SwapSpace to agregator wymiany kryptowalut, który umożliwia handlowcom i inwestorom szukaj najlepszych kursów na rynku kryptowalut, aby natychmiast wymieniać monety. Ich natychmiastowa usługa Crypto-to-Crypto to łatwy, przyjazny dla początkujących i bezpieczny sposób wymiany różnych zasobów cyfrowych bez konieczności tworzenia konta i limitów wymiany.

Wymiana SwapSpace obsługuje ponad 300 zasobów kryptograficznych i współpracuje z godnymi zaufania i uznanymi giełdami globalnymi, aby oferować swoim klientom najlepsze opcje kursów.

Odwiedź SwapSpace

Chociaż naszym celem jest zawsze dostarczanie dokładnych informacji w tej recenzji SwapSpace, sugerujemy, abyś to zrobił odwiedź witrynę internetową aby być na bieżąco ze zmianami, które mogą nastąpić później.

Ponadto portfel sprzętowy Bitcoin, taki jak Ledger Nano X, jest wymagany, aby otrzymać kryptowalutę za pomocą tej platformy. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik, w którym znajdziesz portfele sprzętowe do kryptowalut.

miejsce wymiany

Co to jest SwapSpace?

SwapSpace działa jako pośrednik informacyjny i agregator różnych giełd wirtualnych walut, co pozwala klientom błyskawicznie wymieniaj ponad 300 kryptowalut zarówno ze stałymi, jak i zmiennymi kursami. Platforma SwapSpace nawiązała współpracę z globalnymi błyskawicznymi giełdami kryptograficznymi, takimi jak Changelly, ChangeNOW i SimpleSwap aby zapewnić najlepsze ceny kryptowalut inwestorom na całym świecie.

Porównanie SwapSpace

Przyjazny dla początkujących i łatwość obsługi to ważne funkcje w SwapSpace. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych popularnych giełd kryptograficznych, które pozwalają użytkownikom na natychmiastową wymianę kryptowalut za pomocą prostej w obsłudze strony internetowej.

Może Cię również zainteresować:

  • 5 najlepszych platform do zarabiania na kryptowalutach
  • 10 najlepszych bitcoinów & Giełdy kryptowalut w Australii
  • Przegląd handlu Wunderbit: boty do handlu kryptowalutami & Handel społecznościowy
  • Recenzja Stealthex: Crypto, Instant Swaps & Opłaty
  • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)

Jak działa SwapSpace?

SwapSpace współpracuje z niektórymi z najpopularniejszych platform kryptowalut natychmiastowych agregować najlepsze stawki kryptowalut z usług takich jak StealthEX, Changelly, ChangeNOW, SimpleSwap, ChangeHERO i GodEX. Nie ma potrzeby rejestrowania się na wielu giełdach handlowych kryptowalut, aby znaleźć najlepszą cenę. SwapSpace wykonuje ciężką pracę, szukając najlepszej dostępnej stawki.

Oferowane ceny są zablokowane, dopóki użytkownik nie zakończy transakcji i nie zostanie potwierdzony w łańcuchu bloków. Oznacza to, że użytkownicy SwapSpace mogą szybko i anonimowo przekonwertuj kryptowalutę lub tokeny w ciągu kilku minut w najlepszej cenie.

jak działa obszar wymiany


Czy SwapSpace jest bezpieczny?

SwapSpace to plik bezpieczne miejsce do natychmiastowej konwersji kryptowalut i tokenów. W witrynie NIE są przechowywane fundusze użytkowników, które w innym przypadku mogłyby zostać zhakowane lub przejęte. SwapSpace nie wymaga również dostępu do twoich kluczy prywatnych ani żadnych informacji o użytkowniku. Usługa swap wyśle ​​monety do portfela sprzętowego twojego personelu po zakończeniu transakcji w celu przechowania.

Opłaty za SwapSpace

SwapSpace gromadzi stawki kryptowalut w jednym miejscu na ekranie i pozwala klientom porównać i wybrać najlepszą stawkę na rynku. Tam są brak dodatkowych opłat w stosunku do stawek partnerów.

Jak zamienić kryptowaluty za pomocą SwapSpace

Aby natychmiast wymienić kryptowalutę na SwapSpace, wykonaj następujące proste kroki:

kryptowaluta obszaru wymiany

Wybierz kryptowalutę & Kwota do zamiany

Korzystając z widżetu na stronie SwapSpace.co, wybierz kryptowalutę, którą chcesz sprzedawać, korzystając z menu rozwijanego. Do wyboru jest ponad 300 kryptowalut, takich jak Bitcoin, Ethereum, Cardano, Basic Attention Token, LINK i Tezos. Po wprowadzeniu kwoty sprzedaży wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić.

Wybierz najlepszą cenę

SwapSpace pokaże listę dostępnych opcji kursu z listy partnerów. Najlepsza stawka zostanie wyświetlona u góry. Wybierz najlepszy kurs od partnerów wymiany. Niektóre wymiany wymagają przejścia procedury AML / KYC.

