Avustralya’da NEO Satın Almanın En Hızlı ve En Kolay Yolu

Kripto para biriminde yenisiniz ve NEO’nun potansiyelini duydunuz mu? Genellikle Çin Ethereum olarak anılan NEO parası, Avustralya’da bir kripto para borsası kullanılarak satın alınabilen popüler bir kripto para birimidir..

Adım adım kılavuzumuza geçmeden önce, NEO satın almanın en hızlı ve en kolay yolu, Alım satım ücretleri, depozito limitleri, ödeme yöntemleri, güvenlik gibi bir kripto borsası ararken kapsamlı bir araştırma yaptığımızı ve önemli faktörleri değerlendirdiğimizi bilmelisiniz. & güvenlik ve müşteri desteği.

Avustralya’da NEO Nasıl Satın Alınır: Rehber

Avustralya’da NEO coin satın almak için şu temel adımları izlemeniz gerekir:

Avustralya’da NEO Nereden Alınır

İncelemelerimize göre Avustralya’da NEO satın almak için en iyi yerler listemiz..

Avustralya’da NEO Satın Almanın Yolları

Avustralya’da NEO’ya yatırım yapmanın ödeme yönteminize bağlı olarak birkaç yolu vardır. Düzenlenmiş bir kripto para birimi değişimini (önerdiğimiz) kullanmayı tercih ederseniz, her dijital para sağlayıcısının aşağıdaki gibi farklı para yatırma yöntemlerini destekleyebileceğini bilmelisiniz:

 • Banka havaleleri (EFT)
 • PayID
 • POLi
 • BPAY
 • Nakit yatırmak
 • Banka / kredi kartı

Bu nedenle, NEO satın almak için tercih ettiğiniz ödeme yöntemini destekleyen bir borsaya kaydolmaya karar vermeniz en iyisidir. En çok puan alan Avustralya kripto borsalarımızın hangi ortak para yatırma yöntemlerini desteklediğini görmek için aşağıdaki kılavuzumuzu kullanın.

 • Banka transferi

 • PayID

 • POLi

 • BPAY

 • Nakit yatırmak

 • Banka / Kredi Kartı


Avustralya’da Banka Havalesini Kullanarak NEO Satın Alın

Avustralya’da düzenlenmiş bir kripto para birimi değişimi kullanarak banka havalesi (EFT) kullanarak NEO satın alabilirsiniz. Banka havaleleri, bankaya bağlı olarak genellikle aynı iş günü içinde kredi verir. Çoğu Avustralyalı, çevrimiçi banka hesaplarını kullanarak bir EFT işlemini kullanmaya aşina olacaktır..

Bir banka havalesini tamamlamak için borsanın banka hesabının BSB’sini ve Hesap Numarasını almanız gerekir. Bu kimseye ödeme yapmaktan farklı değildir. Diğer para yatırma yöntemlerine kıyasla banka havalesinin temizlenmesinin biraz daha uzun sürebileceğini ve hata yapmanın daha kolay olduğunu unutmayın..

Aşağıdaki Avustralya kripto borsaları, banka havalesi ile NEO satın almanıza izin verir:

 • Swyftx
 • Bağımsız Rezerv
 • ZebPay
 • ZipMEX

Avustralya’da PayID Kullanarak NEO Satın Alın

PayID kullanmak, Avustralya’da NEO’ya yatırım yapmak için kolay bir yöntemdir. Büyük Avustralya bankalarının çoğu tarafından desteklenen popüler bir ödeme yöntemidir. Neredeyse anlık olduğu için, hemen NEO satın almak isteyen yatırımcılar bu para yatırma yöntemini göz önünde bulundurmalıdır..

AUD depozitoları, banka hesabınızdan transfer edildikten birkaç dakika sonra hesabınıza geçecektir. Para yatırmak için ihtiyacınız olan tek şey kripto para borsasının PayID e-posta adresidir.

Aşağıdaki Avustralya kripto borsaları, NEO’yu PayID ile satın almanıza izin verir:

 • Swyftx
 • Bağımsız Rezerv
 • Coinpot
 • CoinJar
 • Dijital Dalgalanma

Avustralya’da POLi Kullanarak NEO Satın Alın

POLi, Avustralya’daki çeşitli kripto para borsalarında NEO satın almak için kullanılabilen bir anında para yatırma yöntemidir. Para yatırma yöntemi, işlemi borsadan desteklenen banka hesabınıza bir arayüz aracılığıyla tamamlamanıza olanak tanır..

Normalde ödeme yapmak için çevrimiçi bankanızın web sitesini ziyaret ettiğiniz şekilde çalışır. POLi ödemeleri inanılmaz derecede basittir ve tamamlanması yalnızca birkaç dakika sürer ve fonlar doğrudan borsaya aktarılır.

