OK, Ex to globalna giełda aktywów cyfrowych, która oferuje zaawansowane usługi finansowe handlowcom na całym świecie przy użyciu technologii blockchain. Giełda zapewnia kilka par tokenów i kontraktów futures, aby pomóc handlowcom w optymalizacji ich strategii handlu kryptowalutami. OKEx stale wprowadza innowacje, aby sprostać potrzebom klientów i jest jedną z najpopularniejszych giełd handlu kryptowalutami na świecie.

Odwiedź OKEx

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji OKEx, zdecydowanie zalecamy, abyś odwiedzał ich witrynę, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą nastąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Handluj spotami takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i XRP
 • Margines bezterminowy & Rynek kontraktów terminowych z dźwignią 100x

 • Zdecentralizowana platforma handlowa

 • Interfejsy dla początkujących i zaawansowanych użytkowników
 • Konkurencyjne opłaty handlowe
 • Przechowuj kryptowaluty, aby zarabiać na odsetkach do 6,57%
 • 2,4 gwiazdki na podstawie 52 opinie klientów

ogólny


4.15 / 5 Odwiedź OKEx

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem często zaleca się korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, podczas handlu kryptowalutą. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut do kupienia.

Co to jest OKEx?

OKEx jest światowym liderem cyfrowa wymiana aktywów zapewniająca zaawansowane usługi finansowe. Giełda kryptowalut ma siedzibę na Malcie we Włoszech i obsługuje miliony użytkowników w ponad 100 krajach na całym świecie. OKEx został zaprojektowany, aby zapewnić bezpieczną platformę handlową dla użytkowników do handlu setkami monet, tokenów & pary handlowe futures. OKEx jest i jest jedną z największych giełd na świecie obecnie zajmuje 14. miejsce pod względem wolumenu obrotów.

okex

OKEx ma siedzibę w Belize, a jej główne biuro operacyjne znajduje się w Hongkongu. OKEx niedawno rozszerzył swoją działalność na Maltę biorąc pod uwagę wysiłki tych krajów w celu zapewnienia solidnych ram regulacyjnych dla firm typu blockchain i giełd zasobów cyfrowych.

OKEx w porównaniu

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje OKEx. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, takich jak OKEx, które oferują światowej klasy funkcje.

Czy OKEx jest bezpieczny?

OKEx wydaje się być plikiem bezpieczna giełda kryptowalut, która oferuje kilka środków bezpieczeństwa na swojej platformie w celu ochrony informacji o klientach i zapewnienia bezpieczeństwa funduszy. Według naszych badań firma OKEx nie była zaangażowana w hackowanie giełdy ani nie doświadczyła poważnego naruszenia bezpieczeństwa lub naruszenia bezpieczeństwa. W 2017 roku pojawiły się doniesienia o miliony Bitcoinów, które zostały przeniesione z OKEX co wywołało panikę w społeczności kryptowalut. Jednak dyrektor generalny Jay Hao wyjaśnił, że było to spowodowane planową konserwacją.

Funkcje OKEx

Użytkownicy platformy OKEx mają dostęp do kilku innowacyjnych funkcji handlowych i narzędzi finansowych. Giełda jest uważana za wiodącą, kompleksową platformę handlu kryptowalutami, która obejmuje takie funkcje, jak:

 • Łatwy w użyciu interfejs dla początkujących i zaawansowanych traderów
 • Szybkie i łatwe kupowanie i sprzedawanie kryptowalut przy użyciu ponad 30 lokalnych walut
 • Obsługuje zakupy kartą kredytową / debetową i płatności przelewem bankowym
 • Akceptuje waluty fiducjarne, takie jak USD, CNY, EUR, ARS, AUD i BGN
 • Handel spot z portfelem zleceń o wysokiej płynności i niskich spreadach
 • Nieustanne rynki swapów i kontraktów futures do handlu kryptowalutami z dźwignią do 100x
 • Zabezpiecz portfel OKEx za pomocą środków do przechowywania w chłodni offline
 • Aplikacja mobilna do handlu zawsze i wszędzie
 • Program polecający i partnerski, który nagradza Cię za przyprowadzanie użytkowników na giełdę
 • Zespół obsługi klienta 24/7

