Dawno minęły czasy logowania się na wielu giełdach kryptowalut w celu handlu określonym altcoinem lub posiadania monet na różnych giełdach bez możliwości skutecznego wykonywania transakcji we wszystkich swoich zasobach.

Quadency to kompleksowa giełda kryptowalut, która rozwiązuje ten problem, oferując proste i potężne narzędzie handlowe, które pomoże Ci zarządzać inwestycjami w kryptowaluty.

Odwiedź Quadency

Platforma umożliwia użytkownikom korzystanie z najpopularniejszych giełd handlu kryptowalutami i handel nimi za pośrednictwem ujednoliconego i przyjaznego dla początkujących interfejsu użytkownika. Przeczytanie tej recenzji Quadency przyniesie korzyści, jeśli:

 • Szukasz pliku wszystko w jednym platforma handlowa kryptowalutami
 • Masz dość posiadania wielu kont i portfeli wymiany
 • Lubisz wymianę, która na to pozwala śledź i zarządzaj całym portfelem
 • Ty obecnie reside w USA i szukają platformy do handlu kryptowalutami

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji o jego funkcjach, interfejsie użytkownika i opłatach handlowych, a także więcej w tej recenzji, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie ich witryny w celu otrzymywania aktualnych informacji o wszelkich zmianach, które mogą nastąpić później.

miejsce quadency

Może Cię również zainteresować:

 • Porównanie najlepszych giełd handlowych z dźwignią kryptograficzną
 • 5 stron internetowych do demo Handluj bitcoinami za pomocą wirtualnych pieniędzy
 • Dlaczego ciągle tracę pieniądze na Bitmex? Uniknij tych 5 błędów
 • Przegląd handlu Wunderbit: boty do handlu kryptowalutami & Handel społecznościowy
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)

Co to jest Quadency?

Quadency to platforma do zarządzania zasobami kryptograficznymi, która umożliwia użytkownikom połączenie wielu kont wymiany w jeden interfejs aby bezproblemowo handlować dowolnymi zasobami kryptograficznymi za pomocą jednego kliknięcia. Zapewnia łatwe doświadczenie handlowe, przyjazny interfejs użytkownika dla początkujących i bezpieczną platformę.

Quadency jest dobrze dostosowany do profesjonalnych handlowców, którzy potrzebują potężnych narzędzi do analizy technicznej i zaawansowanego oprogramowania do tworzenia wykresów kryptograficznych & narzędzia z zarządzaniem portfelem wizualizacji opartym na wglądu.

Jak działa Quadency?

Quadency działa jako platforma do zarządzania zasobami kryptograficznymi z wieloma giełdami która łączy kilka giełd kryptograficznych w jedną platformę. To zapewnia całościowy przegląd zasobów i inwestycji w kryptowaluty.

Konta Exchange są połączone z Quadency za pomocą Klucze API które można skonfigurować jako „tylko do odczytu” lub „do odczytu i handlu”. Dane z konta wymiany, takie jak saldo, transakcje i zamówienia, są automatycznie synchronizowane po podłączeniu konta.

zarejestruj się w quadency

Które giełdy kryptowalut obsługują Quadency?


Quadency zapewnia wsparcie dla najpopularniejszych platform handlu kryptowalutami na świecie, takich jak Poloniex, Coinbase, Bitfinex, Kraken, Binance, Bittrex i Gemini. Lista oficjalnych partnerów Quadency stale rośnie, a giełdy premium, takie jak KuCoin, Liquid i OkEX, zostały niedawno zintegrowane z platformą.

wymiana obsługiwana czterokrotnie

Aktywa Quadency Trading

Quadency pozwala użytkownikom handlować dowolnymi aktywami na dowolnej z podłączonych giełd. Na podstawie aktualnie obsługiwanych giełd i wymienionych monet użytkownicy mają do nich dostęp nad 800 pary kryptowalut handlować za pomocą jednej platformy.

Strona „Przegląd rynku” zawiera podsumowanie wszystkich najlepszych monet, całkowitą kapitalizację rynkową (USD), podaż w obiegu, wolumen w ciągu 24 godzin oraz wykres. Zintegrowany skaner rynku i wykresy są połączone z wysokiej jakości danymi przesyłanymi strumieniowo na żywo, aby zapewnić potężny, kompleksowy pakiet wykresów kryptograficznych.

rynek quadency

Interfejs handlu Quadency

Interfejs handlu Quadency jest prosty, przejrzysty i łatwy w nawigacji. Ciemny motyw kolorystyczny wygląda świetnie i przyjemnie dla oka. Każde z okien jest w pełni personalizowane i można je dowolnie zmieniać. Wzdłuż górnego paska możesz przechodzić do różnych menu w ramach Quadency, takich jak ‘Handel’, „Boty”, ‘Deska rozdzielcza’, ‘Teczka’, ‘Rynek’ i ‘Aktualności’.

