Recenzja Phemex: Handluj kryptowalutami bez opłat

Phemex to platforma kryptowalutowa, która umożliwia osobom z całego świata dostęp do walut cyfrowych za pośrednictwem przyjaznej dla użytkownika, bezpiecznej i wydajnej giełdy kryptowalut. Prowadzony przez ponad 8 byłych dyrektorów Morgan Stanley, Phemex ma na celu stać się najlepszą platformą do handlu instrumentami pochodnymi na kryptowaluty.

Odwiedź Phemex

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji o jego funkcjach, interfejsie użytkownika i opłatach transakcyjnych oraz nie tylko w tej recenzji Phemex, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie ich witryny, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą nastąpić później..

phemex

Podczas handlu kryptowalutami zaleca się wypłacanie zysków handlowych do portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut.

Co to jest Phemex?

Phemex to giełda handlowa derywatami kryptowalutowymi zlokalizowana w Singapurze została założona w 2019 roku. Giełda umożliwia osobom fizycznym handluj kontraktami wieczystymi, takimi jak BTCUSD, ETHUSD, XRPUSD, LTCUSD, XTZUSD i LINKUSD z dźwignią do 100x. Phemex jest dobrze znany z handlu kryptowalutami bez opłat na parach spot i obecnie jest pozycja # 6 pod względem dziennego wolumenu obrotu.

objętość phemex

Kto jest właścicielem Phemex?

Phemex był założona przez 8 byłych dyrektorów Morgan Stanley z ponad 40-letnim połączonym doświadczeniem w dostarczaniu HFT (technologii wysokiej częstotliwości) o dużej stabilności. Właściciele giełdy dążą do wprowadzenia milionów potencjalnych użytkowników do systemu cyfrowej waluty, umożliwiając dostęp do przyjaznej dla użytkownika, bezpiecznej i wydajnej platformy handlowej.

Phemex w porównaniu

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i handel z wysoką dźwignią to ważne funkcje Phemex. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, takich jak Phemex, które oferują światowej klasy funkcje.

Funkcje Phemex

Użytkownicy platformy Phemex mają dostęp do kilku innowacyjnych funkcji handlowych i narzędzi finansowych w celu zwiększenia potencjalnych zysków z handlu kryptowalutami. Giełda obejmuje takie funkcje, jak:

 • Przyjazny dla początkujących interfejs użytkownika
 • Brak KYC, aby rozpocząć handel
 • Rynek transakcji spot z zerowymi opłatami transakcyjnymi
 • Wymiana instrumentów pochodnych z dźwignią do 100x i rozliczeniem w BTC lub USD
 • Rachunek demo kryptowaluty do handlu kryptowalutą bez ryzyka
 • Aplikacja mobilna do handlu zawsze i wszędzie
 • Hojny program partnerski, który nagradza Cię za przyciąganie użytkowników
 • Zespół obsługi klienta 24/7

Phemex Exchange


Czy Phemex jest regulowany?

Wydaje się, że Phemex jest legalną firmą zarejestrowaną na BVI z pracownikami i użytkownikami na całym świecie. Wymiana jest nieregulowany i podlega ograniczeniom w różnych krajach surowymi przepisami finansowymi, takimi jak Stany Zjednoczone.

Czy Phemex jest bezpieczny?

Giełda posiada kilka funkcji bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo funduszy i danych osobowych klientów. Kluczowe praktyki bezpieczeństwa, które zostały wdrożone, obejmują 100% system cold wallet, proces wypłaty z wieloma podpisami i uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA). Phemex ma nie został zhakowany lub zagrożone powodujące utratę funduszy lub informacji o klientach na podstawie naszych badań.

Rejestracja & Zaloguj sie

Aby założyć konto w Phemex, proces rejestracji jest bardzo prosty i zajmuje tylko kilka minut. Utworzenie konta lub utrzymanie portfela w Phemex nie wiąże się z żadnymi kosztami. Aby rozpocząć, wykonaj następujące proste kroki:

rejestracja Phemex

Wpłacanie środków do Phemex

Giełda Phemex umożliwia przesyłanie kryptowaluty z portfela sprzętowego kryptowalut bezpośrednio na platformę handlu aktywami cyfrowymi, aby rozpocząć handel. Depozyty Bitcoin i USDT są zabezpieczone w portfelu Phemex. Szybkość dotarcia depozytu do portfela Phemex zależy od zasobu kryptograficznego, liczby wymaganych potwierdzeń i obciążenia sieci blockchain.

phemex deposit btc

Aby dokonać wpłaty na Phemex, wykonaj następujące kroki:

Interfejs użytkownika Phemex

Interfejs użytkownika jest krytycznym aspektem dla handlowców kryptowalut, którzy używają analizy technicznej. Po skorzystaniu z platformy handlowej Phemex byliśmy pod wrażeniem interfejsu i narzędzi do tworzenia wykresów. Doświadczenie było prosty, gładki i wyposażony w doskonałe wskaźniki techniczne i narzędzia do rysowania czego byś się spodziewał. Oprogramowanie do tworzenia wykresów jest dostarczane przez Tradingview, z którym większość handlowców kryptowalut jest zaznajomiona.