Aşağıdaki Avustralya kripto para birimi, NEO satın almak için POLi ödemelerini destekler:

 • Swyftx
 • Bağımsız Rezerv
 • Coinpot
 • ZebPay
 • Dijital Dalgalanma
 • Binance Lite
 • ZipMEX

Avustralya’da BPAY Kullanarak NEO Satın Alın

Aşağıdakileri içeren BPAY kullanarak NEO’ya yatırım yapmanıza izin veren bir avuç Avustralya kripto para birimi borsası vardır:

 • Swyftx
 • Coinpot
 • CoinJar

Bu ödeme yöntemi Avustralya’da faturaları ödemek için yaygın olarak kullanılsa da, BPAY ödemelerinin takas edilmesi 1 ila 2 iş günü sürebilir. Dolayısıyla, NEO satın almak için hızlı bir şekilde para yatırmak istiyorsanız, BPAY en iyi seçenek olmayabilir ve neredeyse anında olan PayID veya POLi’yi kullanmayı düşünmelisiniz..

Avustralya’da Nakit Depozito ile NEO Satın Alın

Düzenlenmiş bir kripto para birimi değişimi kullanarak Avustralya’da nakit depozito ile NEO satın alabilirsiniz. Nakit ödeme yapsanız bile, Avustralya’daki düzenlemelere uymak için kimlik sağlamanız gerekecektir..

NEO’yu nakit olarak satın almak için, işlemi ülke çapında desteklenen bir gazete bayisinde tamamlamanız gerekecek. Bu yöntem% 1,5 ile% 2,5 arasında daha yüksek ücretlere neden olur.

Aşağıdaki Avustralya kripto para birimi borsaları, NEO’yu nakit depozito ile satın almanıza izin verir:

Avustralya’da Banka / Kredi Kartı ile NEO Satın Al

Genellikle Avustralya bankaları, NEO veya diğer kripto para birimlerini satın almak için kredi kartının kullanılmasına izin vermez. Bu nedenle, Avustralya’daki çoğu kripto borsası kredi kartlarını desteklemeyecek.

Hangi bankada olduğunuza bağlı olarak, NEO’yu bir banka kartıyla satın almak hala mümkün olabilir. Banka kartıyla kripto satın alıp alamayacağınızı öğrenmek için finans kurumunuza veya kart düzenleyicinize danışmalısınız..

Avustralyalılar, NEO’yu aşağıdaki küresel borsaları kullanarak bir banka kartıyla satın alabilirler:

 • CEX.io
 • Coinmama
 • Coinbase
 • Binance
 • Changelly
 • Şimdi değiştir

NEO Satın Almak İçin Adım Adım Kılavuz

NEO satın almaya karar vermeden önce, madeni paralarınızı güvenli bir şekilde saklamak için bir donanım cüzdanı kurmanız önerilir. Kripto borsalarının çevrimiçi cüzdanları olsa da, güvende olmak için elinizde tuttuğunuz bir cihazda saklamanız şiddetle tavsiye edilir. Esasen arka cebinizde bir banka olması gibi.

swyftx özellikleri

Adım 1 – Hesabı Kaydet

Swyftx ile bir hesap oluşturmak için, "Kaydol" aşağıdaki buton. Bu sizi doğrudan, e-postanızı doldurmanız, bir şifre belirlemeniz, adınızı ve telefon numaranızı girmeniz gereken Swyftx kayıt sayfasına götürecektir..

Tıklayın "Katılıyorum" şartlar ve koşullara ve isabet "Hesabımı oluşturmak".

swyftx kaydı

Adım 2 – Hesabı Doğrulayın ve 2FA’yı Etkinleştirin

Swyftx için doğrulama süreci inanılmaz derecede basittir ve şurada tamamlanabilir: 2 dakika.

Doğrulama sürecini başlatmak için soldaki kenar çubuğuna gidin ve tıklayın. "Profil" o zaman adın altında git "Doğrulama". Bu, yalnızca genel bilgi sağlamanız gereken çevrimiçi bir form getirecektir..

swyftx doğrulaması

Tüm doğrulama adımlarını tamamladıktan sonra, hesabınızda iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmek isteyeceksiniz. Bu, paranızı güvende ve güvende tutmak için temelde başka bir güvenlik katmanıdır..

