Dzięki niedawnej legalizacji inwestowania w Bitcoiny w Indiach, inwestorzy mogą wykorzystywać waluty fiat na giełdach kryptowalut, aby inwestować Bitcoiny i inne altcoiny w ich lokalnej walucie. Oczekujemy, że Bitcoin w Indiach szybko nabierze tempa, więc może to być świetny czas na zakup Bitcoinów, jeśli mieszkasz w tym regionie.

Odwiedź Wazirx

Sprawdziliśmy jedną z najbardziej znanych platform kryptograficznych w Indiach, WazirX, która jest giełdą kryptowalut, która umożliwia użytkownikom kupowanie Bitcoinów w Indiach (a także na całym świecie). W tej recenzji Wazirx omówimy nasze ustalenia dotyczące funkcji platformy, łatwości użytkowania, opłat i bezpieczeństwa.

Ponadto przed rozpoczęciem handlu zalecamy użycie portfela sprzętowego Bitcoin. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut.

Co to jest Wazirx?

WazirX to legalna giełda kryptowalut w Indiach, która umożliwia użytkownikom inwestowanie w kilka kryptowalut poprzez handel walutą fiducjarną. Firma ma siedzibę w Bombaju i jest kierowana przez doświadczony zespół, w skład którego wchodzą Nischal Shetty, Sameer MhatreEx i Siddharth Menon.

zespół wazirx

WazirX w porównaniu

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje WazirX. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, które oferują światowej klasy funkcje.

Może Cię również zainteresować:

 • 5 najlepszych platform do zarabiania na kryptowalutach
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Jak zarobić Bitcoin za darmo: 6 sprawdzonych metod

 • Recenzja Nexo: jak zarabiać odsetki na kryptowalutach
 • Przegląd handlu Wunderbit: boty do handlu kryptowalutami & Handel społecznościowy

Kluczowe funkcje WazirX

funkcje wazirx

Oto podsumowanie najlepszych funkcji WazirX (z naszym komentarzem):

 • Prosty i przyjazny dla początkujących interfejs użytkownika
 • Szybka weryfikacja Poznaj swojego klienta (KYC)
 • Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty natychmiast za pośrednictwem konta bankowego
 • Niskie opłaty handlowe za natychmiastowy zakup kryptowalut
 • Handel kryptowalutami peer-to-peer (P2P) z zerowymi opłatami transakcyjnymi
 • Aplikacja mobilna dostępna na obsługiwanych urządzeniach

WazirX & Partnerstwo Binance

WazirX został przejęty w 2019 roku przez Binance, największą na świecie giełdę kryptowalut. Miliony użytkowników Binance mogą teraz łączyć swoje konta Binance i WazirX.


Więc co to oznacza? Użytkownicy mogą teraz zaloguj się do WazirX przez Binance i skorzystaj z platformy transakcyjnej lub P2P (bez opłat), aby spieniężyć i wypłacić krypto z powrotem na INR.

Aby kupić kryptowaluty w Indiach za pomocą WazirX:

Przelewaj środki między WazirX a @binance portfele błyskawicznie i bezproblemowo &# 128406;$ wrx mld $ #IndiaWantsCrypto pic.twitter.com/LqUwkhPI08

– WazirX (@WazirXIndia) 14 lutego 2020 r

Rejestracja WazirX & Zaloguj sie

Aby utworzyć konto w WazirX, proces jest bardzo prosty i zajmuje tylko kilka minut. Aby rozpocząć, wykonaj następujące kroki:

Zarejestruj się w Wazirx

Kiedy logujesz się do WazirX po raz pierwszy, zaleca się skonfigurowanie zabezpieczeń konta. Dostępne są dwie opcje ochrony środków:

 • Aplikacja Google Authenticator
 • Mobilny SMS

Zalecamy wybranie aplikacji uwierzytelniającej, ponieważ jest bezpieczniejsza. Natomiast wiadomości SMS nie są szyfrowane przez operatorów telefonicznych i mogą być podatne na zagrożenia bezpieczeństwa, takie jak przekazywanie portów lub przechwytywanie.

Było kilka funduszy użytkowników zabezpieczonych weryfikacją przez SMS-a, które zostały zhakowane przy użyciu metody o nazwie Zablokowanie lub wymiana karty SIM.

Wazirx Security

Weryfikacja konta WazirX (KYC)

Aby wypłacić środki i handlować na giełdzie WazirX P2P, musisz przesłać następujące informacje, aby zakończyć proces KYC:

 • Podstawowe informacje o personelu (data, data urodzenia, adres itp.)
 • Dane karty PAN
 • Prześlij dokument tożsamości (np. Paszport lub prawo jazdy)

Proces jest częściowo zautomatyzowany i zajmuje tylko kilka minut. Ma chronić giełdę i inwestorów przed praniem pieniędzy i finansowaniem terroryzmu.

Wazirx KYC

Interfejs użytkownika WazirX

Patrząc na interfejs użytkownika, poniżej znajduje się zrzut ekranu platformy wykresów na WazirX.

Jest czysty, minimalny i uproszczony, który będzie odpowiedni dla początkujących traderów i inwestorów. W przeciwieństwie do tradycyjnych giełd kryptowalut z depozytem zabezpieczającym, nie ma zaawansowanych narzędzi ani wskaźników do tworzenia wykresów.