Rejestracja, logowanie & Limity

Proces rejestracji OKEx Exchange jest dość prosty. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, to prawidłowy adres e-mail. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się na podany adres e-mail i wprowadzenie kodu weryfikacyjnego. Jest nie ma potrzeby przesyłania żadnej dokumentacji identyfikacyjnej (KYC) chyba że zamierzasz wypłacić więcej niż 100 BTC w ciągu 24 godzin. Poziomy i limity weryfikacji OKEx są następujące:

limity okex

Po zarejestrowaniu się możesz zalogować się do OKEX za pomocą swojego identyfikatora e-mail i hasła. Powinieneś także skonfigurować i aktywować uwierzytelnianie 2FA i SMS (wysoce zalecane), aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Aby to zrobić, przejdź do sekcji „Bezpieczeństwo konta” w sekcji Profil. Aby uzyskać więcej informacji, możesz również przeczytać ich przewodnik.

Wpłacanie środków

OKEx umożliwia użytkownikom finansowanie konta wyłącznie za pomocą walut cyfrowych. Nie ma możliwości przekazania waluty fiducjarnej na kantor. Dwie opcje dostępne w OKEx, aby zasilić twoje nowe konto handlowe:

 • Kup kryptowaluty za pomocą karty kredytowej na stronie internetowej za pośrednictwem Simplex lub Koinal
 • Przenieś krypto z portfela sprzętowego lub innej giełdy

Po otrzymaniu środków użytkownicy mogą rozpocząć handel kryptowalutami na OKEx.

okex kup kryptowalutę

Kupowanie zasobów cyfrowych

OKEx oferuje miejsce do zakupu kryptowaluty bezpośrednio na platformie transakcyjnej przy użyciu różnych metod płatności. W zależności od waluty fiducjarnej użytej do płatności, użytkownicy mogą zdecydować się na transfer środków na giełdę za pomocą pliku karta kredytowa / debetowa, przelew bankowy, IMPS, Google Pay i PayPal. Nowi użytkownicy na giełdzie mogą założyć konto, zasilić portfel i rozpocząć handel kryptowalutami w ciągu kilku minut.

okex kup bitcoiny

Handel kryptowalutą

Dla wszystkich inwestorów interfejs wykresów jest jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagę przy wyborze giełdy kryptowalut. Zwłaszcza dla traderów, którzy polegają na analizie technicznej, aby znaleźć przewagę na rynku. Wybierając giełdę do handlu kryptowalutami, ważne jest, aby czuć się komfortowo z interfejsem handlowym, typami zleceń i narzędziami do tworzenia wykresów. Pulpit nawigacyjny w OKEx to łatwy w użyciu jak pokazano niżej.

handel okex

Pary kryptowalut są starannie wymienione po lewej stronie z oknem zlecenia handlowego po prawej stronie. Otwarte zlecenia i pozycje można szybko wyświetlić na dole. Chociaż jest to bardzo uproszczone, domyślny interfejs użytkownika dostarcza użytkownikom odpowiednich informacji potrzebnych do zawarcia pozycji kupna i sprzedaży lub złożenia oczekujących zleceń. Inwestor zajmujący się analizą techniczną, który korzysta ze wskaźników wykresu i narzędzi handlowych, może korzystać z trybu pełnoekranowego, jak pokazano poniżej.

wykresy okex

Handlowcy mogą przełączać się między domyślnymi wykresami OKEx lub wykresami TradingView, które są znane z płynnej, intuicyjnej i przejrzystej wizualizacji, w której inwestorzy mogą korzystać z zaawansowanych narzędzi handlowych i wskaźników, aby udoskonalić swoją przewagę handlową, maksymalizując zyski i minimalizując ryzyko. Będzie to odpowiadało handlowcom, którzy są zaznajomieni z Tradingview do tworzenia wykresów tradycyjnych aktywów.

