Recenzja StormGain: WAŻNE – przeczytaj to, zanim zaczniesz handlować kryptowalutami

StormGain zapewnia świeże, ekscytujące i nowe doświadczenie handlowe. Giełda wykorzystała najlepsze rynki inwestycyjne i kryptowalutowe, aby zaoferować innowacyjną platformę do handlu kontraktami terminowymi na kryptowaluty.

Handlowcy mogą czerpać korzyści z niestabilnych rynków kryptowalut dzięki najpopularniejszym parom kryptowalut i przy użyciu wysokiej dźwigni do 200x. Możesz nawet kupić kryptowaluty za pomocą karty kredytowej.

Odwiedź StormGain

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji StormGain, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie ich witryny, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą nastąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Szybki proces rejestracji i rejestracji
 • Dźwignia do 200 razy większa
 • Konkurencyjne opłaty handlowe
 • Kup kryptowaluty za pomocą karty kredytowej lub debetowej
 • Obsługuje kopanie kryptowalut
 • 4,4 gwiazdki na podstawie 557 recenzji
 • Konto demo do ćwiczenia handlu

ogólny

4.1 / 5 Odwiedź StormGain

Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem handlu kryptowalutą zalecamy skorzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut.

witryna stormgain

Co to jest StormGain?

StormGain to jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut w Wielkiej Brytanii dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie z ponad 120 000 klientów. Platforma oferuje do 200x lewarowany handel walutami cyfrowymi. Platforma do handlu i inwestowania kryptowalut oferuje najnowocześniejsze narzędzia do tworzenia wykresów i handlu.

otrzymać 15% darmowego bonusu przy pierwszym depozycie z stormgainem.


Zdobądź 15% bonusu

StormGain jest dobrze znany z oferowania kontraktu rozliczenie w stablecoin Tether (USDT). Rozliczenie USDT dla kontraktów jest odpowiednie dla osób, które wolą zmniejszyć ekspozycję swojego portfela i ograniczyć ryzyko kursowe, które jest typowe dla kryptowalut o dużej zmienności, takich jak Bitcoin i Ethereum.

Porównanie StormGain

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje w StormGain. Ta tabela porównawcza zawiera listę alternatywnych giełd handlu kryptowalutami, takich jak StormGain, które oferują światowej klasy funkcje.

Funkcje StormGain

Dzięki nowoczesnemu interfejsowi, bezpiecznemu portfelowi, uwierzytelnianiu dwuskładnikowemu, sygnałom handlowym i doskonałemu doświadczeniu użytkownika, StormGain jest poważną platformą do handlu kryptowalutami. Oto inne godne uwagi funkcje.

Szybka weryfikacja (bez KYC)

Użytkownicy StormGain mogą rozpocząć handel na platformie z podstawowymi informacjami, takimi jak imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Jest brak wymogu pełnej weryfikacji tożsamości lub KYC (Poznaj swoich klientów) i prześlij dokumentację kadrową. Będzie to atrakcyjne dla niektórych handlowców, którzy wolą pozostać anonimowi.

Zaawansowane wykresy

StormGain oferuje imponujący interfejs użytkownika, który obejmuje moc i prosta platforma handlowa kryptowalutami aby trader mógł analizować wykresy cenowe. System wykresów jest wyposażony w zaawansowane narzędzia do handlu kryptowalutami, wskaźniki i tryb pełnoekranowy. Elegancki i responsywny interfejs użytkownika StormGain został zaprojektowany z prostotą, która jest łatwa w użyciu dla początkujących i zaawansowanych traderów.

Okno handlu Stormgain

Wysoka dźwignia finansowa & Rozliczenie USDT

StormGain to jedna z nielicznych platform handlowych na świecie, które wykorzystują handel kryptowalutami do mnożnika do 200x. Podczas gdy handel dźwignią z depozytem zabezpieczającym może być niezwykle ryzykowny, profesjonalni handlowcy mogą maksymalizować swoje potencjalne zyski na swoich pozycjach. Musimy ostrzec, że handel z wysokimi marżami nie jest odpowiedni dla początkujących.

Funkcje Stormgain

Inną godną uwagi cechą jest rozliczenie w stabilnym powiązaniu monet (USDT), które jest powiązane z dolarem amerykańskim (USD). Dzięki temu użytkownicy mogą handlować na zmiennym cyfrowym rynku walutowym bez nadmiernej ekspozycji kapitału i zabezpieczyć swój portfel przed nagłymi zmianami cen.