Tak więc, jeśli znasz analizę techniczną, korzystanie z wykresów WazirX prawdopodobnie nie jest dla Ciebie odpowiednią opcją. W takim przypadku lepiej byłoby, gdybyś użył WazirX w połączeniu z renomowaną witryną z wykresami kryptograficznymi, aby przeanalizować ceny kryptowalut na żywo.

Związane z: 4 Najlepsze strony z wykresami kryptograficznymi dla traderów Altcoin

Zauważyliśmy, że istnieją tylko zlecenia typu limit i stop limit. Jest to jeden z obszarów ulepszeń, który należy wziąć pod uwagę, aby zaoferować zaawansowane typy zleceń, które będą atrakcyjne dla zaawansowanych handlowców kryptowalut.

Ogólnie rzecz biorąc, interfejs użytkownika WazirX wydaje się bardziej odpowiedni dla początkujących lub użytkowników, którzy po prostu wolą prostą i łatwą w użyciu giełdę kryptowalut do kupowania bitcoinów.

interfejs wazirx

WazirX Crypto Coins

WazirX ma szeroką ofertę kryptowalut do kupowania, handlu i sprzedaży z USDT, BTC lub INR. Istnieje ponad 50 różnych kryptowalut, takich jak:

 • Bitcoin
 • Marszczyć
 • Eter
 • EOS
 • Bitcoin Cash
 • Litecoin
 • Ethereum Classic
 • Gwiezdne lumenów
 • Ikona
 • OmiseGO
 • Tezos
 • MATIC
 • WazirX Token
 • I wiele innych…

Opłaty WazirX

Opłaty handlowe

WazirX używa pliku model twórcy i biorcy do ustalania opłat transakcyjnych kupna i sprzedaży. W zależności od rodzaju zamówienia złożonego przez użytkownika, WazirX ustali opłatę transakcyjną, którą należy zastosować w następujący sposób:

 • Obowiązuje opłata w wysokości 0,02% dla zleceń limitowanych i warunkowych (Taker)
 • Obowiązuje opłata w wysokości 0,02% dla zamówień rynkowych, które wypełniają (Maker)

Opłaty depozytowe

Opłaty depozytowe za przelew waluty fiducjarnej do WazirX zależą od wybranej metody wpłaty. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z szybkiej metody wpłaty UPI, jest bez opłaty depozytowej i trwa około 15 minut.

Opłaty karencji

Użytkownicy powinni być świadomi, że wypłaty kryptowalut z WazirX będą wiązały się z opłatą sieciową, która jest pobierana po wycofaniu się z giełdy. Opłata ta zależy od obciążenia łańcucha blokowego.

Możesz sprawdzić opłaty za wypłatę na Strona opłat WazirX dla każdej kryptowaluty.

WazirX Security

Zapewnienie bezpieczeństwa środków na giełdzie kryptograficznej powinno być najwyższym priorytetem.

Przeglądając stronę bezpieczeństwa WazirX, znajduje się kilka zaleceń dotyczących bezpieczeństwa środków, takich jak:

 • Ustaw silne hasło logowania
 • Aktywuj zwiększone bezpieczeństwo konta (np. Google Authenticator i weryfikacja SMS)

Chociaż są to ważne zalecenia dla wszystkich użytkowników, niewiele jest informacji na temat praktyk bezpieczeństwa stosowanych przez WazirX w celu zabezpieczenia witryny, portfeli online i przetwarzania wypłat.

W przypadku braku tych informacji użytkownicy korzystający z WazirX powinni przenieść swoją kryptowalutę do portfela sprzętowego zamiast przechowywać ją na giełdzie.

W rzeczywistości Wazirx powinien rozważyć przejście do zimne rozwiązanie portfela który jest zabezpieczony wielowarstwowym szyfrowaniem i przechowywany na cyfrowych urządzeniach magazynujących offline. To znacznie ułatwiłoby pokazanie użytkownikom WazirX, że jest to bezpieczna i legalna giełda kryptowalut.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję, WazirX ułatwił Hindusom kupowanie Bitcoinów i innych kryptowalut. Ma solidną listę funkcji i doskonałą wymianę handlową peer-to-peer, aby ułatwić kupowanie, handel i sprzedaż Bitcoinów za pomocą lokalnej waluty INR.

Odwiedź Wazirx

Dzięki partnerstwu z Binance, największą na świecie giełdą kryptowalut, możemy spodziewać się więcej dobrych rzeczy od zespołu WazirX w najbliższej przyszłości.

Polub ten post? Nie zapomnij go udostępnić!

Jeśli istnieją inne giełdy kryptowalut, które chcesz, abyśmy przejrzeli, zostaw nam komentarz.

Ważne jest, aby korzystać z globalnej i godnej zaufania giełdy kryptowalut, aby kupować, handlować i sprzedawać Bitcoiny i kryptowaluty. Istnieje kilka giełd, które zostały zhakowane lub zostały skradzione środki klientów. Następujące giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – są dobrze znane i cieszą się zaufaniem, ponieważ zapewniają bezpieczny sposób początkującym i profesjonalnym handlowcom kryptowalut na zdeponowanie waluty fiducjarnej i zakup aktywów cyfrowych.

Odwiedź WazirX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me