Recenzja ZipMex – czy to legalne czy oszustwo? (2021)

Zipmex to cyfrowa giełda aktywów, która koncentruje się na zapewnieniu inwestorom detalicznym i instytucjonalnym możliwości bezpiecznego inwestowania w kryptowaluty. Giełda zapewnia platformę dla użytkowników Bitcoin w Australii i szerszym regionie Azji i Pacyfiku, takim jak Singapur, który również wspiera rozwój globalnej branży kryptowalut.

Odwiedź Zipmex

Chociaż naszym celem jest dostarczenie najdokładniejszych informacji w tej recenzji Zipmex, sugerujemy od czasu do czasu odwiedzać ich witrynę internetową, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą wystąpić później..

Co to jest ZipMEX?

Zipmex to regulowany dostawca cyfrowej wymiany walut który ma na celu zostać liderem na rynku, oferując szybkie transakcje, wysoką płynność i szeroki wybór aktywów kryptograficznych. Giełda zapewnia swoim użytkownikom pakiet zaawansowanych funkcji handlowych i narzędzi do tworzenia wykresów, których można używać do tworzenia wykresów szerokiego wyboru kryptowalut, którymi można handlować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu..

zipmex

Porównanie Zipmex

Niskie opłaty są częstym czynnikiem dla inwestorów szukających wymiany, aby kupić Bitcoin za pomocą AUD. Ta tabela porównawcza zawiera inne topowe australijskie giełdy kryptowalut które oferują niskie opłaty transakcyjne.

Przegląd Zipmex

Zipmex to licencjonowana i regulowana giełda kryptowalut z siedzibą w Singapurze który ma na celu zapewnienie zestawu zaawansowanych funkcji handlowych i narzędzi do tworzenia wykresów dla handlowców kryptowalut i dostawców płynności. Platforma ma elegancki interfejs użytkownika i obsługuje transakcje, zapewniając użytkownikom bezproblemowe kupowanie i sprzedawanie aktywów.

funkcje zipmex

Jak działa ZipMEX?

Zipmex nie jest tradycyjną giełdą i działa jak broker, aby znaleźć najlepsze ceny BTC poprzez agregację wolumenów z niektórych z największych giełd na świecie i biur OTC zapewnić znacznie wyższą płynność. Dzięki temu Zipmex może obsługiwać duże ilości transakcji, a tym samym może oferować swoim klientom niższe spready między kupującymi & sprzedawców i mniej poślizgów w porównaniu z innymi giełdami kryptowalut w Australii.

Pierwsze kroki z Zipmex

Krok 1 – Zarejestruj się & Zweryfikuj email

Proces rejestracji w Zipmex jest niezwykle prosty. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć ‘Zapisz się’ następnie wprowadź swoją nazwę użytkownika, adres e-mail i ustaw hasło.


rejestr zipmex

Krok 2 – Aktywuj uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Bezpieczeństwo Twoich cyfrowych monet powinno być najwyższe i sugerować aktywację uwierzytelniania dwuskładnikowego przy pierwszym logowaniu. Iść do „Ustawienia” na górnym pasku menu i włącz 2FA. Będziesz musiał pobrać aplikację do uwierzytelniania dwuskładnikowego na swój telefon, taką jak Authy lub Google Authenticator. Gdy to zrobisz, użyj aplikacji do zeskanowania kodu QR wyświetlanego na Zipmex i wpisz kod z telefonu.

Krok 3 – Wpłać środki

Aby zasilić swoje konto, przejdź do ‘Konto’, następnie wybierz „Finansowanie” a następnie przejdź do ‘Kaucja’ i wybierz preferowaną metodę wpłaty.

Krok 4 – Kupuj, handluj & Handluj kryptowalutą

Po zdeponowaniu środków na koncie możesz rozpocząć handel z Zipmex.

Weryfikacja Zipmex

Po założeniu konta będziesz musiał dokonać weryfikacji, zanim będziesz mógł skorzystać z metod finansowania lub rozpocząć handel. Przepisy i regulacje wymagają, aby Zipmex weryfikował konto handlowe w celu zapobiegania oszustwom i był w pełni zgodny z przepisami KYC i AML dotyczącymi handlu zasobami cyfrowymi.

Według strony podstawowa weryfikacja zajmuje mniej niż 1 godzinę. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Sekcja FAQ. Crypto to kryptowaluty depozyty i handel wymagają jedynie potwierdzenia e-mailem.

Aby zakończyć proces KYC, Zipmex wymaga:

 • Dowód tożsamości – ważny dowód tożsamości
 • Prawo jazdy LUB paszport

Interfejs użytkownika Zipmex

Pulpit nawigacyjny handlu giełdowego Zipmex jest prosty, przejrzysty i łatwy w nawigacji. Wzdłuż górnego słupka cena na żywo Bitcoin w AUD, cena kupna i sprzedaży BTC oraz 24-godzinny wolumen aktywów. Obszar wykresu i menu po lewej stronie będą wyglądać znajomo dla poważnych handlowców kryptowalut.