Başlamak için şuraya gidin: "hakkında" sayfa ve tıklayın "MFA Kurulumu". Google Authenticator Uygulamasını akıllı cihazınıza yüklemek için istemleri izleyin ve QR kodunu taradıktan sonra görünen jetonu girin..

swyftx 2fa

Adım 3 – Depozito AUD

Sonraki adım, "Depozito AUD" sol kenar çubuğundaki bağlantı. Burada yatırmak istediğiniz Avustralya Doları miktarını seçebileceksiniz..

Para yatırma sayfasına girdikten sonra, Swyftx hesabınıza PayID (anında) veya BPAY (aynı iş günü içinde) kullanarak Avustralya Doları (AUD) ile para yatırabilirsiniz..

swyftx depozito AUD

Adım 4 – NEO Satın Alın

Artık hesabınız doğrulandığına ve AUD (veya BTC) yatırdığınıza göre, kripto para birimi alıp satmaya başlayabilirsiniz. Başlamak için tıklayın "Ticaret" sol kenar çubuğunda. Bu, "Varlıklar" herhangi bir kripto para birimini arayabileceğiniz ve seçebileceğiniz bir liste. Swyftx, ticaret yapmak ve büyümek için 70’den fazla kripto varlığına sahiptir.

NEO AUD fiyatı

Satın almak, satmak veya takas etmek istediğiniz NEO’yu seçin ve AUD’ye karşı mevcut fiyatı gösterecektir. Şimdi jeton için ne kadar AUD harcamak istediğinizi seçin ve tıklayın "Anında Satın Al".

NEO miktarı satın alınacak, ticaret geçmişinizde gösterilecek ve Swyftx cüzdanında saklanacaktır..

Bu kadar! Şimdi Swyftx kullanarak NEO satın aldınız.

Sıkça Sorulan Sorular

NEO Coin Nedir?

NEO, 2014 yılında kurulmuş ve eskiden ‘Antshares’ olarak biliniyordu. Blok zincirinde bulunan açık kaynaklı, merkezi olmayan bir uygulama platformudur. NEO kendi geliştirdi "akıllı ekonomi" blockchain teknolojisini kullanan ve akıllı sözleşmeler.

NEO platformunda oluşturulan akıllı sözleşmeler, geliştiricilerin ağ üzerinde uygulama oluşturmasını kolaylaştıran C # ve Java’da derlenebilir..

Neo Ne Yapar?

NEO, blok zinciri aracılığıyla gerçek dünya uygulamaları ve varlıkları oluşturmak için dünya çapındaki geliştiriciler için akıllı sözleşmeler kullanan bir platformdur. Üzerinde depolanan uygulamalarda güven oluşturmaya odaklanır. merkezi olmayan blok zinciri dijital olmayan varlıkların transferine izin vermek için. Bu, platformda iletilen varlıkların herhangi bir taraf dahil olmadan değiştirilemeyeceği anlamına gelir..

NEO kullanılarak kolaylaştırılabilecek bir işlem örneği, bir banka havalesine güvenmenin aksine, belirli bir zaman diliminde otomatik olarak akıllı bir sözleşme kullanarak bir fatura ödemesidir..

NEO İyi Bir Yatırım mı?

Çin Hükümeti dijital bir ulusal para birimi geliştirme niyetini açıkladı. 2018’de kripto para birimleri ve ICO’ları yasaklamalarına rağmen, Çin Hükümeti NEO gibi blockchain şirketleriyle çalışabilir. Bu, NEO coinleri tutan yatırımcılar için sel kapılarını açacaktır. Tabii ki, bu bir spekülasyon ve kendi araştırmanızı yapmalı ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar yatırım yapmalısınız..

Sonuç

Avustralya’da NEO satın almak, kripto para birimini günlük Avustralyalılara yaklaştırmanın yolunu açan Swyftx ile daha kolay veya daha ucuz hale gelmiyor. Platform, dijital varlıkları satın almak, takas etmek ve satmak için hepsi bir arada bir değişim sağlar.

Swyftx’i ziyaret edin

Mükemmel özelliklere, en düşük spread oranlarına ve işlem ücretlerine sahip bir kripto borsası arıyorsanız, Avustralya’da NEO satın almadan önce Swyftx’i kontrol ettiğinizden emin olun..

dijital dalgalanma

Okunacak birkaç ilgili makale daha:

 • Avustralya’da Ethereum (ETH) Nasıl Satın Alınır [Yeni Başlayanlar İçin]
 • Avustralya’da Kripto Vergisiyle İlgili En İyi 10 SSS (Paradan Tasarruf Edebilir)
 • Bağımsız Rezerv: Tam Kripto Değişimi İncelemesi
 • Avustralya’da Bitcoin Nasıl Alınır (3 Basit Adım)
 • ChangeNOW İncelemesi: Kripto Takasları, Ticaret Ücretleri & Daha
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map