Związane z: 4 Najlepsze oprogramowanie do tworzenia wykresów kryptograficznych & Narzędzia dla traderów Altcoin

W przeciwnym razie domyślne wykresy OKEx są absolutnie w porządku i zapewniają wszystkie podstawowe narzędzia, takie jak linie trendu, wskaźniki i wzorce wykresów. Świetną cechą, którą zauważyliśmy w OKEx, jest liczba typów zleceń, które można wybrać, na którą składają się:

 • Limit
 • Zaawansowany limit (tylko wyślij, wypełnij lub zabij, natychmiastowy lub anuluj)
 • Rynek
 • Stop Limit
 • Ślad
 • Góra lodowa
 • TWAP

Zamówienia z góry lodowej wydają się być unikalną cechą wymiany OKEx. Jest to w zasadzie algorytmiczny typ zamówienia, który pozwala użytkownikom uniknąć złożenia dużego zamówienia, aby uniknąć poślizgu. Automatycznie podzieli duże zamówienie użytkownika na wiele mniejszych zamówień, które są składane zgodnie z najnowszą najlepszą ceną kupna i sprzedaży, a także parametrami ustawionymi przez użytkownika. Aby uzyskać więcej informacji, możesz przeczytać przewodnik tutaj.

porządek góry lodowej

podobnie, średnia cena ważona w czasie Zamówienia (TWAP) wydają się być wyłączne dla OKEx. Są to zaawansowane zlecenia, które można wykorzystać jako część strategii handlu kryptowalutami, aby wykonać zlecenie w częściach w regularnych odstępach czasu określonych przez użytkowników. Może to zminimalizować wpływ rynku na zamówienia w koszyku.

Ogólnie rzecz biorąc, handlowcy będą zadowoleni z interfejsu użytkownika OKEx, który zapewnia bogaty w funkcje, przyjazny dla użytkownika i intuicyjny system wykresów co zapewni handlowcom lepszą wizualizację techniczną, elastyczność i kontrolę ryzyka handlowego zgodnie z ich strategią handlu kryptowalutami.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ OKEX Z INNYMI

Porównaj teraz!

Obsługiwane monety

Aktualnie wymiana OKEx oferuje ponad 246 różnych kryptowalut którymi można handlować na stronie internetowej na pary USD, BTC, ETH, DAI i OKB. Giełda oferuje zniżki na opłaty transakcyjne, jeśli użytkownicy na platformach zdecydują się handlować za pomocą tokena narzędziowego OKEx OKB.

OKEx rozpoczął program odkupu, aby stopniowo spalić 300 milionów obiegowe dostawy OKB który występuje co 3 miesiące. Wydaje się, że jest to pozytywny zamiar podniesienia ceny tokena poprzez zmniejszenie ilości podaży.

monety okex

Oprócz wymiany spot OKEx oferuje inne produkty kryptograficzne, do których należą:

 • Miejsce: handel od kryptowalut do kryptowalut lub z depozytem zabezpieczającym
 • Pochodne: handluj kontraktami futures i bezterminowymi swapami długimi lub krótkimi z dźwignią do 100x
 • Opcje: Według OKEx funkcja będzie wkrótce dostępna

Dźwignia OKEx

OKEx oferuje transakcje z depozytem zabezpieczającym na miejscu oraz produkty pochodne. Giełda oferuje również stałe i margines krzyżowy. Maksymalna kwota marży, jaką można handlować dla każdego produktu to:

 • Wymiana spot: Maksymalnie 10-krotny margines
 • Futures: Maksymalnie 100-krotny margines

Handel dźwignią może być potężnym narzędziem dla tradera, który może wykorzystać stosunkowo niewielkie ruchy cen na rynku kryptowalut. Działa poprzez odkładanie ułamka pełnej wartości transakcji – a wymiana zapewnia pozostałą część depozytu, aby ułatwić znacznie większy rozmiar pozycji bez wiązania kapitału. Może również mieć odwrotny wpływ i zwiększyć rozmiar twoich strat.

Opłaty handlowe

Opłaty giełdowe należy oszacować przed podjęciem decyzji o handlu na platformie handlu kryptowalutami. Niskie opłaty są krytyczne, gdy handlujesz większymi rozmiarami pozycji z depozytem zabezpieczającym lub dokonujesz wielu transakcji jednego dnia (np. Transakcje jednodniowe), które mogą pochłonąć potencjalne zyski.

Opłaty na miejscu

Opłaty OKEx są oparte na modelu producenta i odbiorcy zaczyna się od 0,1% i 0,15% dla użytkowników posiadających mniej niż 500 tokenów OKB. Opłata za wytwórcę / odbiorcę może zostać obniżona odpowiednio do 0,06% i 0,09%, jeśli 2000 tokenów OKB jest przechowywanych w portfelu OKEx.