Interfejs użytkownika phemex

Po lewej stronie użytkownicy mogą wybrać i wybrać pary kryptowalut do kupna lub sprzedaży. Po wybraniu pary poniżej zostanie wyświetlone okno wprowadzania zleceń, w którym można zawrzeć transakcje za pomocą giełdy spot lub kontraktów wieczystych kryptowalut. Istnieje kilka typów zamówień, które obejmują:

 • Limit
 • Rynek
 • Warunkowo (dostępne tylko dla użytkowników Premium)

Procenty kwoty okna zlecenia (np. 25%, 50% i 100%) do wypełnienia wolumenu transakcji jako stosunek dostępnego salda na rachunku handlowym. Jest to dość standardowe na większości giełd handlu kryptowalutami. Okno zamówień jest nieco inne na rynkach kontraktowych, które mają suwak dźwigni.

margines phemex

Po prawej stronie możesz zobaczyć książkę zamówień, która pokazuje wszystkie ceny, za które ludzie są skłonni kupić i sprzedać wybraną kryptowalutę. Liczby pośrodku pokazują ostatnią cenę sprzedaży oraz wolumen lub kwotę transakcji na każdym poziomie cenowym. Klikając ostatnią transakcję, wypełni formularz zamówienia z dokładną ceną pary. Oszczędza to czas i zapobiega pomyłkom przy ręcznym wpisywaniu cen.

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ z depozytami bitcoinów

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

Jak handlować z Phemex bez opłat

Aby kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą Phemex, wykonaj następujące proste kroki:

Giełda zapewnia również kontrakt handlowy na GOLD / USD i więcej aktywów, takich jak S.&Akcje P 500, indeksy giełdowe, stopy procentowe, FOREX, towary, energia i metale, które zostaną wkrótce opublikowane na platformie zgodnie z witryną Phemex.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ FEMEKS Z INNYMI

Porównaj teraz!

Kup Crypto za pomocą Phemex

Phemex nawiązał współpracę z Banxa, międzynarodową zgodną bramą fiat-to-crypto, aby umożliwić swoim użytkownikom kupowanie kryptowalut za pomocą karty kredytowej / debetowej lub przelewu bankowego bezpośrednio ze strony internetowej Phemex. Obecnie interfejs umożliwia zakup Bitcoin, Ethereum i Tether.

Zakupione środki są przekazywane do Twojego portfela Phemex w celu handlu lub wypłaty do portfela sprzętowego.

phemex kup kryptowalutę

Konto demonstracyjne Phemex

Phemex oferuje sieć testową, która pozwala użytkownikom ćwiczyć handel kryptowalutami przy użyciu konta demo bez dokonywania wpłaty. Symulowane środowisko handlowe zapewnia te same funkcje i funkcjonalność, co główna giełda. Dostęp do konta Phemex testnet można uzyskać w zakładce „Produkty” w górnym menu.

Obsługiwane kryptowaluty

Phemex obsługuje szereg aktywów kryptograficznych, które można kupić i sprzedać na giełdzie, takich jak BTC, ETH, XRP, LTC, LINK, XTZ, LTC i USDT. Lista akceptowanych monet jest dość ograniczona w porównaniu z innymi platformami handlowymi.

Opłaty za wymianę & Limity

Wymiana spot

Wymiana spotowa Phemex jest dostępna dla użytkowników wersji próbnych Premium i Premium, którzy mogą kupować lub sprzedawać kryptowaluty zero opłat i prowizji za korzystanie ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej. To jeden z najtańszych sposobów handlu między walutami cyfrowymi. Handlowcy, którzy korzystają z transakcji API, poniosą koszty 0,1% opłat transakcyjnych. Oprócz poniższych monet: wkrótce pojawią się pary handlowe XTZ, LTC, ADA, TRX i ONT z zerowymi opłatami.

Handel kontraktami

Opłata transakcyjna Phemex opiera się na modelu producenta i takera i stosuje opłatę w zależności od tego, czy użytkownik składa zlecenie rynkowe, czy zlecenie z limitem. Handlowcy, którzy zapewniają płynność księdze zleceń (np. Zlecenia limit), otrzymają -Rabat 0,025% na ich transakcji. Handlowcy, którzy usuwają płynność z księgi zleceń (np. Zlecenia rynkowe), są obciążani opłatą a 0,075% opłaty na wykonanie.

