Blockchain gibi yeni bir sektöre her girdiğinizde, etkileyiciler bulmak çok önemlidir. Bu nedenle, size en iyi 20 blockchain teknolojisi etkileyicisi listemizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Listemizdeki blockchain teknolojisindeki etkileyiciler, hem blockchain adayları hem de meraklıları için bir ilham kaynağıdır. Aşağıda verilen listenin yanı sıra, tüm blok zinciri gelişmelerine ayak uydurduğunuzdan emin olun..

Blockchain Teknolojisindeki En İyi 20 Twitter Influencer’ı

1. Joseph Lubin

Joseph, Ethereum’un blok zinciri işleme platformunun kurucu ortağıdır. Sanal makineye bağlanan merkezi olmayan bir platformdur. Joseph’in blockchain teknolojisine katkısı, blockchain veritabanını genişletiyor. Konsensüs sistemlerinin (ConsenSys) kurucusudur. Bu bir blockchain yazılım şirketidir.

Joseph’i takip etmelisiniz çünkü onun vizyonu hem özel hem de kamusal blok zincirleri için ürünler ve projeler geliştirmektir. Şu anda hem mobil hem de web uygulamalarını blockchain kullanarak sunabilecek WWW version3 üzerinde çalışıyor. Hepimiz Joseph’in bir lider ve Blockchain Teknolojisindeki en iyi Influencer’lardan biri olduğu konusunda hemfikiriz.


Joseph’i takip edebilirsiniz Twitter 81.700 takipçisi olduğu yerde:

2. Andreas M. Antonopoulos

Andreas, önde gelen blockchain ve bitcoin uzmanıdır. Aynı zamanda bir konuşmacı, yazar ve eğitmen. Karmaşık blockchain teknolojisi jargonunu sıradan insanlar tarafından anlaşılması kolay hale getirmesiyle tanınır..

Blockchain’e katkısı, ethereum, blockchain ve bitcoin üzerine video görüşmeleridir. Aynı zamanda bir yazardır. Kitapları arasında “The Internet Money”, cilt 1 ve 2 ve “Mastering Bitcoin” bulunmaktadır.

Andreas, Blockchain Teknolojisinde kesinlikle en iyi etkileyicilerden biridir, aşağıdakiler Andreas’ı takip etmeniz gereken nedenlerdir:

• Yeni kullanıcıların bitcoin almasına yardımcı olmayı amaçlıyor

• Bitcoin’in açık kaynak projelerine katkıda bulunmak.

Andreas müsait Twitter.

Andreas’ın Twitter’da 424.000 takipçisi var.

3. Ahmet Lee

Eski bir Google çalışanı ve Litecoin’in kurucusudur. Blockchain teknolojisine yaptığı katkı, Litecoin hashinginin tanıtılmasıdır. Karma, komut dosyası tabanlı bir algoritma kullanır. Litecoin hash, Bitcoin’in SHA256’sından farklıdır.

Charlie’nin hashing’i% 75 oranında daha hızlı. Bunun dışında, bugünlerde genel olarak blockchain ve kripto para birimi hakkında blog yazıyor. Katkılarını GitHub’da bulabilirsiniz.

Litecoin için aşağıdaki 5 nokta vizyonu nedeniyle Charlie’yi takip etmelisiniz:

• Ticaret likiditesini artırın

• Ağ güvenliğini geliştirin

• Litecoin yasal para olarak kullanılacak

• Piyasanın kapitalizasyonunu artırın

• Tüccar için destek ekleyin

Charlie’yi takip edebilirsiniz Twitter, 769.000 takipçisi var.

4. Vitalik Buterin

Vitalik, Ethereum’un kurucusudur. Ayrıca bitcoin dergisini kurdu. Yazılım mühendisidir. Ethereum bir çeşit açık blockchain.

Vitalik, blockchain’in akıllı sözleşmelerini ilk kullanan Ethereum’u kurarak blockchain’e katkıda bulundu. Ayrıca Ethereum’un teknik incelemesine katkıda bulundu, Wikipedia’da birkaç blog bitcoin, blockchain ve ethereum organizasyonu yazdı..

Vitalik’in vizyonu, ethereum’un karşı karşıya olduğu ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmektir. Ayrıca eterin depolama maliyetini de düşürmeyi amaçlıyor. Ethereum düğümlerinin parçalanmasını sağlayarak depolama alanını azaltmayı planlıyor.

Vitalik, 2018’de blockchain teknolojisinde en çok etkilenenler arasında yer alıyor.

Onu takip edebilirsiniz Twitter. 765.000 takipçisi var.

5. Roger Ver

Roger, blockchain endüstrisindeki bir başka büyük etkileyicidir. Bitcoin ICO’larına ilk yatırımcılar arasında yer alıyor. Ayrıca Zcash, BitPay, Blockchain gibi diğer kripto para birimlerinden girişimler satın aldı..

Roger, blockchain endüstrisinde hesaba katılması gereken bir sestir. O müsait Twitter.

529.000 takipçisi var.