interfejs quadency

Po połączeniu się z giełdą i zintegrowaniu kodu API w Quadency kliknij ‘Handel’ czy jesteś gotowy, aby rozpocząć przesyłanie strumieniowe danych rynkowych w czasie rzeczywistym bezpośrednio z podłączonych giełd. W lewym oknie zostanie pokazane saldo konta dla wybranej giełdy. Aby kupić lub sprzedać kryptowalutę, istnieje prosty formularz zamówienia, który podaje szacunkową konwersję i podaje opłatę za powiązane giełdy za przeprowadzenie transakcji. Tam są brak dodatkowych opłat za Quadency.

Ta platforma ma wszechstronny zestaw narzędzi handlowych, z których możesz korzystać, takich jak zaawansowane wykresy handlowe i zarządzanie zamówieniami, które jest bardzo łatwe w użyciu. Podobnie jak większość profesjonalnych giełd handlu kryptowalutami, użytkownicy mogą wykonywać transakcje za pomocą „Zlecenie rynkowe”, „Zlecenie z limitem” i „Zatrzymaj zamówienie”.

Zaawansowane typy realizacji zleceń są idealne dla traderów poszukujących interfejsu wymiany i handlu na jednej platformie, aby umożliwić łatwiejsze zarządzanie ryzykiem i szybszą realizację zleceń. Interfejs handlowy zawiera funkcje takie jak anuluj wszystko, kliknij, aby wypełnić z wykresu i wizualizacje transakcji. Wykresy są zasilane przez TradingView z ponad 100 wskaźnikami technicznymi i narzędziami do rysowania.

Pulpit nawigacyjny Quadency

Plik ‘Deska rozdzielcza’ menu to niewątpliwie jedna z najlepszych funkcji Quadency. Centralizuje całe Twoje portfolio kryptograficzne na wielu giełdach w jednym panelu.

tablica rozdzielcza quadency

Z jednej strony możesz śledzić ogólną wydajność swoich ogólnych zasobów, analizować statystyki (np. Całkowitą liczbę aktywów, dostępne saldo, łączną liczbę transakcji, najczęściej sprzedawaną parę), sporządzać wykresy alokacji kryptowalut, wyświetlać salda według konta, przeglądać ostatnie transakcje, otwarte zamówienia i lista jest długa.

Ogólnie rzecz biorąc, pulpit nawigacyjny zapewnia wizualizację opartą na wglądu do zarządzania ogólnym portfelem kryptowalut, co jest bardzo korzystne dla inwestorów i handlowców kryptowalut.

Portfolio Quadency

Jeśli masz konta giełdowe połączone z Quadency, Twoje salda, transakcje i zamówienia są wyświetlane (i zawsze aktualne). Kliknięcie na ‘Teczka’ strona umożliwia monitorowanie wszystkich zasobów kryptograficznych (w tym portfeli sprzętowych offline i podłączonych giełd) i śledzenie ich wydajności w czasie podczas handlu.

Wizualne przedstawienie całego portfela kryptowalut na jednym ekranie jest tak potężnym narzędziem do prawidłowego zarządzania transakcjami, ryzykiem i zmianami równowagi.

portfolio quadency

Zautomatyzowane boty Quadency

Quadency zawiera potężne narzędzie do zautomatyzuj handel swoim portfelem kryptowalut giełdowych za pomocą botów handlowych, które są dostępne na większości giełd handlowych. Na połączonych kontach giełdowych możesz wykonywać różne zautomatyzowane strategie handlowe lub algorytmy. Dostępnych jest 10 gotowych strategii do wyboru, takich jak:

 • Grid Trader
 • Market Maker
 • Market Maker Plus
 • MACD
 • Wstęgi Bollingera
 • Wielopoziomowy RSI

boty quadency

Jak korzystać z automatycznego Crypto Bot

Gotowe boty do handlu kryptowalutami w Quadency mogą być używane do nauki handlu kryptowalutami i testów zwrotnych strategii kryptograficznej. Darmowy plan obejmuje 5 testów botów dziennie, który jest odpowiedni dla początkujących do eksperymentowania z różnymi automatycznymi strategiami handlu kryptowalutami.

Doświadczeni handlowcy mogą korzystać z platformy do testowania wstecznego niestandardowej strategii handlowej, aby zapewnić konsekwentnie zyskowny wynik bez obawy o pozyskanie danych historycznych i podłączenie do giełdowych interfejsów API. Silnik testowania wstecznego pozwala traderom w pełni dostosowywać i symulować gotowe strategie analizy technicznej.