Kup Crypto za pomocą karty kredytowej

StormGain umożliwia swoim użytkownikom platformy kupowanie kryptowalut za pomocą karty kredytowej w celu zasilenia konta, bez konieczności przesyłania pieniędzy z giełdy kryptowalut. StormGain obsługuje karty kredytowe VISA i Mastercard. Tam jest mieszkanie 5% opłaty stosowane do wszystkich zakupów kartą kredytową lub 10 USD (w zależności od tego, która wartość jest wyższa), co jest rozsądne w porównaniu z innymi platformami transakcyjnymi, takimi jak Coinbase.

Poćwicz korzystanie z konta demo

Istnieją setki giełd kryptowalut, jednak nie wszystkie mają konto demo, aby ćwiczyć handel wirtualnymi środkami. Tryb demo StormGain wykorzystuje prawdziwe dane, takie jak dane kryptograficzne, aby umożliwić swoim użytkownikom symulację opłaty za ryzyko handlowe i zaznajomienie się z platformą przed zasileniem prawdziwego konta.

Czy StormGain jest legalny?

Na podstawie naszych badań StormGain wydaje się być legalną giełdą handlową kryptowalutami. Giełda jest członkiem Stowarzyszenie Blockchain w Komisji Finansowej. Założony w 2019, StormGain to Oficjalny partner w rękawach popularnego brytyjskiego klubu piłkarskiego Newcastle United.

Rejestracja w StormGain & Weryfikacja

Aby otworzyć konto w StormGain, proces jest prosty i zajmuje tylko kilka minut. Handlowcy będą musieli podać prawidłowy adres e-mail, aby rozpocząć handel walutami cyfrowymi. Jest brak wymogu okazania dokumentu tożsamości aby handlować kryptowalutami z depozytem zabezpieczającym lub kupować altcoiny za pomocą Bitcoin.

Handel z StormGain

W przeciwieństwie do tradycyjnych giełd kryptowalut, które będą współpracować z TradingView dla swoich wykresów, StormGain oferuje unikalne i niestandardowe doświadczenie handlowe. Interfejs użytkownika zawiera wszystkie oczekiwane funkcje handlowe i funkcje w formacie minimalistyczna i elegancka aranżacja. Użytkownicy mogą szybko przeglądać pary kryptowalut, wykresy cen na żywo, salda portfeli i otwarte pozycje z jednego okna.

Interfejs użytkownika stormgain

Pasek wyboru monety u góry jest całkiem przydatny, szczególnie w przypadku największych zyskujących i przegranych. Ekstremalne ruchy na rynkach mogą stanowić okazję do handlu, więc ta funkcja spodoba się niektórym użytkownikom. W przeciwnym razie możesz dodać swoje ulubione monety lub skorzystać z popularnej listy.

Poważni handlowcy kryptowalut mogą patrzeć na interfejs i zastanawiać się, czy tak jest? Absolutnie nie.

handel Stormgain

Kliknij tryb „Pełny ekran”, co spowoduje wyświetlenie pełnego okna wykresów, w którym możesz dodawać wskaźniki, rysować linie trendów i wzory, klikając wykres prawym przyciskiem myszy. Po pewnym czasie korzystania z wykresów jest płynny, intuicyjny i responsywny. Wszelkie narzędzia do rysowania technicznego na wykresie pozostaną, gdy wyjdziesz z trybu pełnoekranowego i przełączysz się na inne przydatne pary kryptowalut.

Stormgain otwarty handel

Aby dokonać transakcji kupna lub sprzedaży, wystarczy kliknąć zielony przycisk „Otwórz transakcję”, co spowoduje wyświetlenie okna zamówienia. Na poniższym zrzucie ekranu zobaczysz, że wykres jest wyświetlany obok pola zamówienia z pokazaną analizą techniczną. Ta funkcja umożliwia użytkownikom przejrzyj wykresy podczas składania zamówienia co jest przydatne, aby zobaczyć analizę techniczną i kluczowe poziomy itp.

Użytkownicy mogą zmieniać ramy czasowe w oknie zamówienia, aby upewnić się, że analiza spełnia określone kryteria w wyższych (lub niższych) ramach czasowych. Tutaj możesz wybrać następujące szczegóły zamówienia:

 • Typ zlecenia (rynkowe lub limit)
 • Wielkość stanowiska
 • Kwota depozytu (do 200x)
 • Odbierz zyski i stop lossy

Stawka prowizji jest również wyświetlana dla Twojej informacji, co jest przydatne.