Interfejs wykresów Zipmex jest dostarczany przez Tradingview, które jest znane z płynnych, intuicyjnych i przejrzystych wykresów.

Handlowcy będą mogli korzystać z zaawansowanych narzędzi handlowych i wskaźników zapewnianych przez TradingView, aby udoskonalić swoją przewagę handlową w celu maksymalizacji zysków i minimalizacji ryzyka. Wykresy Zipmex oferują szeroki zakres ram czasowych i narzędzi do rysowania linii trendu, dodawania wskaźników i wzorców wykresów, aby idealnie synchronizować zlecenie handlowe przy użyciu zlecenia rynkowego, limitu lub zatrzymania.

wykres zipmex

Aby kupić lub sprzedać kryptowalutę, skorzystaj z prostego formularza zamówienia, który zawiera szacunkową cenę 1 BTC do AUD oraz kwotę do zapłacenia w zamian. Świetną cechą są różne rodzaje dostępnych zamówień:

 • Rynek
 • Limit
 • Limit: Ważne do odwołania (GTC)
 • Limit: natychmiastowy lub anuluj (IOC)
 • Limit: Fill or Kill (FOK)

Świetnym dodatkiem do Zipmex byłoby zamówienia One Cancel the Other (OCO) oraz kalkulator zysków i strat.

Reklama

coinspot

KUP BITCOIN za pomocą ulubione z Australii giełda kryptowalut

OCENA

4.3 / 5

Odwiedź Coinspot

Aktywa handlowe Zipmex

Zipmex obsługuje wiele kryptowalut, którymi można handlować w stosunku do AUD lub BTC:

Pary fiat do kryptowalut:

 • BTC / USD
 • ETH / USD
 • LTC / USD
 • XRP / USD
 • EOS / USD

Pary kryptowalut:

 • ETH / BTC
 • LTC / BTC
 • XRP / BTC
 • EOS / BTC
 • EOS / ETH

Metody wpłaty

Zipmex obsługuje przelew bankowy, POLi i kryptowaluta depozyty. Szybkość metody wpłaty zależy od kryptowaluty i wybranego banku. Zazwyczaj przelewy bankowe mogą trwać od 1 do 3 dni roboczych, podczas gdy depozyty kryptowalut mogą zająć zaledwie kilka minut.

W przypadku przelewów bankowych Zipmex obsługuje następujące waluty fiducjarne:

 • Dolar singapurski
 • Dolar amerykański
 • Dolar australijski
 • Rupia indonezyjska

Opłaty Zipmex

Opłaty za wymianę są ważnym czynnikiem przy wyborze giełdy do handlu kryptowalutami. Staje się to jeszcze bardziej krytyczne, gdy handlujesz większymi rozmiarami pozycji i na giełdzie lewarowanej, gdzie płacisz opłaty za pozycje, które są znacznie większe niż Twój depozyt zabezpieczający.

Zipmex jest przejrzysty dzięki opłatom, które są wymienione na stronie internetowej.

Opłaty handlowe

Zipmex pobiera stałą opłatę transakcyjną w wysokości 0,2% dla transakcji kupna i sprzedaży. Jest to bardzo konkurencyjne na rynku.

Opłaty depozytowe

Opłaty za wypłatę Fiata

Opłaty za wypłatę kryptowalut

Portfel Zipmex

Giełda Zipmex ma własny portfel online do przechowywania kryptowalut swoich klientów, przechodząc do “ Portfeli ” w górnym menu. Ta strona umożliwia wpłaty i wypłaty środków z Zipmex.

Transfer kryptowalut z konta Zipmex do zewnętrznego portfela lub giełdy może zainicjować tylko właściciel konta. Po zainicjowaniu zostaniesz poproszony o wprowadzenie pliku "Adres przeznaczenia" (jest to dostarczane z zewnętrznego portfela sprzętowego lub giełdy) i kwotę, którą chcesz wypłacić. Aby wypłacić BTC, musisz upewnić się, że wprowadziłeś inny adres BTC.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ ZIPMEX Z INNYMI

Porównaj teraz!

Czy Zipmex jest bezpieczny?

Zipmex oferuje kilka środków bezpieczeństwa i ochrony w celu ochrony informacji i funduszy użytkowników, które obejmują:

 • Rozporządzenie. Giełda Zipmex jest zarejestrowana w AUSTRAC i spełnia wymagania AML / KYC.
 • Proces weryfikacji. Przestrzega procesów KYC zgodnie z przepisami do wpłat, wypłat i handlu w walucie fiducjarnej. Wpłaty, wypłaty i transakcje kryptograficzne do kryptowalut mogą być wykonywane tylko z podstawową weryfikacją e-mailową.
 • Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem. Zipmex obejmuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe oprócz zweryfikowanego adresu e-mail powiązanego z kontem. Dodaje to dodatkową warstwę bezpieczeństwa do konta, co bardzo utrudnia cyberprzestępcom włamanie się na konta klientów i wypłacenie środków. Musieliby znać Twoje dane logowania i posiadać telefon komórkowy (i móc go odblokować)
 • Kradzież & hakerstwo. Nie są znane żadne przypadki włamań do Zipmex.