Opłaty za finansowanie Phemex są naliczane lub wydawane pomiędzy posiadaczami pozycji długich i krótkich co 8 godzin. Giełda nie pobiera opłaty za utrzymywanie pozycji przez noc. Ogólnie rzecz biorąc, opłaty transakcyjne są bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi platformami kryptograficznymi, takimi jak Bybit, FTX, BitMEX i Bitfinex. Te giełdy oferują wyższą płynność niż Phemex według Coinmarketcap, co jest zaletą dla inwestorów jednodniowych i osób o wysokiej wartości netto, które handlują z dźwignią.

giełdy takie jak phemex

Kaucja & Opłaty karencji

Phemex nie pobiera żadnych opłat za wpłaty lub wypłaty do i ze swojego konta handlowego. Wypłata z portfela Phemex wiąże się ze standardową opłatą za łańcuch bloków, która różni się w zależności od zasobu kryptograficznego i obciążenia sieci.

Phemex Premium

Użytkownicy Phemex, którzy zarejestrują konto, są uprawnieni do 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego członkostwa Premium. Konto Phemex Premium oferuje dodatkowe funkcje, które nie są dostępne na darmowym koncie, takie jak:

 • Handluj na giełdzie kryptowalut
 • ZERO opłat transakcyjnych stosowane do wykonywanych zleceń na rynku spot
 • Zaawansowane zlecenia do zarządzania ryzykiem (np. Warunkowe typy zleceń) na rynku spot
 • Podaruj znajomym i rodzinie 30-dniową pełną wersję próbną Premium

phemex premium

Ceny Phemex

Konto Phemex Premium to płatna subskrypcja, która umożliwia handlowcom kupowanie i sprzedawanie kryptowalut na giełdzie spot bez opłat. Cena członkostwa Phemex Premium zaczyna się od:

 • 9,99 USD na okres 30 dni
 • 19,99 USD przez okres 90 dni
 • 69,99 USD na okres 1 roku

Użytkownicy, którzy handlują dużymi wolumenami lub dokonują częstych transakcji za pomocą spotowej giełdy kryptograficznej, skorzystają z braku opłat handlowych za swoje transakcje, które mogą pochłonąć Twoje zyski. Członkostwo rozpoczynające się od 0,19 USD dziennie to uczciwa cena i może mieć duży wpływ na ogólny zysk i stratę na koniec roku.

Związane z: 7 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)

Konto premium wygaśnie automatycznie z końcem jego okresu i nie można go anulować w okresie jego ważności. Automatyczne odnawianie subskrypcji można anulować w dowolnym momencie.

ceny phemex

Często Zadawane Pytania

Czy Phemex ma aplikację mobilną?

Phemex ma aplikację mobilną, która pozwala użytkownikom kupować, handlować i sprzedawać kryptowaluty i instrumenty pochodne z urządzenia z systemem iOS lub Android. Aplikacja jest prosta i łatwa w użyciu, która będzie odpowiednia dla początkujących i średnio zaawansowanych handlowców.

Jakie kraje są obsługiwane?

Phemex to światowa giełda kryptowalut, która jest dostępna dla użytkowników na całym świecie w krajach takich jak Kanada, Wielka Brytania, Australia i Nowa Zelandia. Następujące kraje nie mogą używać Phemex:

 • Afganistan
 • Republika Środkowoafrykańska Kongo
 • Wybrzeże Kości Słoniowej
 • Kuba
 • Erytrea
 • Gwinea Bissau
 • Iran
 • Irak
 • Korea Północna
 • Liberia
 • Libia
 • Panama
 • Rwanda
 • Somali
 • Południowy Sudan
 • Sudan
 • Ukraina (Krym)
 • Jemen
 • Zimbabwe

Alternatywy Phemex

Phemex to wysokiej jakości platforma handlowa dla kryptowalut, która dobrze radzi sobie z konkurentami, takimi jak BitMEX i Bitfinex. Oto porównywalne platformy, takie jak Phemex, które oferują dźwignię do 100x i konkurencyjne opłaty transakcyjne.

konkurenci phemex

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Phemex, platforma kryptograficzna jest wyposażona w doskonałe funkcje dla traderów, którzy chcą spekulować na walutach cyfrowych z dźwignią. Zawiera najnowocześniejszy interfejs użytkownika i zaawansowane narzędzia do zarządzania ryzykiem oraz narzędzia do rysowania, które są dostępne w wersjach na komputery stacjonarne i aplikacje mobilne.

Odwiedź Phemex

Chociaż istnieje niewielki koszt członkostwa, poważni handlowcy kryptowalut powinni rozważyć aktualizację do konta Premium. Może to potencjalnie zwiększ swoją rentowność, NIE ponosząc opłat handlowych i możesz wielokrotnie płacić za roczną subskrypcję.

Uwaga: Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji wymiany Phemex.com, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie ich witryny w celu otrzymywania aktualnych informacji o wszelkich zmianach, które mogą nastąpić później..

Może Cię również zainteresować:

 • Jak zarobić Bitcoin za darmo: 6 sprawdzonych metod
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • 5 najlepszych platform do zarabiania na kryptowalutach
 • Recenzja Shrimpy: Automatycznie zrównoważyć swój portfel kryptograficzny
 • 4 Najlepsze oprogramowanie do tworzenia wykresów kryptograficznych & Narzędzia dla traderów Altcoin

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź Phemex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map