Ceny Quadency

Model wyceny Quadency obejmuje bezpłatne i płatne plany, które będą odpowiednie dla traderów o różnych poziomach umiejętności. Początkujący mogą zarejestrować darmowe konto w Quadency, aby zapoznać się z oferowanymi funkcjami platform przed przejściem na konto Pro. Handlowcy, którzy handlują kwotą przekraczającą 10000 USD miesięcznie, będą musieli przejść na plan PRO, który kosztuje 39 USD miesięcznie i jest rozliczany corocznie.

wycena czterostopniowa

Bezpieczeństwo Quadency

Quadency zawiera kilka funkcji bezpieczeństwa, które chronią informacje osobowe i fundusze użytkowników przed nieautoryzowanym dostępem. Lista środków bezpieczeństwa na platformie obejmuje:

 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) na wszystkich kontach użytkowników
 • Wszystkie wrażliwe informacje użytkownika są zaszyfrowane
 • Hasła użytkowników są przechowywane w postaci zaszyfrowanej
 • Klucze API Exchange są przechowywane w postaci zaszyfrowanej
 • Chroniony wieloma warstwami 256-bitowego szyfrowania
 • Amazon Web Services w celu ograniczenia potencjału DDoS
 • Limity stawek i ReCaptcha są na miejscu, aby udaremnić ataki brutalnej siły i zautomatyzowane skrypty
 • Panele administracyjne nie są publicznie dostępne i tylko kilka upoważnionych osób ma do nich dostęp

Często Zadawane Pytania

Czy Quadency ma aplikację mobilną??

Quadency nie posiada mobilnej aplikacji handlowej na urządzenia z systemem iOS lub Android. Wersja internetowa witryny jest w pełni responsywna i pozwala z łatwością wykonywać większość czynności z urządzeń mobilnych i tabletów.

Jakie kraje obsługuje Quadency?

Quadency nie jest giełdą, która zapewnia bezpośrednią płynność lub przechowanie środków użytkowników i tam obsługiwane we wszystkich krajach na całym świecie. Nie musi przeskakiwać tych samych obwodów regulacyjnych, co rzeczywista wymiana i jest w pełni zgodny z amerykańskimi organami regulacyjnymi we wszystkich 50 stanach.

Czy Quadency Safe?

Quadency to a bezpieczna platforma kryptowalutowa, która nie ma możliwości dostępu do środków klienta na połączonych giełdach w celu wpłaty lub wypłaty środków.

Jakie są opłaty transakcyjne?

Quadency nie pobiera opłat transakcyjnych ani prowizji z każdego gatunku. Jeśli wybrana przez Ciebie giełda pobiera opłaty za rodzaj zrealizowanego zlecenia, opłaty te zostaną naliczone bezpośrednio przez giełdę w ramach Twojego rachunku wymiany.

Alternatywy Quadency

Logo krewetki

Krewetki

Shrimpy to witryna do zarządzania portfelem, która pozwala handlowcom kryptowalut zarządzać całym saldem na kilku giełdach na jednej platformie i ręcznie lub automatycznie dostosowywać procentową alokację każdego zasobu.

Odwiedź stronę wunderbit

Handel Wunderbit

Wunderbit Trading to giełda kryptowalut i sieć handlu społecznościowego, która pozwala handlować na platformie, kopiować handel najlepszymi kryptowalutami z przejrzystą historią lub stworzyć w pełni zautomatyzowanego bota do handlu kryptowalutami.

Odwiedź stronę binance

Binance

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji i jeden z najszybszych dostawców usług handlowych dla ekosystemu blockchain. Giełda stała się platformą handlu kryptowalutami premium.

Odwiedź stronę

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Quadency, naszym zdaniem platforma jest jedną z najlepszych usług kryptowalutowych na rynku. Jest to legalny terminal handlowy, który oddziela się od tradycyjnych giełd kryptowalut.

Możliwość łączenia wielu kont kryptowalutowych i handlu z jednej strony internetowej pozwala na efektywne wykonywanie transakcji dla całego portfela. To rozwiązuje problem zarządzania wieloma portfelami wymiany.

Odwiedź Quadency

Prosty i mocny to najlepszy sposób na opisanie Quadency. Zaawansowane narzędzia handlowe do zarządzania inwestycjami w kryptowaluty i zautomatyzowane boty do handlu kryptowalutami przyniosą korzyści wszystkim typom handlowców i inwestorów kryptowalut.

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź Quadency

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me