Zamień kryptowalutę natychmiast

StormGain umożliwia swoim użytkownikom natychmiastową zamianę krypto na inną. Zamiast korzystać z platform natychmiastowej wymiany, takich jak Changelly, ChangeNOW, SimpleSwap i SwapSpace, użytkownicy mogą wykonywać swapy kryptograficzne w StormGain, korzystając z natychmiastowej wymiany. Stawka prowizji od kursu walutowego jest wyświetlana na dole, którą oceniamy w sekcji opłat.

Krypto wymiany Stormgain

Kup Crypto za pomocą karty kredytowej

StormGain oferuje opcję zakupu kryptowalut przy użyciu karty kredytowej (VISA lub Mastercard) w ramach partnerstwa z Simplex. ZA mieszkanie 5% opłaty dotyczy wszystkich zakupów kartą kredytową lub 10 USD (w zależności od tego, która z tych kwot jest wyższa). Aby kupić kryptowaluty za pomocą karty kredytowej przy użyciu StormGain, wykonaj następujące kroki:

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ z depozytami bitcoinów

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

Portfel StormGain

Platforma obejmuje własny portfel wielowalutowy, który umożliwia użytkownikom przechowywanie ich aktywów kryptograficznych podczas handlu z depozytem zabezpieczającym lub wymiany aktywów na giełdzie lub przechowywania zakupionych kryptowalut. Wbudowany portfel kryptograficzny może zabezpieczyć do 6 popularnych zasobów kryptograficznych, takich jak:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • XRP
 • Bitcoin Cash
 • Tether USDT

portfel sztormowy

Portfel StormGain jest chroniony kilkoma środkami bezpieczeństwa, takimi jak szyfrowanie i uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby Twoje fundusze były bezpieczne. Aplikacja portfela jest dostępna do użytku zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Andriod. Aby pobrać darmowy portfel StormGain z witryny odwiedź ich witrynę internetową i zakończ krótki proces rejestracji.

Co ważne, tam brak wzmianki na stronie, czy środki są przechowywane w cold walletach. Przechowywanie środków klientów w trybie offline stało się standardem na giełdach kryptowalut i powinno być zapewniane w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa na platformie.

Zarabiaj odsetki za pomocą portfela StormGain

StormGain wprowadził nową funkcję, aby zachęcić swoich traderów do kupowania i trzymania środków w portfelu giełdowym, aby zarabiać odsetki od swoich walut cyfrowych. Platforma oferuje do 12% APR odsetek od środków zdeponowanych w portfelu StormGain. Handlowcy mogą przekształcić swój portfel w zdrowy zysk w dłuższej perspektywie, przechowując aktywa w portfelu StormGain bez handlu.

Aby osiągnąć pełne 12% odsetki od aktywów, handlowcy muszą odblokować wyższe poziomy statusu lojalnościowego. StormGain umożliwia wypłatę zarobionych odsetek jako USDT po 30 dniach.

Opłaty za StormGain, marża & Limity

Większość traderów wie, że opłaty handlowe są ważnym czynnikiem podczas korzystania z giełdy kryptowalut. Szczególnie dla aktywnych inwestorów jednodniowych, którzy mogą wykonywać kilka transakcji dziennie z dużą dźwignią finansową. Opłaty za StormGain są następujące lub możesz odwiedzić ich stronę internetową, aby zobaczyć w całości.

Opłaty handlowe

Aby kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą platformy handlowej StormGain, obowiązują następujące opłaty. W porównaniu do innych giełd opłaty są rozsądne i konkurencyjne na rynku.

Opłaty za wymianę

Aby natychmiast zamienić krypto na inne krypto za pomocą StormGain, pobierana jest prowizja w zależności od sprzedawanych aktywów. Na przykład opłata za wymianę pary BTC / USDT wynosi 0,095% za transakcję w porównaniu do Binance, który pobiera 0,1% od transakcji.

Kaucja & Wycofanie

Nie ma żadnych opłat depozytowych za przeniesienie krypto na platformę StormGain. Tam jest W przypadku wysyłania krypto na inną platformę obowiązuje opłata za wypłatę w wysokości 0,1% lub portfel sprzętowy. W zależności od zasobu kryptograficznego obowiązują minimalne i maksymalne limity i sugerują sprawdzenie strony internetowej. Opłata za wypłatę jest nietypowa, ponieważ większość giełd pobiera tylko standardową opłatę za wydobycie w sieci blockchain.

Obsługa klienta

Ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z danej giełdy kryptowalut jest obsługa klienta. Zauważyliśmy, że StormGain ma czatbota na żywo 24/7, który zadaje pytania. Skorzystaliśmy z czatu na żywo i otrzymaliśmy odpowiedź od operatora w ciągu 5 minut, co było całkiem dobre.

