Geriye kalan veya kullanılmayan ön ödemeli kartlar ve Amazon’dan gelenler gibi hediye kartları, Amazon hediye kartlarını Bitcoin’e dönüştürmek için çevrimiçi hizmetler aracılığıyla kullanılabilir. Geleneksel fiat-kripto değişimleri ve kripto para birimi alım satım platformları, hediye kartlarını ödeme olarak kabul etmez. Bu makale, bir Amazon hediye kartıyla Bitcoin nasıl satın alınacağını ve iyi bir anlaşma için en iyi yerleri açıklayacaktır..

Amazon Hediye Kartı ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır

Bir Amazon hediye kartıyla Bitcoin satın almak için şu basit adımları izleyin:

Amazon hediye kartını Bitcoin’e dönüştürdüğünüzde, bunu aşağıdaki gibi bir donanım cüzdanına aktarmayı unutmayın: Ledger Nano X. Cüzdanınız yoksa, en iyi Bitcoin donanım cüzdanları hakkındaki makalemizi okuyun..

En İyi Yerler Amazon Hediye Kartlarıyla Bitcoin Satın Alın

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini satın almak için çeşitli para yatırma yöntemlerini kabul eden birkaç kripto para birimi alım satım borsası vardır. Bununla birlikte, tümü hediye kartlarını kullanarak Bitcoin satın alma seçeneğini içermeyecektir. En tanınmış kripto borsalarından bazıları şu anda Bitcoin için ödeme olarak Amazon hediye kartlarını kabul ediyor.

Amazon hediye kartları ile Bitcoin satın alabileceğiniz en iyi yerler:

  • Paxful (Amazon hediye kartlarını kabul eden en iyi P2P platformu)
  • Cüzdan (Bitcoin ile alışveriş yapmak için popüler çevrimiçi uygulama)
  • Yerel Bitcoins (Bitcoin için hediye kartları takas etmek için iyi bir platform)

Blockchain’deki popülerlik artmaya başladıkça daha fazla kripto borsasının Bitcoin için hediye kartlarını kabul etmesini bekliyoruz. Bu, herkesin kripto ile ilgilenmesini kolaylaştıracak ve dijital para sisteminin yaygın olarak benimsenmesini yaygınlaştıracaktır..

1. Paxful

Paxful, insanlara bir Amazon e-Hediye kartı ile Bitcoin satın alma olanağı sağlayan eşler arası bir kripto para birimi platformudur. Değişim, 2015 yılında kuruldu ve güvenilirlik ve kapsamlı seçenekleriyle bir ün kazandı. Hediye kartları gibi Bitcoin satın almak için 300’den fazla para yatırma yöntemi.

Paxful’u ziyaret edin

Bitcoin’i dünyadaki diğer kişilere satmak için yaygın olarak kullanılan bir platformdur ve kredi kartı ve doğrudan banka havalesi gibi geleneksel yöntemleri kullanarak Bitcoin satın alamayanlar için uygundur..

Kullanıcılar, Amazon ve iTunes’dan hediye kartları gibi alternatif ödeme yöntemlerini kullanarak alışveriş yapmayı seçebilirler. Bu nedenlerden dolayı, Paxful, Bitcoin alım satımı için yaygın olarak kullanılmaktadır..

paxful amazon hediye kartı

Paxful kullanarak Bitcoin için Amazon hediye kartınızı satmak için aşağıdaki basit adımları izleyin:


Paxful (ve Localbitcoins) gibi eşler arası kripto borsalarının sipariş verme konusunda herhangi bir sınırlaması yoktur. Platform bir Emanet hizmeti Bu, her iki taraf da işlemin kendi tarafını yerine getirene kadar fonların borsa tarafından tutulacağı anlamına gelir. Emanet hizmeti, tüccarları korur ve güvenli bir işlem sağlar.

Oldu Paxful’da dolandırıcıların raporları, Bu nedenle, satıcıların yasal olduğunu doğrulamak için tüm güvenlik özelliklerini kullandığınızdan ve hemen en yüksek puan alan donanım cüzdanımız olan Ledger Nano X’e para transfer ettiğinizden emin olun..

2. Cüzdan

Cüzdan, kullanıcıların Amazon’da herhangi bir ürün satın alırken kendi indirimlerini belirlemelerine olanak tanır. Müşterileri, Amazon hediye kartlarını Bitcoin ile değiştirmek isteyen kişilerle eşleştirerek çalışır. Bir hediye kartı kullanmak, Bitcoin’e yalnızca küçük bir miktar yatırım yapmak isteyen yeni başlayanlar için basit bir yoldur.