W porównaniu z popularną platformą handlową, taką jak Binance, która pobiera stałe 0,1%, Opłaty OKEx są dość konkurencyjne. Osoby o dużej wartości netto i dużym wolumenie obrotu w okresie 30 dni mogą odblokować dalsze zniżki i rabaty opłat transakcyjnych.

Futures & Opłaty wieczyste

Podobnie jak w przypadku opłat transakcyjnych OKEx spot, producent i biorący opłaty za transakcje terminowe i rynki wieczyste zaczynają się od 0,02% i 0,05% odpowiednio. Opłaty mogą zostać obniżone w oparciu o tokeny OKB przechowywane na koncie handlowym, jak podano poniżej. Jest to tańsze niż popularne platformy do handlu z depozytem zabezpieczającym, takie jak Bybit i FTX.

Kaucja & Opłaty karencji

OKEx oferuje zero opłat za wpłaty i wypłaty. Istnieje minimalna opłata sieciowa Bitcoin, która jest pobierana przy wypłacie Bitcoin z giełdy, która jest określona przez obciążenie blockchain dla każdego zasobu. Na przykład opłata sieciowa za wypłatę Bitcoina wynosi około 0,0005BTC.

Obsługiwane kraje

OKEx to globalna platforma handlu kryptowalutami, która umożliwia klientom korzystanie z jej usług z całego świata, poza wybraną grupą krajów ze względu na ograniczenia jurysdykcyjne dotyczące kryptowalut. Kraje i terytoria, które NIE mogą handlować na OKEx to: Hongkong, Kuba, Iran, Korea Północna, Krym, Sudan, Malezja, Syria, Stany Zjednoczone (w tym wszystkie terytoria USA), Bangladesz, Boliwia, Ekwador i Kirgistan.

Często Zadawane Pytania

Czy OKEx ma aplikację mobilną?

OKEx posiada mobilną aplikację handlową, którą można pobrać na urządzenia z systemem Android, iOS, Microsoft i Mac. Aplikacja umożliwia użytkownikom OKEx handel kryptowalutą w ruchu.

Czy OKEx ma program polecający lub program partnerski??

OKEx ma program polecający, który umożliwia otrzymywanie 30% ich opłat handlowych. Otrzymają również 10 USDT po dokonaniu transakcji (handel kasowy i marginalny) powyżej 16 000 USD.

Czy handlowcy z USA mogą korzystać z OKEx?

Klienci z USA nie mogą handlować z OKEx ze względu na surowe przepisy, na które giełda nie ma wpływu. Inwestorzy kryptowalut będą musieli znaleźć licencjonowaną platformę handlową w USA.

Wniosek

Podsumowując tę ​​recenzję OKEx, jest to bezpieczna i niezawodna platforma do handlu szeroką gamą altcoinów i głównych par kryptograficznych, takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Ripple. Giełda umożliwia bezpośrednie wpłaty kryptowalut z innych giełd lub z własnego portfela sprzętowego. Możesz nawet natychmiast kupić kryptowaluty za pośrednictwem wymiany za pomocą waluty fiducjarnej.

Odwiedź OKEx

Może Cię również zainteresować:

 • 5 najlepszych giełd Fiat na Crypto na świecie
 • Najlepsze giełdy kryptowalut w Australii

 • Przegląd handlu Wunderbit: boty do handlu kryptowalutami & Handel społecznościowy
 • 6 najlepszych miejsc do kupowania bitcoinów w Wielkiej Brytanii
 • Jak zarobić Bitcoin za darmo: 6 sprawdzonych metod

Ważne jest, aby korzystać z globalnej i godnej zaufania giełdy kryptowalut, aby kupować, handlować i sprzedawać Bitcoiny i kryptowaluty. Istnieje kilka giełd, które zostały zhakowane lub zostały skradzione środki klientów. Następujące giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – są dobrze znane i cieszą się zaufaniem, ponieważ zapewniają bezpieczny sposób początkującym i profesjonalnym handlowcom kryptowalut na zdeponowanie waluty fiducjarnej i zakup aktywów cyfrowych.

Odwiedź OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me