Wybierz najbardziej opłacalny kurs i kliknij przycisk „Wymień”.

stawki swapspace

Wprowadź szczegóły transakcji

Następnym krokiem jest wprowadzenie adresu odbiorcy. Upewnij się, że Twój portfel sprzętowy kryptowaluty może obsługiwać monetę przed zakończeniem transakcji. Na przykład, jeśli chcesz zamienić Bitcoin na Ethereum, musisz wprowadzić swój adres Ethereum, jak pokazano poniżej. To nie jest adres Bitcoin ani inna kryptowaluta. W przeciwnym razie możesz potencjalnie stracić swoje monety.

Gdy będziesz zadowolony z zamówienia, zaakceptuj T&Cs i kliknij „Dalej”.

portfel swapspace

Przekaż fundusze

Ostatnim krokiem jest przelanie środków kryptowaluty, którą chcesz zamienić. Po zrealizowaniu zamówienia kryptowaluta zostanie wysłana na podany adres. Czas przetwarzania może zająć do 1 godziny i zależy od szybkości pracy partnerów SwapSpace oraz całkowitego obciążenia sieci blockchain.

Plik średni czas swapu dla najpopularniejszych kryptowalut to około 15-20 minut.

depozyt w obszarze swapspace

Często Zadawane Pytania

Czy SwapSpace Legit?

SwapSpace to plik legalna usługa kryptograficzna, która działa od 2019 roku i platformę o zaufanych nazwach w środowisku kryptowalut, takim jak ChangeNOW i Changelly. Użytkownicy mogą natychmiastowo handlować kryptowalutami anonimowo, ponieważ nie ma wymogu tworzenia konta ani przesyłania dokumentacji tożsamości do SwapSpace.

Jakie kryptowaluty obsługują SwapSpace?

SwapSpace obsługuje ponad 300 kryptowalut w tym główne waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, EOS, Stellar, Monero i wiele innych. SwapSpace stale dodaje obsługę nowych partnerów wymiany, co spowoduje dodanie większej liczby monet do usługi. Pełna lista monet obsługiwanych przez SwapSpace, odwiedź ich witrynę internetową.

Czy musisz dokończyć weryfikację konta?

Użytkownicy SwapSpace nie trzeba zakładać konta, aby korzystać z usługi. Niektórzy partnerzy wymiany SwapSpace wymagają od swoich użytkowników potwierdzenia tożsamości i ukończenia procesu Know-Your-Customer (KYC). Jeśli wybierzesz kurs swap u jednego z tych dostawców, przed zakończeniem transakcji będziesz musiał przedłożyć dokumentację tożsamości.

Czy istnieje minimalna kwota do zamiany?

SwapSpace nie ogranicza kwoty do wymiany. Użytkownicy będą musieli wziąć pod uwagę opłatę sieciową, aby upewnić się, że kwota pokrywa koszt transakcji blockchain.

Czy mieszkańcy USA mogą korzystać ze SwapSpace?

SwapSpace nie pozwala klientom z USA na korzystanie z ich usług lub uzyskiwanie do nich dostępu ze względu na surowe przepisy. Lista krajów objętych zakazem obejmuje Bangladesz, Boliwię, Kubę, Krym, Iran, Koreę Północną, Sudan, Syrię, Stany Zjednoczone (w tym wszystkie terytoria USA, takie jak Portoryko, Samoa Amerykańskie, Guam, Mariany Północne i Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych (St. . Croix, St. John i St. Thomas))

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję SwapSpace, łatwość obsługi i prosty w użyciu interfejs sprawiają, że usługa natychmiastowej wymiany kryptowalut jest doskonałym miejscem do wymiany walut cyfrowych. Poprzez swój program partnerski z renomowanymi giełdami fiat do kryptowalut, SwapSpace jest w stanie zaoferować swoim użytkownikom najlepsze opcje kursów.

Odwiedź SwapSpace

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i ochronę, SwapSpace nie zbiera informacji od użytkowników i nie przechowuje żadnych środków na giełdzie. Nie ma również żadnych dodatkowych opłat za wymianę kryptowalut. Ogólnie rzecz biorąc, SwapSpace to innowacyjna usługa do natychmiastowej konwersji kryptowalut.

Ważne jest, aby korzystać z globalnej i godnej zaufania giełdy kryptowalut, aby kupować, handlować i sprzedawać Bitcoiny i kryptowaluty. Istnieje kilka giełd, które zostały zhakowane lub zostały skradzione środki klientów. Następujące giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – są dobrze znane i cieszą się zaufaniem, ponieważ zapewniają bezpieczny sposób początkującym i profesjonalnym handlowcom kryptowalut na zdeponowanie waluty fiducjarnej i zakup aktywów cyfrowych.

Odwiedź SwapSpace

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me