych kryptowalut dla BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, EOS, LINK, XLM, TRX i PAXG. Stawka została podniesiona do 6% RRSO, która wcześniej wahała się od 4% do 5% w przypadku aktywów kryptowalutowych.

Nexo jest nowy Zarabiaj na Crypto produkt umożliwia klientom wybranie opcji wypłaty w natywnym tokenie NEXO platformy, niezależnie od ilości aktywów przechowywanych w portfelu Nexo. Zachęta zapewnia konkurencyjny zysk z dodatkowymi 2% odsetkami od wszystkich aktywów cyfrowych. Zdobycie tokena NEXO dodatkowo zwiększa oprocentowanie do 8% RRSO dla kryptowalut i 12% RRSO dla walut fiducjarnych i stablecoinów.

Porównanie nexo

Duża różnica na powyższym wykresie, poza wyższymi rocznymi stopami procentowymi, polega na tym, że na koncie odsetkowym nie ma żadnych opłat. Dostęp do twoich funduszy kryptograficznych można uzyskać w dowolnym momencie, co pozwala wypłacić środki do portfela sprzętowego personelu lub odsprzedać je fiat za pomocą renomowanej giełdy. Aby kwalifikować się do zysków z odsetek, użytkownicy muszą zapewnić płynność platformie, deponując i przechowując swoje aktywa fiat i krypto w Nexo.

Aby kwalifikować się do oprocentowania, użytkownicy muszą zapewnić płynność platformie, deponując i przechowując swoje aktywa fiat i krypto w Nexo.

Często Zadawane Pytania

Czy Nexo jest bezpieczny?

Nexo używa bezpieczeństwo na poziomie wojskowym i 256-bitowe szyfrowanie i Portfele w 100% offline do przechowywania w chłodni dostarczony przez światowej klasy depozytariusza BitGo, który osiągnął Standard bezpieczeństwa kryptowaluty poziom 3, a także zgodność z SOC 2. Rozwiązanie magazynowe „bankowe” zapewnia najwyższy standard ochrony i bezpieczeństwa środków klientów. Środki bezpieczeństwa obejmują proces wielu podpisów w celu wyeliminowania pojedynczego punktu awarii i zwiększenia odporności na utratę lub naruszenie bezpieczeństwa kluczy prywatnych.

Czy Nexo podlega regulacjom?

Nexo jest licencjonowanym i regulowanym dostawcą walut cyfrowych jest zgodny z lokalnymi przepisami w ponad 200 jurysdykcjach na świecie. Zespół Nexo zapewnia, że ​​wszystkie odpowiednie warunki prawne i zgodności są spełnione przed przyjęciem klientów z każdego kraju.

Które monety są obsługiwane przez Nexo?

Następujące aktywa kryptograficzne można zdeponować na platformie Nexo, która może służyć jako zabezpieczenie w celu uzyskania natychmiastowej pożyczki gotówkowej – BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, BCH, EOS, PAXG, NEXO i BNB.

Jakie monety akceptuje Nexo jako zabezpieczenie?

Użytkownicy mogą ubiegać się o natychmiastową pożyczkę gotówkową zabezpieczoną kryptograficznie Nexo, zdeponując aktywa kryptograficzne, takie jak BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, BCH, EOS, stablecoins, PAXG, NEXO i BNB jako zabezpieczenie.

Czy Nexo ma kartę kredytową Crypto??

Karty pożyczek kryptograficznych Nexo można uzyskać i zarządzać nimi za pomocą aplikacji Nexo Mobile. Karta umożliwia użytkownikom wydawanie środków na karcie, które można powiązać bezpośrednio z rachunkiem pożyczki gotówkowej użytkownika.

Czy mogę kupić Bitcoin na Nexo?

Nexo wprowadziło wymiany dla swoich użytkowników na zakup Bitcoinów używając waluty fiducjarnej lub handluj z inną kryptowalutą. Nexo Exchange obsługuje ponad 75 kryptowalut i par fiat, które można kupować, wymieniać i sprzedawać między sobą.

Nasz ostateczny werdykt

Podsumowując nasze Nexo przeglądu, uważamy, że platforma będzie dobrze dostosowana do długoterminowych inwestorów, którzy chcą budować bogactwo, wykorzystując swoje kryptowaluty. W zamian platformy oferują bezpieczny i ubezpieczony sposób na uzyskanie wysokooprocentowanych zwrotów lub szybki dostęp do gotówki poprzez pożyczkę.

Ogólnie rzecz biorąc, strona internetowa Nexo jest łatwa w użyciu i oferuje funkcje i stawki, które nie są możliwe w przypadku tradycyjnych metod bankowych. Oczekujemy, że Nexo będzie liderem w dziedzinie DeFi i stanie się liderem w zakresie pożyczania i pożyczania walut cyfrowych w przyszłości.

Plusy

 • Oferuje wysokiej jakości usługi finansowe dla długoterminowych inwestorów kryptowalutowych
 • Pozwala inwestorom zarabiać więcej kryptowalut poprzez konto oszczędności odsetkowych
 • Wysokie stopy procentowe, które nie mają sobie równych w porównaniu z tradycyjnym sektorem bankowym
 • Odsetki są wypłacane codziennie, co pozwala na zwiększanie się zysków z kryptowalut
 • Odblokuj gotówkę bez konieczności sprzedawania swoich aktywów (np. Nie wywołuj zdarzenia podlegającego opodatkowaniu)
 • Zarabiaj odsetki składane w swoim portfelu podczas handlu aktywami

Cons

 • Ograniczona liczba kryptowalut

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci, jeśli uznasz go za przydatny!

Jeśli istnieją inne platformy, usługi lub giełdy kryptowalut, które chcesz, abyśmy przejrzeli, daj nam znać i skontaktuj się z nami w sprawie Twojej prośby.

Może Cię również zainteresować:

 • Recenzja Coinbase: Czy powinieneś płacić wysokie opłaty
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • 10 najlepszych giełd kryptowalut w Australii
 • Recenzja Shrimpy: Automatyczne równoważenie portfela kryptowalut
 • Recenzja eToro: Kopiuj i handluj odnoszącymi sukcesy handlowcami kryptograficznymi

Odwiedź Nexo

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me