StormGain posiada również „Bazę wiedzy”, która zawiera przydatne przewodniki i sposoby rozwiązywania często zadawanych pytań. Sekcje są podzielone na kategorie, dzięki czemu można przeglądać i wyświetlać inne interesujące tematy. Ponieważ StormGain jest stosunkowo nową giełdą handlu kryptowalutami, sekcja pomocy nie jest tak dokładna, jak inne giełdy, ale spodziewamy się, że zostanie ona wypełniona w przyszłości wraz ze wzrostem bazy użytkowników.

Opinie & Informacje zwrotne

Platforma StormGain ma otrzymał 4,5 gwiazdki na 5 na szanowanej stronie internetowej z recenzjami Trustpilot. Komentarze i oceny opinii są mieszane z wieloma negatywnymi komentarzami. Podobnie jak w przypadku wszystkich giełd, nowi handlowcy powinni stosować własną należytą staranność, praktyki zarządzania ryzykiem i nadal być na bieżąco z przeglądami wymiany, takimi jak ta.

Często Zadawane Pytania

Czy StormGain jest bezpieczny?

StormGain przedstawia kilka zaleceń dla użytkowników, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich zasobów kryptograficznych na giełdzie. Środki obejmują użycie silnego hasła, aktywację uwierzytelniania dwuskładnikowego i utworzenie oddzielnego konta e-mail.

Zauważyliśmy, że istnieją ograniczone informacje na temat dokładnych środków bezpieczeństwa, które StormGain wdrożył w celu ochrony strony internetowej i portfeli użytkowników. Chcielibyśmy, aby zostało to dodane dla jasności i przejrzystości dla użytkowników.

Czy możesz handlować demo używając StormGain?

StormGain ma funkcję konta demo, która pozwala handlowcom ćwiczyć handel kryptowalutami bez dokonywania wpłaty. Nowi użytkownicy mogą przetestować interfejs użytkownika StormGrain, aby zapoznać się z nim przed zdeponowaniem środków przed rozpoczęciem handlu lewarowanego.

Czy StormGain ma program poleceń??

StormGain ma program poleceń, który działa jak program lojalnościowy, aby nagradzać istniejących użytkowników za przyciąganie nowych klientów za pomocą ich unikalnego linku polecającego. Plik premia za polecenie wynosi 15% opłat transakcyjnych poleconych użytkowników. Nie ma ograniczeń co do liczby skierowań lub wygaśnięcia.

Czy istnieje aplikacja mobilna?

Platforma StormGain oferuje aplikację handlową, którą można pobrać na urządzenia z systemem iOS i Android. Aplikacja StormGain umożliwia użytkownikom połączenie konta handlowego za pośrednictwem interfejsu API w celu wykonywania transakcji, składania zleceń i sprawdzania aktywnych pozycji z urządzenia mobilnego.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję StormGain, platforma jest łatwy w użyciu i wyposażony w doskonałe funkcje dla handlowców którzy chcą handlować z wysoką dźwignią. Najnowocześniejszy interfejs użytkownika i wykresy handlowe są jednymi z najlepszych, jakie widzieliśmy i po prostu czujemy się dobrze.

Opłaty za handel lub wymianę kryptowalut bezpośrednio na giełdzie są bardzo rozsądne w porównaniu do innych popularnych platform kryptograficznych. Istnieją jednak obawy związane z opiniami na innych forach, którymi należy się zająć i brak jasności co do środków bezpieczeństwa, takich jak przechowywanie portfela w niskiej temperaturze.

Odwiedź StormGain

Więc jaki jest nasz ostateczny werdykt?

Jest za wcześnie, aby sprawdzić, czy jest to nasza lista najlepszych platform handlu kryptowalutami. Poczekamy kilka miesięcy i będziemy monitorować giełdę pod kątem dalszych aktualizacji i nowości.

Jeśli jednak szukasz nowej giełdy kryptowalut, powinieneś założyć konto w StormGain, aby przetestować jego światowej klasy funkcje (lub nawet skorzystać z konta demo).

Mogą Cię również zainteresować te starannie wybrane artykuły:

 • Recenzja Shrimpy: Automatycznie zrównoważyć swój portfel kryptograficzny
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Recenzja Plus500: Handel kontraktami CFD, funkcje & Opłaty (2021)
 • Bitit Exchange: przeczytaj tę recenzję przed zarejestrowaniem się
 • Recenzja eToro: Kopiuj i handluj odnoszącymi sukcesy handlowcami kryptograficznymi

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź StormGain

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map