6. Ahmet Szabo

Nick, bilgisayarlı nakit ve akıllı sözleşmeler alanında bir araştırmacıdır. Bu teknikler, sanal para biriminin ademi merkeziyetçiliğinde çok önemlidir. Aynı zamanda “akıllı sözleşmeler” terimini icat eden kişidir.

Blok zincirine katkısı, 1998’de merkezi olmayan sanal para için protokol geliştirmesidir. Şu anda çeşitli blok zinciri ve kripto para birimi konularında blog yazıyor..

Nick’i takip etmelisiniz çünkü onun vizyonu ikinci bir katman ağı geliştirmektir. Bu ağ, bitcoin üzerindeki daha küçük borsaların güvenli ve etkili bir şekilde çözülmesine yardımcı olacaktır. Nick, blockchain teknolojisindeki en iyi etkileyiciler arasında yer alıyor. Nick’i takip edin Twitter, 210.000 takipçisi var.

7. Ayşenur

Charlie, Bitcoin vakfının kurucu ortağıdır. Bunun yanı sıra çeşitli şirketlere danışmanlık yapıyor. Charlie’nin danışman olduğu en yaygın şirketler Changelly.com’dur..

En büyük katkısı tavsiye vermektir. O müsait Twitter ve 148.000’den fazla takipçisi var.

8. Gavin Andresen

Gavin, Bitcoin çekirdeğinin çekirdek geliştiricilerinden biridir. Kripto para birimi endüstrisi hakkında engin bir bilgisi var.

Düzenli olarak kripto haberleri hakkında bloglar yazıyor ve faydalı ticaret ipuçları veriyor..

Gavin’i takip edin Twitter.

Gavin, 139.000 takipçiye sahip..

9. Tuur Demeester

Tuur, Bitcoin için Medium’da tanınmış bir yazardır. Aynı zamanda bir yatırımcı ve ekonomist, takipçilerine faydalı bitcoin külçelerini kanıtlayarak katkıda bulunuyor..

Twitter’da 165.000’den fazla takipçisi var. Onu da takip edebilirsiniz Twitter.

10. Don Tapscott

Don, bir blockchain mühendisidir. Kendisi ayrıca “Blockchain Revolution” yazarıdır. Ayrıca; Don, diğer kitapların yanı sıra Dijital Ekonomi’nin en çok satan yazarı, Vikinomik.

Don aynı zamanda Tapscott grubunun da CEO’sudur. Sektörde aydınlatıcı, dengeli ve kapsamlı rehberlik vererek blockchain teknolojisine son derece katkıda bulundu..

Onu takip etmelisiniz çünkü amacı hem devlet hem de iş sektörlerinde blockchain için atılımları tespit etmektir. Nesnelerin internetini canlandırarak finans sektörünü dönüştürmeye, diğer şeylerin yanı sıra hem kişisel hem de kurumsal güvenliği artırmaya çalışıyor..

Don’u takip edebilirsiniz Twitter.

Twitter’da 110.000 takipçisi var.

11. Josh Olszewics

Josh bir kripto tüccarıdır. Kendisi aynı zamanda bir yatırımcı, Josh tweet’lerinde yatırımlarınızda size yardımcı olabilecek birçok harika ipucu paylaşıyor. Ayrıca podcast’ler aracılığıyla defter durumuna da katkıda bulunuyor.

Josh’u takip edebilirsiniz Twitter.

Josh’un 107.000 takipçisi var.

12. Laura Shin

Laura, birinci sınıf bir blockchain ve kripto gazetecisidir. Forbes dahil olmak üzere birçok önde gelen yayında yer aldı. Blockchain ve kripto para birimi hakkında engin bir bilgisi var.

Buna ek olarak, Laura, Onaylanmamış ve Zincirsiz olmak üzere 2 podcast’e ev sahipliği yapıyor. Bu podcast’ler aracılığıyla, blockchain teknolojisi ve kripto hakkındaki zengin bilgi birikimini paylaşıyor..

Laura’yı bul Twitter, 90.088 takipçisi var.

13. Elizabeth Stark

Elizabeth, Yale ve Stamford’da eski bir profesördür. Aynı zamanda aydınlatma laboratuvarlarının kurucu ortağıdır. Hizmetleri için işlem yapmak için blockchain teknolojisini kullanıyorlar.

Blok zincirine katkısı, öğrencileri eşler arası teknolojinin nasıl çalıştığını eğitmek..

O müsait Twitter. Elizabeth’in 74.700 takipçisi var.

14. Nicolas Cary

Nicolas, blockchain’in CEO’su ve kurucusudur. Hem ethereum hem de bitcoin cüzdanlarının bel kemiğidir. Dünyanın her yerinde 20 milyondan fazla cüzdanı var.

Onun katkısı, bitcoin ve ethereum çalıştıran blok zinciridir. En güvenilir blok gezgini.

Nicolas’ın amacı, dünyanın her yerindeki farklı müşterilere para hizmetleri vermeye devam etmektir. Ayrıca gelecek için erişilebilir, açık ve adil bir finansal platform geliştirmeyi hedefliyor..

Onu takip edebilirsiniz Twitter.