ÜCRETSİZ Çantayı Edinin

Gerçek nakit veya kredi kartı kullanarak daha büyük miktarlarda Bitcoin satın almak istiyorsanız Coinbase, CEX.IO, Binance ve Coinmama gibi saygın kripto borsalarına bağlı kalmalısınız. Amazon hediye kartı bakiyenizi Bitcoin veya Bitcoin Cash’e dönüştürmek için, Amazon’daki diğer Cüzdan kullanıcıları için ürün satın almanız gerekir. Başlamak basittir. Web sitesini ziyaret edin (henüz yapmadıysanız Cüzdan ile kaydolun) ve ‘Kazan’a gidin ve mevcut siparişlere göz atın.

çanta

‘Ülke’ye göre filtreleyebilir ve satın almak istediğiniz Bitcoin Miktarına göre sıralayabilirsiniz. Memnun olduğunuz bir teklif bulduğunuzda, önizlemek için siparişi tıklayın ve ardından ‘Teklifi Kabul Et’i seçin. Siparişi dikkatlice incelediğinizden emin olun.

cüzdan bitcoin

Sepetinize eklenen ürünlerle sizi Amazon sitesine götürecek olan ‘Teklifi Kabul Et’e tıklayın. Teklifi kabul ettikten sonra, teklifi tamamlamak için yaklaşık bir saatiniz var.

Satın alma işlemini tamamladıktan sonra, Amazon Sipariş Kimliğini kopyalayıp yapıştırın ve Cüzdan üzerinde “gönder” i tıklayın..

cüzdan bitcoin kabul et

Sipariş teslim edildikten sonra alışveriş yapan kişi bir bildirim alacak. Teslimattan sonra kontrol etmek ve siparişi onaylamak için 48 saate kadar zamanları olacak.

Teslimat onaylandıktan sonra Bitcoin size emanetten çıkarılacaktır. Bu, paralar serbest bırakılmadan önce hem satıcının hem de alıcının işlemi tamamlaması gerektiğinden dolandırılma konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir..

çanta indir

Purse ile ilgili harika olan şey, satın aldığınız Bitcoin’leri Amazon hediye kartlarını kullanarak da harcayabilmenizdir. Purse Chrome Uygulaması, Amazon pazarından Bitcoin ile ürün satın almanıza ve her şeyde% 33’e varan indirimler almanıza olanak tanır.

Amazon hediye kartınızı satarak nasıl Bitcoin kazanacağınız hakkında daha fazla bilgi için, bu makaleyi oku.

3. LocalBitcoins

LocalBitcoins, kullanıcıların Amazon Hediye Kartları gibi çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak Bitcoin alıp satmalarına olanak tanıyan eşler arası kripto değişimidir. Site, Bitcoin satın almak veya satmak için döviz kurunu ve ödeme yöntemlerini belirleyebilecekleri reklam yayınlayan kullanıcılar arasında etkileşimlere izin verir..

LocalBitcoins’i ziyaret edin

Kullanıcılar reklamlara göz atabilir ve Bitcoin’i nakit olarak satın almak için kişiyle görüşmeyi kabul edebilir veya doğrudan çevrimiçi bankacılık ile veya Amazon hediye kartları gibi ön ödemeli kartları kullanarak işlem yapabilir. Bitcoinler, Bitcoin satın alımlarınızı doğrudan ödeyebileceğiniz LocalBitcoins web cüzdanına yerleştirilir..

localbitcoins amazon hediye kartı

Localbitcoins kullanarak Bitcoin için Amazon hediye kartınızı satmak için aşağıdaki basit adımları izleyin:

Localbitcoins 250’den fazla ülkede dünya çapında mevcuttur Bitcoin karşılığında Amazon hediye kartlarını bozdurmak için harika bir yer. Amazon hediye kartlarını kullanarak Bitcoin satın alma seçeneğinin olmaması nedeniyle bu, LocalBitcoins’i Amazon hediye kartı depozitolarını kabul eden uygun yerlerden biri olarak bırakır..

Genel olarak, hediye kartlarının döviz kurunun banka havalesi, kredi kartı ve Paypal ile para yatırma yöntemleri gibi geleneksel ödeme yöntemlerinden biraz daha yüksek olduğunu göreceksiniz. Ancak, kullanılmamış bir Amazon hediye kartınız varsa ve onu neye harcayacağınızı bilmiyorsanız, neden Bitcoin satın almak için kullanmıyorsunuz??