Alternatywy Zipmex

swyftx

Swyftx

Swyftx to najnowocześniejsza platforma, która umożliwia szybki i łatwy zakup kryptowalut. Proces rejestracji jest niezwykle prosty dzięki szybkiej rejestracji i weryfikacji, która zajmuje mniej niż dwie minuty.

Odwiedź stronę niezależna rezerwa

Niezależna rezerwa

Independent Reserve to popularna giełda wśród handlowców kryptowalut na całym świecie, która oferuje konkurencyjne opłaty i wsparcie dla tradycyjnych walut fiducjarnych, takich jak dolar australijski, dolar nowozelandzki i dolar amerykański.

Odwiedź stronę coinspot

Coinspot

Giełda CoinSpot jest szanowana w lokalnej społeczności Bitcoin i koncentruje się na pomaganiu nowoprzybyłym w kupowaniu Bitcoinów i kryptowalut w Australii za dolary australijskie.

Odwiedź stronę

Często Zadawane Pytania

W jaki sposób Zipmex wycenia kryptowaluty?

Wartość każdej kryptowaluty (Bitcoin, Ether, Litecoin, EOS, XRP) jest określana na podstawie ostatniej transakcji („ostatnia cena”) przeprowadzonej przez odpowiedni silnik dopasowujący. Wszystkie salda kont w Zipmex są wyceniane w ten sposób, zgodnie z konwencją zwaną „wyceną według wartości rynkowej”.

Czy Zipmex ma mobilną aplikację handlową?

Zipmex nie oferuje obecnie swoim użytkownikom mobilnej aplikacji handlowej na urządzenia z systemem Android lub iOS. Wersja strony na komputery stacjonarne jest przyjazna dla urządzeń mobilnych i responsywna na urządzeniach mobilnych.

Czy Zipmex oferuje handel z marżą?

Zipmex nie oferuje handlu z dźwignią kryptowalutową, jednak według strony internetowej zespół Zipmex opracowuje tę funkcję.

Czy Zipmex Legit?

Zipmex jest zarejestrowaną giełdą raportów z domenami AUSTRAC które egzekwują przepisy finansowe, aby zminimalizować ryzyko przestępców korzystających z giełd kryptowalut do prania pieniędzy, finansowania terroryzmu i cyberprzestępczości.

Plik Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu z 2006 r wymaga od podmiotów objętych regulacją zbierania informacji w celu ustalenia tożsamości klienta, monitorowania aktywności transakcyjnej i zgłaszania do AUSTRAC transakcji lub działań, które są podejrzane lub obejmują duże kwoty gotówki powyżej 10 000 USD.

Czy mogę wypłacić USD z mojego konta Zipmex?

Jeśli masz na koncie USD, które można wypłacić, możesz zainicjować przelew na swoje połączone konto bankowe na swoje imię i nazwisko.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Zipmex, giełda wydaje się być wiarygodną giełdą, która oferuje bardzo niskie opłaty transakcyjne, znajdując najlepsze ceny BTC poprzez agregowanie wolumenu największych giełd świata i biur OTC.

Odwiedź Zipmex

Jest to prosta i prosta platforma do kryptowalut, która obsługuje wiele walut fiducjarnych. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś rozważyć handel z ZipMEX, jeśli:

 • Lubisz giełdę, która jest licencjonowana i regulowana
 • Chcesz niskiego depozytu i natychmiastowego kupna opłat transakcyjnych
 • Chcesz mieć do wyboru różne metody wpłat
 • Lubisz prostą w obsłudze i przyjazną dla początkujących giełdę
 • Chcesz giełdy o dużej płynności, aby uzyskać najlepsze ceny

Może Cię również zainteresować:

 • Recenzja Plus500: Handel kontraktami CFD, funkcje & Opłaty (2020)
 • Jak kupić Ethereum (ETH) w Australii [dla początkujących]
 • 10 najczęściej zadawanych pytań dotyczących podatku od kryptowalut w Australii (które mogą zaoszczędzić pieniądze)
 • 7 sposobów kupowania bitcoinów za gotówkę w Australii
 • Recenzja ChangeNOW: swapy kryptowalut, opłaty handlowe & Jeszcze

cyfrowy wzrost

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty transakcyjne, depozytowe i wypłaty z szeroką gamą metod wpłat, które będą odpowiednie dla wszystkich typów inwestorów w Australii.

Odwiedź ZipMex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map