Nicolas’ın 38.700 takipçisi var.

15. Adam Ludwin

Adam, Chain’in CEO’su ve hayırseveridir. Zincir, finansal kayıtlar için kriptografik kayıtların oluşturulmasından sorumludur. Bunun yanı sıra, kripto para birimini bir varlık sınıfı olarak tanımladı.

Blockchain teknolojisine yaptığı katkı, Sequence’ın yaratılmasını da içeriyor. Bir dizi, bakiyeleri kaydetmek ve yönetmek için bir yazılımdır. Ticaret ve finans cüzdanlarında denge yönetimi için bulut tabanlı bir defterdir. forex borsası, diğerleri arasında borç verme.

Adam’ı takip etmelisiniz çünkü mevcut finansla ilgili platformları değiştirmeyi planlıyor. Mevcut kaynakları ve parayı dijitalleştirmek için Bitcoin’de kullanılana benzer bir platform kullanmayı planlıyor..

Adam, 2018’de blockchain teknolojisinde en etkili kişiler arasında yer alıyor. Adam’ı takip edebilirsiniz. Twitter, Adam’ın 20.600 takipçisi var.

16. Jed McCaleb

Jed McCaleb, Stellar Development Foundation’ın geliştiricisidir. Ayrıca bitcoin’in ilk borsasını geliştirdi – Mt. Gox. Şu anda, Jed, ödemeler gibi değerlerin transferini sağlaması muhtemel olan blok zinciri için dağıtılmış bir defterin geliştirilmesini denetlemektedir..

Jed’in blockchain teknolojisine katkısı Stellar’ın yaratılmasıdır. Stellar, işlemlerin yerel kopyalarını kriptografik bir defterde tutma yeteneğine sahiptir..

Jed’i takip etmelisiniz çünkü onun vizyonu Stellar’ı elinden geldiğince çok insana vermektir. Henüz hazır olmasa da neredeyse.

Jed’i takip edebilirsiniz Twitter, 19.200 takipçisi var.

17. Vincent Briatore

Vincent, kripto para biriminde etkili bir figürdür. Dijital varlık analisti, ICO yatırımcısı ve DApp geliştiricisidir..

Katkısı, kripto para ticareti ile ilgili düzenli bloglardır. Ayrıca kendi blogunda ticaret ipuçlarını paylaşıyor. Çok sayıda takipçisi var.

Vincent’ı takip etmek için Twitter. 21.800 takipçisi var.

18. Ameer Gülü

Ameer bir blockchain evangelisti. Aynı zamanda bir ICO yatırımcısı ve girişimcisidir. Aynı zamanda tanınmış bir konuşmacı ve eğitmen..

Blok zincirine katkısı, YouTube videoları aracılığıyla blok zinciri adaylarının eğitimini içerir..

O mevcuttur Twitter.

Ameer, 19.800 takipçi.

19. Brian Krogsgard

Brian, defter durumuna katkıda bulunmaktadır. Bu, kripto ve blok zinciri meraklıları için bir web sitesidir. Tamamen sanal para birimiyle ilgili bir hikaye koleksiyonuna sahip yeni bir sitedir. Aynı zamanda farklı kripto para birimlerinin temellerini, kaynaklarını ve teknik analizini içerir..

Ledger durumu, 2018’de blockchain teknolojisinin en etkili unsurları arasında yer alıyor. Twitter.

Twitter’da 13.100 takipçisi var..

20. Richard Gendal Brown

Gendal şu ​​anda R3CEV’de teknoloji lideridir. Bu, farklı bankaların bir organizasyonudur. R3CEV’nin amacı, gelişmiş paylaşımlı çevrimiçi defterler oluşturmak ve çeşitli dünya finans piyasası profesyonellerine dağıtmaktır..

Blockchain endüstrisine katkısı corda’dır. Bu, blockchain tabanlı bir açık dağıtım çevrimiçi defterdir. Corda, birlikte çalışabilen blockchain paylaşılan ağının yazılmasına izin veren akıllı bir sözleşme teknolojisidir. Çok güvenli ve son derece özelleştirildi.

Richard, şirketlerin daha verimli çalışmasını sağlamayı hedefliyor. Bunu, tüccarları ve işletmeleri senkronize ederek başarmayı umuyor. Blockchain kullanarak otomatikleştirmeyi, yönetmeyi ve kaydetmeyi planladığı halka açık blok zincirleri üzerinde çalışıyor..

Richard şu adreste mevcuttur: Twitter ve 12,500 takipçisi var.

Daha fazla öğrenmek ister misiniz? En İyi Blockchain Kitaplarımıza ve Youtube etkileyiciler listelerimize göz atın:

  • YouTube’daki En İyi 15 Blockchain Influencer’ı
  • 2018’de Takip Edilecek En İyi 5 Blockchain Podcast
  • En İyi 5 Blockchain ve Cryptocurrency Kitabı

Şimdi sizden haber alma zamanı, hangisi En İyi Blockchain Influencer’ı? Bu listede yer alması gereken Blockchain Teknolojisindeki En İyi Etkileyenleri biliyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me