Sıkça Sorulan Sorular

Ön Ödemeli Kartlarla Bitcoin Satın Alabilir miyim?

Kripto para borsaları ve Paxful, Yerel Bitcoins gibi hizmetler ve CoinCola Bitcoin satın alımlarına kart kullanarak izin verin. Bu borsalar dünya çapında mevcuttur ve birden çok ödeme yöntemini ve yerel para birimini destekler.

Bitcoin’i Hediye Kartına Çevirebilir miyim?

Bitcoin yatırımcıları, Bitcoin kârlarını hediye kartlarına aktarabilir ve para gibi harcayabilir. Bitcoin’i bir hediye kartına satmanın en iyi yolu, çeşitli marka ve ürünler için bonuslar sunan kripto borsaları kullanmaktır..

Bitcoin’leri bir hediye kartına dönüştürmek için şu basit adımları izleyin:

Amazon Bitcoin’i Ödeme Olarak Kabul Ediyor mu?

Amazon şu anda doğrudan Bitcoin ödemesini kabul etmiyor. Bununla birlikte, bireylerin Bitcoin kullanarak Amazon’dan dolaylı olarak ürün satın almaları için platform Purse.io ile entegre edilmiştir. E-ticaret devi, kripto para birimi alanına geçmeye hazırlanıyor olabileceğine dair yaygın spekülasyonları ateşledi. şirket tescilli üç kripto para birimi etki alanı Bu, birçok kişinin platformun yakında Bitcoin’i yakın gelecekte mallar için ödeme olarak kabul edeceğine inanmasına neden oldu..

Rapor edildi "Amazon’un Bitcoin’i kabul etme planı yoktu çünkü henüz çok fazla talep olmadı ve Amazon sadece markasını koruyor olabilir."

Bu hareket bugün gerçekleşmemiş olsa da, Amazon’un yalnızca bu alan adlarını başkalarının kullanmasını önlemek için kaydettiği görülüyor. Ancak bir ödeme sistemi olarak Bitcoin’in benimsenmesi hızla artarsa, Amazon’un Bitcoin’i doğrudan kabul etmesini bekleyebiliriz..

Hangi Bitcoin Borsaları Amazon Hediye Kartlarını Kabul Ediyor??

Paxful, LocalBitcoins ve CoinCola gibi borsalar, Bitcoin satın almak için bir ödeme yöntemi olarak Amazon hediye kartlarını kabul ediyor. Bu hizmetler, alıcıların borsayı değil, satış fiyatını ve kabul edilen ödeme yöntemini belirlediği eşler arası bir pazar yeri işletmektedir..

Bitcoin Almak İçin Amazon Hediyesi Kullanmak Güvenli mi?

Amazon hediye kartları, dolandırıcılık faaliyetlerini ve hırsızlığı azaltmaya yardımcı olan benzersiz bir elektronik koda sahip bir anında ödeme yöntemidir. Bu bir Bitcoin satın almak için güvenli yöntem bu kod kamuya açıklanmadığı veya tehlikeye atılmadığı sürece.

Özellikle alıcı ve satıcı arasında işlem parametreleri üzerinde anlaşmaya varıldığı için kullanıcılar, eşler arası değişimleri kullanırken kendi durum tespiti yapmalıdır..

Sonuç

Artık Bitcoin karşılığında Amazon hediye kartını nasıl satacağınızı bildiğinize göre, bir sonraki adım yukarıda listelenen hizmetlere kaydolmanız ve kendiniz denemeniz. Kullanılmayan Amazon hediye kartlarını ortalıkta bırakmanın hiçbir mazereti yok. Bu sağlayıcılar ayrıca şunları yapmanıza izin verir: Bitcoin ile de Amazon Hediye Kartları satın alın!

İşte daha sonra okumak için özenle seçilmiş birkaç makale:

  • Bitcoin’e Faiz Kazanmak İçin En İyi 5 Platform & Kripto

  • Avustralya’daki En İyi 10 Cryptocurrency Borsası (İncelemeler)
  • 4 En İyi Bitcoin Cashback & Ödül Uygulaması (ÜCRETSİZ Para)
  • Sanal Parayla Bitcoin Ticareti Yapmak İçin 5 Web Sitesi
  • İngiltere’de Bitcoin Satın Alabileceğiniz En İyi 6 Yer

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me