Okumayı sever misin Blockchain ve kripto para birimi hakkında ne kadar bilginiz var? Bunlar nispeten yeni teknolojilerdir ve çoğu insan ne oldukları veya nasıl çalıştıkları hakkında hiçbir fikre sahip değildir. Bu yeni teknoloji sekiz yıldır kullanılıyor. İlk sunulduğunda sadece para transferi hizmetleri için kullanılıyordu. Ancak yıllar geçtikçe diğer sektörlerde de başarıyla kullanılmıştır..

Blockchain ve kripto endüstrisindeki başarınız için en önemli unsurlardan biri, onlar hakkında harika kitaplar okumaktır. Herkes farklıdır, ancak en iyi blok zinciri ve kripto para birimi kitaplarının aşağıdaki önerileri kesinlikle sizi iyi bir başlangıç ​​yapacaktır..

2018’de okumanız gereken en iyi Blockchain ve Cryptocurrency Kitapları

1. Paranın İnterneti, Ciltler 1 & 2


Bitcoin’in neden önemli olduğu hakkında bir konuşma derlemesi,

herkes için, Yazan Andreas M. Antonopoulos

Paranın İnterneti

Tüm iyi nedenlerden dolayı Andreas, blockchain endüstrisinde sevilen bir kişiliktir. Uzun yıllardır bir kripto müjdecisi. Kitabı Paranın İnterneti Ciltleri 1 &2, 2013-2016 yılları arasında dünyanın çeşitli yerlerinde blockchain ve kripto üzerine yaptığı konuşmaların bir derlemesidir..

Kripto para çılgınlığını anlamakta zorluk çekiyorsanız, başvurmanız gereken kitaplar bunlar. Bu ciltlerde, bu teknolojilere ayak uydurabilmeniz için blok zincirini parçalara ayırıyor ve bir meslekten olmayan kişinin dilini kriptoluyor. Bu kitaplarda, kripto para birimini ve blockchain’i neyin yönlendirdiğini ve hayatımızın çeşitli yönlerinde geleceklerini anlayacaksınız. Blockchain ve Crypto’da yeni misiniz? Bu en iyilerden biri kitabın senin için.

2. Business Blockchain: Yeni İnternet Teknolojisinin Sözü, Uygulaması ve Uygulaması – William Mougayar tarafından

Business Blockchain

William, ünlü bir blockchain iş düşünürüdür. Kendisi bir blockchain içerisindedir ve düşünceleri ve yazıları dünya çapında milyonlarca insanı etkilemiştir. Bu kitapta, kolay anlaşılması için blok zincirini basitleştiriyor.

Ayrıca gelecekte blockchain’in nasıl kullanılabileceği ve işin nasıl yapıldığını değiştirecek farklı yönleri de öngörüyor. Ayrıca bu kitap William blok zincirinin iki yönü. Birincisi, blok zincirinin doğru kullanımının bugün karşı karşıya olduğumuz birçok zorluğu nasıl çözebileceği. İkincisi, blockchain’in dar bakış açısı çeşitli uygulamalarını nasıl yavaşlatıyor?.

3. The Age of Cryptocurrency – yazan Michael J.Casey ve Paul Vigna

Kripto Para Birimi Çağı

Bu kitap, bitcoin ve kripto para birimine yeni başlayanlar için idealdir. Sizi bitcoin ile tanıştırır ve ardından mevcut piyasa değeri ve aynı zamanda öngörülebilir geleceği boyunca sizi adım adım yönlendirir. Kitap, örnek olay incelemeleri kullanılarak anlaşılması kolay bir şekilde yazılmıştır..

Kitap ayrıca blockchain teknolojisini de açıklıyor. Blockchain ve kripto para birimi hakkında daha derin bir anlayış istiyorsanız, bu senin için en iyi kitap.

4. Blockchain: Yeni Başlayanlar için Bitcoin ve Kripto Para Biriminin Arkasındaki Teknolojiyi Anlama Kılavuzu – Yazan Artemis Caro

Blockchain Yeni Başlayanlar Kılavuzu

Blockchain ve kripto para birimi hakkında pek çok belirsiz fikir var, ama bunların hepsi neyle ilgili? Bu kitapta blockchain teknolojisine harika bir giriş var. Ayrıca, blok zincirinin, bitcoin ve diğer sanal para birimlerinin arkasındaki teknolojinin gerçeklere dayalı bir arka planını verir..

Bunun dışında bu kitap ayrıca blockchain’in mevcut teknoloji endüstrisinde nasıl kullanıldığını ve gelecekteki olası kullanımının hayatımızın farklı yönlerinde nasıl kullanıldığını da inceler..

5. Bitcoin ve Cryptocurrency Teknolojileri: Kapsamlı Bir Giriş – Arvind Narayanan, Joseph Bonneau, Edward Felten, Andrew Miller, Steven Goldfeder tarafından

Bitcoin ve Cryptocurrency Teknolojileri

Bu, okunacak en iyi blok zinciri ve kripto para birimi kitaplarından biridir. Kitap çoğu zaman yanlış anlaşılan bu yeni teknolojilere kapsamlı bir giriş yapıyor. Blockchain ve kripto ile ilgilenen herkes için ideal.

Madencilikten, ademi merkeziyetçiliğe, mevcut farklı dijital para birimlerine ve çok daha fazlasına kadar kripto para birimi ile ilgili hemen hemen her konuyu kapsar..

Bu listeyi beğendin mi? En İyi Blockchain Etkileyenler Listelerimize göz atın:

  • YouTube’daki En İyi 15 Blockchain Influencer’ı
  • Blockchain Teknolojisindeki En İyi 20 Influencer 2018’de Takip Edilecek
  • 2018’de Takip Edilecek En İyi 5 Blockchain Podcast

Bu kitaplar hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me